Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Úpravy v garsonce, spěchá!

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám šikovného řemeslníka, který si poradí s výmalbou a srovnáním nerovností na zdi, s pokládkou podlahy v předsíni a zároveň kuchyňce , materiálem by měla být OSB deska, dále pak potřebuji srovnat zeď betonovou stěrkou do půli zdi (podél kuchyňské linky a v rozích) a zasadit šoupací dveře.

Garsonka 1kk - pokoj s výmalbou a srovnáním nerovností 13,8m2
- kuchyňský kout a předsíň 8,5m2 (betonová stěrka do půli zdi a srovnání nerovností, pokládka podlahy, olištování)

Děkuji za vaše solidní nabídky a kalkulaci,

Králová K.

=== Nabídka
Vážená paní Králová,
reaguji na Vaši poptávku ohledně úprav v garsonce.
Rekonstrukcí bytů od hrubé stavby až po přibití poliček se zabývám již 8let.
Na provedenou práci dávám záruku, práce je vždy kvalitně provedena, vše dle přání zákazníka. pracuji i o víkendech a svátcích a to bez příplatku.
Mohl bych se dnes přijet k Vám podívat, abych Vám vypracoval cenovou kalkulaci která bude pro Vás jistě velmi lákavá, ceny mám oproti větším firmám velmi nízké, např. m2 malování již od 19,-
Jestli by jste měla dnes čas, mohl bych se u Vás kdykoliv během dne zastavit, aby jste mi řekla Vaši představu, a třeba již zítra bychom mohli začít realizovat Vaše plány.
Jestli se Vám má nabídka líbí, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat.
S přáním pěkného dne, s pozdravem Michal Adam

Dodavatel (řemeslník)
Adam Michal (Praha 6)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Příběh začíná jako vždy, pan Adam se snažil maximálně splnit mé požadvky za velmi lákavou cenu v bleskovém termínu. Pohotově reagoval na mé emaily a telefony, měla jsem pocit, že jde všechno hladce ....

AŽ NA TO, ŽE... finální práce byla natolik odfláknutá, že jsem musela znova hledat řemeslníka, který by "úpravy" zahladil!
Betonová stěrka je pojem, který hýbe řemeslnickou scénou, nechápu, že když někdo neví, co to znamená a jak se to dělá, hrdě vám slíbí, že to udělá a že s tím, již má zkušenosti, navíc vám namluví, že materiál je skoro nemožné sehnat, ale když připlatíte, sežene se hned. Dobře, chápu, ale to co se oběvilo jako betonová stěrka za kuchyňskou linkou vypadalo jako pokálená stáj v barvě zelenohnědého močálu, místy ani nenatáhla materiálem, pouze zaschlé skvrny od lepidla napovídaly, co se tady mohlo stát.
Pana Adama jsem vyzvala, aby se přišel ještě jednou podívat a zhodnotit své dílo na denním světle a sám uznal, že to bude muset předělat, načež klasicky slíbil předělávku, ale nebral telefon tudíž už jsem ho nikdy neviděla.

Konec příběhu ještě lemuje, špatně zařízlá podlaha, evidentně nepodřízlé dveře, které si naúčtoval, sádrokartonový obal kolem karmy, který nesmí z funkčních důvodu být (dle návštěvy opraváře karmy), což byl můj výmysl, ale aspoň mohl být snímatelný a vzhlednější, nemluvě o nerovnostech zdí či nedodělcích, na které mě upozornil nový řemeslník jenž se ujal kamufláže po tomto bytotřesení!

Opravdu nemohu doporučit, Králová K.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

24 000 Kč

Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.07.2012 uživatelem Uživatel_13813

Diskuze
Mam stejny problem, ale moje castka je mensi (bohudik): "jen" 8000. Moje adresa je alex@moucha.org a telefon 777985472. Spocitejte me na hromadnou zalobu - jsem k dispozici.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace