Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Výměna vodovodních baterií a WC

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Jedná se o výměnu 2x umyvadlová, 1x vanové baterie (baterie vlastní), výměna 1x WC spodní vývod - požadována dodávka nového WC se zadním zásobníkem. Nutná návštěva předem a posouzení.

=== Nabídka
Mám zájem o Vaši poptávku. Prosím o sdělení termínu schůzky na místě
výměny. Miloš Diviš

cena bude dohodnuta po posouzení.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Dobrý den,
zakázka byla realizována, aniž by došlo k nabídce více variant a ke konzultaci o ceně předem se mnou. Otec, kterému je přes 80 let, nezná reálné ceny na trhu. Já bydlím 50 km od realizace zakázky a v její době jsem nemohl být přítomen. Dodavatel se mi ozval, abych mu sdělil adresu realizace. Dále jsem jej instruoval, aby se s otcem na všem ostatním dohodnul. Protože jsem nedávno v Hornbachu kupoval WC, předpokládal jsem, že bude nabídnuta podobná cena, za jakou jsem pořídil sám, tedy mezi 1 200 - 1 600 Kč, což měla být největší položka z dodávky. Otec, který již sám nezvládá posoudit výhodnost nebo nevýhodnost nabídnutého řešení, bohužel předběžnou cenu 6500 Kč odsouhlasil, aniž by mě včas informoval. Nové, námi dodané, baterie, zakoupené v Sico koupelny, byly dle dodavatele této zakázky vadné - resp. jedna baterie měla mít vadné šroubení. Přesto byly všechny tři zamontovány a nyní ze dvou sákne voda - v kuchyni a v koupelně. Nebylo nabídnuto výhodnější řešení, např. dodávkou alternativních baterií a možnosti vadné reklamovat. Dodávka a montáž WC a montáž baterií se tak vyšplhaly na cenu 6 513 Kč, což pokládám za nehorázně předražené.
Nyní nás, jako zklamané zákazníky čeká nové kolo vyhlednávání vhodnějšího dodavatele, který odmontuje a posoudí kvalitu sáknoucích baterií, případně dodá a namontuje náhradní. Vadné baterie budeme muset v případě jejich prokazatelné nekvality reklamovat v Praze v obchodě Koupelny Sico. Můj otec, který je ze staré školy, na můj dotaz, zda chce od tohoto dodavatele další servis, se vyjádřil ve smyslu, že už s ním nechce mít nic společného, že je s WC spokojen, a že sáknutí není nijak kritické. Nové baterie dostal ode mě k svátku, ale původní radost poněkud kalí fakt, že z důchodu cca 9000 nechal 6500 za superluxusní WC s automatickým prkýnkem a za přidělání třech baterií, z nichž dvě sáknou.
S pozdravem, Martin Kašpar

Dohodnutá cena
Skutečná cena

6 513 Kč

Kategorie
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 20.04.2012 uživatelem Uživatel_3076

Diskuze
Tím , že se dodavatel nějak Vašemu nařčení nebrání tak asi opravdu něco není v pořádku. Těžko říct. To , že baterie sáknou se může stát, někdy se těsnění dodávané spolu s bateriemi promáčknou do nekvalitních etážek které jsou špatně opracované a mají hranu ( tím netvrdím že je tento případ ) . Nejhorší bývá také to , že si lidé nakoupí ty nejlevnější braky a chtějí s toho udělat zázraky. Myslím si že ve Vašem případě byl opravdu problém , že jste u toho nebyl osobně a nespolupracoval s dodavatelem na té dodávce konkrétního WC. Prostě jde o to kolik ten WC vůbec stál . Od toho se to odvíjí. Cena WC, montáž WC , připojovací hadice , roháček, připojení odpadu - materiál, silikon - pokud byl dán, montáž 3 ks baterií, jestli byly vyměněny i etážky , přepakování , možné úpravy , doprava , cena za montáž . Detailní rozpis a možná by jste se zas tolik nedivil. Těžko říci , každopádně se dodavatele nezastávám ač to tak vypadá. Jinak , to Vaše WC za 1200 brzo vyhodíte , protože Vás nebude bavit ho čistit ( mají totiž hodně nekvalitní provedení glazury v záhybech a bude se Vám tam držet vodní kámen. O provedení splachovadla v nádržce ani nemluvím. Samozřejmě Vám to nepřeju , jen konstatuju ze skušenosti . S pozdravem Volák
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace