Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Renovace parket

Popis zadání

Renovace parket a korkové podlahy. Pan Petr Úlehla (www.parkety-servis.cz) přišel obhlédnout zakázku a přislíbil kvalitně odvedenou práci. Jako s odborníkem na renovaci podlah jsem s ním konzultovala především broušení korku, se kterým jsem neměla žádné zkušenosti. Pan Úlehla mě ujistil, že se broušení korku také provádí a zakázku přijal v celém rozsahu. Očekávala jsem především kvalitu odvedené práce a byla smířena s velkou prašností toho zásahu. Ale to, co pan Petr Úlehla s naší podlahou provedl, předčilo i ty nejčernější představy. Korek vybrousil tak, že se jeho povrch zvlnil a všude se vytvořily neodstranitelné barevné skvrny, v laku zanechal četné nečistoty (kus sirky, lístek ze stromu..) - absolutně zničená podlaha, nutná k celkové výměně. U parket nebyly odstraněny lišty, nedobroušené rohy a spáry (kvůli kterým jsme podlahu nechali renovovat) byly vytmeleny tmavou hmotou (byly použity tmavé piliny z prvního brusu), čímž se spáry ještě více zviditelnily. Svým dalším nedbalým zacházením p. Úlehla zničil ještě vybavení domu - urazil venkovní schod (při přesunu brusky) a lakem ušpinil novou dlažbu. Výsledek jeho práce byl katastofální. Ale protože se na podlahy nesmělo vstupovat (byly čerstvě natřeny) a ostatní závady jsem zjistila až následující den, zakázku jsem mu uhradila v plné výši.

Dodavatel (řemeslník)
Petr Úlehla - Parkety Servis (Praha 4 - Kamýk)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Odstrašující zkušenost. Jediné co bylo dodrženo byl termín a cena. K písemné reklamaci se p. Úlehla staví negativně. Tohoto řemeslníka mohu doporučit jen těm, kteří si chtějí nechat zdevastovat svůj příbytek.

Cena
neuvedena
hlasy
+10
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.10.2010 uživatelem Uživatel_3746

foto_1
foto_c.2
foto_3
foto_4
foto_5
Diskuze
takovýho bych hnal bičem bez koruny
Kdybych nebyl v přímém kontaktu s kolegou, který si bohužel jeho služby bez předchozího ověření také objednal, nevěřil bych tomu, ale je to skutečně tak ! Dopadl velmi podobně... Samotnou "práci" provádějí pouze levní UK a on osobně pouze domlouvá podmínky. Na telefony nereaguje. Pozor na takovéhle řemeslníky ! Bez doporučení, nebo kladné recenze velmi opatrně !
Ta podlaha je hodně z******á
Ta podlaha je hodně z******á
mám čerstvě stejnou zkušenost, kdybych si to obrousil sám - to teď stejně musím udělat, tak jsem ušetřil 4500,- a spoustu problémů. Teď mi dluží dobře odvedenou práci, olej, který jsem nanesl, než mi došlo jak špatné to je a přebroušení celé věci. Jsou to bast..ardi. Použil jsem je už v minulosti s rozličným výsledkem, protože pokaždé to dělal někdo jiný, ale co předvedli teď byl opravdu trestuhodný výkon. Palubkovou podlahu na barevný olej vzali 1x hrubě a vše kam bruska nemohla je znatelně ohraničeno . Je to šm..ejd, zlatokop a flákač, vůbec nevědí co dělají. POZOR NA NĚ!! Domluva ok, časy dodrženy, dokonce i ochotně přijel včas řešit reklamaci , ale vyřešil to katastrofálně a přidělal mi spoustu práce. Celý byt zaprášený - vysavač sebou neberou a celé dílo zpackané. Připomínky nesmyslně komentoval přičemž zároveň balili věci a utíkali z místa činu, málem mě přejeli . Ksindl, kdybych mu nezaplatil předem tak neuvidí ani korunu. Další ponaučení. Vcelku vstřícná cena jsou beztak vyhozené peníze a hazard. OPRAVDU POZOR
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace