Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukci stropu v kancelářích pomocí sádrokartonu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptáváme rekonstrukci stopu v nově budovaných kancelářích. Jedná se o cca 240m2 plochy stropu. Strop je panelový a částečně omítnutý. Zahájení prací předpokládáme začátkem dubna s termínem ukončení 10.4.2012. Prosíme o cenovou nabídku na 1m2.

=== Nabídka
Dobrá den

Cena za 1m sádrokartonu je 370kč.Cena obsahuje jak material tak práci.V ceně je zahrnuto i dph.
S pozdravem Jelínek

Dodavatel (řemeslník)
Henrich Jelínek (český tešín)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Chci všechny varovat před panem Henrichem Jelínkem z Českého Těšína a skupinou lidí kolem něho. Všichni jsou schopni nabízet služby pod svým živnostenským listem samostatně, nebo společně pod panem Jelínkem. V první fázi se zdá, že je z jeho strany velmi solidní přístup k řešení vašich potřeb. Ale brzy zjistíte, že není schopný dodržet nic, co slíbil. Nikdy nedorazí ve smluveném termínu a vždy vysype nějakou ze svých dokonalých výmluv, dokonce se neštítí použít výmluvy z oblasti zdravý svých rodinných příslušníků. Jeho stavební postupy rovněž neodpovídají standardům ve stavebnictví. Dokonce si vzal zálohu na dodávku materiálu a již dva měsíce se snažím z něho získat zboží anebo peníze. Bohužel jsem si nenechal vystavit potvrzení, tak jsem již smířený s tím, že mi nic nevrátí.
Z tohoto důvodu chci všechny varovat před tímto člověkem, nic si sním, nezačínejte nebo dopadnete stejně jako já.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.09.2012 uživatelem Uživatel_28397

Diskuze
Nazorný příklad toho,když si někdo vybere nejnižší cenu.Už ta cena za metráž s DPH je očividně podezřelá,takže bacha na to.
Vážený pane zákazníku,
nevím jestli jste měl více cenových nabídek,,,,,pokud ano, je jasné, že za 370,-Kč/m2 to musí být buď podvod nebo to ten "řemeslník" vůbec neumí.....za tuto cenu se totiž sádrokartonový strop nedá kvalitně udělat...............))))pokud to pan "řemeslník nemá jako koníčka a 370,-Kč /m2 jako kapesné.
Takže příště pozor a další zákazníci- nekoukejte jen po nízkých cenách!!!!
My měli taky hodně špatnou zkušenost s tímto pánem, je to podvodník a divím se jenom, že tento pán není už dávno za mřížemi! Lidí co takhle už podvedl je opravdu hodně, však oni narazí jednou na někoho kdo si to nenechá líbit...Používají jen samé lži a výmluvy, že normálně zdravému člověku zůstává rozum stát. Není s ním absolutně žádná domluva, pořád mele svou "pravdu". S takovým bezpáteřním člověkem se doufám v životě už nesetkáme!! Dávejte si všichni pozor!
Skoro k tomu není co dodat v předchozích komentářích je obsaženo vše. U mně "pracoval", lépe řečeno předstíral práci a prezentoval výsledky jiných jako svoje. Půjčil si nářadí, nejen ode mně ale i od souseda, které nevrátil. je to člově z kategorie slibotechna, pro kterého nic není problém a to zejména lhát. Začinámj mít i obavu do budoucna, zda to není tzv. typák a nebudu mít doma nezvanou návštěvu... zvažuji oznámení na policii.
... a jak jste tedy pořídil na policii pokud se mohu zeptat, jsem ve stejné situaci, natáhl mě do zakázky a teď nemohu sehnat ani jeho ani slíbený materiál, dokonce si na mně nabral ve stavebninách materiál.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace