Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Novostavba - zámková dlažba chodník

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Položení zámkové dlažby - chodník u novostavby. Terén není připraven, od příjezdové cesty je zarovnán terén do roviny, před vchodem terén nutno dorovnat do roviny. Okolo zámkové dlažby bude obrubník.

=== Nabídka

Dodavatel (řemeslník)
Zednictví Tomáš Říha (České Budějovice)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

P. Říha slíbil zaslání nabídky, nezaslal. Slíbil, že nás bude kontaktovat po ukončení jiné zakázky, nestalo se tak. Nakonec když jsem ho dohnala, tak se omluvil, že má zlomenou ruku. Zda to byla pravda či jen výmluva, netuším. Zakázku jsme museli zadat jiné firmě.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
-1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.08.2012 uživatelem verbena9

Komentář dodavatele
Dobrý den.Řádně jsem se vám omluvil.Myslím že jste mne opravdu neuháněla.V daném termínu jsem se dostavil na vaši stavbu a ochotně svámi projednával postup.Bohužel jsem zedník a úrazy v mé profesy jsou takřka na denním pořádku.Nemyslím že jsem povinen vám cokoli vysvětlovat.I po telefonu jsem se řádně oluvil a vy jste neměla nejmenších námitků.Potom mi po cca dvou měsících napíšete takovouto referenci?To jsem tedy nakonec rád že jsem provás nepracoval.A těm co budou to vůbec nezávidím. Pokud vám dělá radost ostatním škodit tak si to užijte.Děkuji za referenci.
S pozdravem Říha
Diskuze
Dobrý den, slíbil jste, že do týdne zašlete na mail cenovou nabídku, neučinil jste tak. Dále jste slíbil, že za týden zavoláte a vykašlal jste se na to. Buďte tak laskav a zameťte si nejprve před vlastním prahem. Neustále jsem Vám musela volat já, vy jste nezavolal ani jednou. Ano, pravda je, že jste se poprvé řádně dostavil a ochotně s námi vše projednával. A tím to také skončilo. Nemusíte se bát, sehnali jsme si jiného šikovného řemeslníka a spokojenost je na obou stranách. Pokud berete pravdu jako škození, je to Váš problém. Příště tedy jednejte seriozněji. S pozdravem. Šlapanská
Nemyslím, že je úplně fér dát řemeslníkovi špatné hodnocení za "výsledek" a "poměr cena výkon", když práci nedělal. O komunikaci nemluvím, to ví už jen oni dva jak to bylo.
Palec dolů s odůvodněním: kvalitu a poměr ceny výkon by neměl být hodnocen
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace