Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Dokončení rekonstrukce místnosti v RD

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám omítnutí zdí (37,5 m2), uložení hydroizolace, polystyrenu a následný beton do podlahy (15,88 m2), položení plovoucí podlahy, montáž sádrokartonového podhledu. Většinu materiálu mám, poptávám tedy pouze práci. Potřebuji dokončit v nejbližších dvou týdnech. Po obhlídce dodavatelem dále dohodnuto vybourání starého komínu, zazdění děr ve zdech (po komínu i jiných), beton pod okenní parapet, zadělání mezery nad oknem polystyrenem, vybourání futer a příprava na nová obložková futra, zaslepení otvoru na dveře z garáže polystyrenem.

=== Nabídka
Dobrý den...pokud jste si ještě nevybrali firmu?tak bychom se rádi připojili k tomu vám vykonat vaší poptávku. Snažíme se dělat rychle levně a pečlivě. jistě bude lepší osobní kontakt a domluvit se,jsme lidi a tak věřím že se domluvíme. S pozdravem Valnoha

Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Valnoha se ze začátku zdál jako slušný člověk, který vyřeší mé problémy. Domluvili jsme si cenu termín započetí prací. Když pak dorazil, cenu zvedl o dalš9ch 5000 Kč. Ač nerad, akceptoval jsem to, chtěl jsem práci již mít hotovou.

Páce probíhaly a vše vypadalo v pořádku do doby, než začali dělat podlahu. Nezdál se mi postup, ale jsem laik, neměl jsem argumenty a tak mě přesvědčil, že jeho postup je správný. Během prací si vzal celkově zálohy na práci 20 000 Kč a 2500 na materiál. Zbyek materiálu jsem oproti dokladům vždy proplatil.

Práce nebyly dokončeny, už se neobjevil a přestal reagovat na telefony. Nedodělal štuk na zdech, sádrokartonový strop a položení podlahy.

Byl jsem nucen sehnat si novou firmu, která práci dokončí. Když jsem se pak dozvěděl, co je vše špatně, bylo mi z toho bídně. Na vrchní části omítky již byl štuk, zdi však byly naprosto křivé. Štuk se musel oškrabat, zeď napenetrovat a doházet do rovna. Ve zdech byly různé díry. Polystyren v podlahy nebyl vypěněn a mezi skladbou byly různé díry, beton tak zatekl mezi polystyren a způsobil tepelné mosty. Mezi polystyrenem a hydroizolací a betonem chybí oddělovací fólie. Také chybí pěnová izolace na oddělené svrchní vrstvy betonu od zdiva.

Jako vrchol bylo zmizení zbylých pytlů se štukem. Dle nové firmy tolik štuku nemohl spotřebovat, předpokládám tedy, že si jej odvezl. Rovněž mi zmizela trojfázová prodlužovačka k míchačce.

Dohodnutá cena
20 000 Kč
Skutečná cena

22 500 Kč

Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.09.2016 uživatelem Tomáš Jacík

Diskuze
Ano ,také jsme bohužel měli s panem Vanohou tu ,,čest´´.Pan Valnoha se ke mně vnutil s tím ,že mi udělá rekonstrukci koupelny a samostatné místnosti wc,to vše za 25tis kč+cena materiálu .Choval se velmi devótně.Bourací práce probíhaly relativně v pořádku ,ale při každém našem setkání mě přesvědčil ,abych mu dal zálohu.Jednou to bylo na práci ,po druhé na vanu ,záchod a umyvadlo ,po třetí na intalatéry a elektrikáře.Po bouracích pracech se 3 týdny neukázal .S moji přítelkyní jsme znejistili ,tak jsme požádaly pana Valnohu ,aby nám předložil smlouvu o díle.Druhý den ji přivezl ,ale sdělil nám ,že ,,když to chceme na papíry,že se musí cena práci navýšit na 48 tisíc a vybral další zálohu 10000kč ,celkem už to činí 48000kč.Když jsme smlouvu později prostudovali ,zjistili jsme že všechny udaje jsou falešné a tudíž jsou přípravou ,jak z nás dostat další peníze.Proto jsme s tímto pánem ukončili spolupráci .Do této chvíle odmítá předložit kalkulaci jeho prací a vrátit nám zbylé peníze....
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace