Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Renovace vchodových dveří

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

chtěli bychom poptat renovaci dveří v domě z r. 1920 jsou poničené, bude potřeba nový fládr a také zabezpečení.


=== Nabídka
Dobrý den
Rád bych se na dveře přijel podívat.
Kdy je to pro Vás prosím možné?
Děkuji
S pozdravem
Jan Rufer

Dodavatel (řemeslník)
Jan Rufer (Praha 10 Strašnice) Active
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Práce byla dohodnutá na 2 dny. Po prvním dni vypadal výsledek slibně s tím že dohodnuté nedostatky odstraní další den. To už ale pán přišel na cca 3 hodiny a většina nedostatků zůstala s tím že "za ty prachy dobrý"

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.09.2016 uživatelem Jiří Ž.

Diskuze
Není pravda že byla práce dohodnutá na 2 dny.. je to lež.. místo aby byl pán rád že měl za 9000,- Kč udělané vchodové dveře s imitací dřeva + dveře kumbálové se zárubní,,tak si ještě stěžuje.. pán absolutně nemá představu o práci.. na prohlídce nároky ..udělat práci co nejlevněji..A představa restaurátorských prací.. plus zajistit zámečníka a bůh ví co všechno..abych se já jako zákazník mohl nejspíš válet jenom na gauči když chci doma něco udělat.. opět dost zvláštní člověk.. stále lepší zakázky i zákazníci nejřemeslníci.. jen co je pravda..
Dost velký problém v Praze je ten,že je většina dvěří ,oken a podobně starší 100 let.. A potřebné úkony práce aby bylo vše dokonalé by se tedy musely počítat jako práce restaurátorské. A za ty ceny tu práci tedy i dělat. A né za ceny lakyrnické..Moje chyba že nabízím střední cestu..kterou si nakonec sám škodím.. zakázka pro mě neměla žádný smysl.. krom sedření se do polobezvědomí..na dveřích na které nikdo 100 let nesáhl..pán si tedy měl zaplatit navíc truhláře.. dát za dveře 30000,- pak by si nemusel stěžovat..Opravdu za 9000,- nemůže očekavat že mu výrobím dveře nové..
:-) Zámečníka jsem si sehnal sám.
Dále byly dohodnuté parametry a rozhodně to nebyla řeč typu "jako nové", cenu jste navrhl vy. U kumbálových dveří jsou v rozích zaschlé "bakule" barvy, které jsme se domluvili, že odstraníte. Při druhém lakování prahu jste se ani neobtěžoval otevřít druhé křídlo dveří, takže tam pod nimi zůstal flek bez laku. ... když už chcete jít do detailů. Také nevěřím, že byste šel dělat něco, co by pro Vás nemělo žádný smysl.
Hodnocení "s nedostatky" je podle mě adekvátní. Přijde mi, že jsem Vás urazil tím, že jsem si dovolil Vám něco vytknout. Nebo Vám vadilo, že jsme leželi na gauči?
:D
Na nedostatky jste mě měl upozornit předáním. A né si honit triko po měsíci na internetu. Ano opravdu pro mě Vaše dveře byla nesmyslná ztráta času..
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace