Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Čištění vlněných koberců

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
poptávám odborné a kvalitní vyčištění kusového vlněného koberce 170 x 230 cm po vytopení studenou vodou. Stáří koberce cca 1 rok. Preferuji zaslání koberce do odborné firmy se specializací na vlněné koberce. Děkuji

=== Nabídka
Dobrý den jsme specialisti kterí se zabívají čištěním perskýs koberců více jak 10 let v případě zájmu nás kontaktujte

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Počáteční komunikace s firmou na velmi dobré úrovni. Avšak po vyčištění a zaplacení koberce mi byl koberec zaslán s velkou časovou prodlevou a až po několika urgencích. Cena byla s ohledem na velikost a typ koberce přemrštěná - nahlédla jsem do ceníku služeb, který je k dispozici na stránkách firmy. Vůbec jsem neobdržela žádný doklad o platbě za tuto službu. Opět až po několika telefonických urgencích, e-mailech a sms mi byl doklad zaslán. Tuto firmu bych již nikdy nekontaktovala.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

3 635 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.09.2016 uživatelem Uživatel_163258

Diskuze
Moc nás mrzí, že jsme dostali tak nepěkné hodnocení avšak musíme na to zareagovat. První věc je cena, která se paní zdá odlišná z webových stránek, bohužel však nenapsala, že nešlo o standardní čištění špinavého koberce, ale o koberec vytopený u kterého je mnohem větší práce než u standardních koberců a dvojnásobné použití čisticích prostředků. Velmi důležitá informace je ta, že paní věděla cenu předem a mohla se rozhodnout, zda je ochotná tuto cenu za vyčištění dát. Rozhodla se, že ano. Doklad byl poslán e-mailem, ale jelikož paní uplatňovala poškození koberce na pojišťovnu, tak potřebovala originál doklad s razítkem a znaleckým posudkem, který vyžadovala poslat do 18.9.2016. Urgence a smsky nám přicházeli již v srpnu. Doklady byly odeslány doporučeně poštou začátkem září, takže v termínu, který paní požadovala.
Dobrý den,
k této záležitosti jsem se již nechtěla vyjadřovat, ale tento nový komentář mě donutil, abych uvedla věc na pravou míru. Tak především: již při zadávání poptávky jsem uváděla, že se jedná o 100% vlněný koberec, který byl zasažen při vodovodní havárii studenou vodou. Cena za čištění byla stanovena ve výši cca 3 500,-- Kč ovšem v domnění, že se jedná o perský koberec ručně vázaný, který vyžaduje speciální technologii čištění. Když mě následně firma po vyčištění sdělila, že se jedná o koberec sice vlněný, ale strojově vázaný, zdála se mi cena k novým skutečnostem a povaze koberce vysoká. Bylo mi však sděleno, že jsem s cenou v úvodním rozhovoru souhlasila. Částku jsem tedy zaplatila dne 08. 08. 2016 a čekala na dodání koberce. Až po několika . urgencích konečně koberec přišel dne 19. 08. 2016, avšak bez dokladu o zaplacení, který by měl být automaticky přiložen. Opět následoval kolotoč sms, telefonů a e-mailů, i když jsem upozorňovala na to, že jedu následující den na dovolenou a nechci se dále stresovat, konečně večer tj. 25. 08. 2016 před odjezdem, přišel e-mailem doklad (následně v září poštou). Vyjádření firmy je tak trochu upravené v jejich prospěch. Jsem opravdu nucena trvat na svém původním hodnocení. Na štěstí jsou zákazníci natolik inteligentní, aby si utvořili na celou kauzu svůj vlastní a hlavně nikým nevnucovaný názor.
Nashledanou Liďáková
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace