Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Stěhování z Prahy na Vysočinu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Stěhování z Prahy 5 (3. patro s výtahem) do Pelhřimova (přízemí). Nejedná se o kompletní stěhování celého bytu, ale pouze o jednotlivé menší kusy (botník, koupelnová skříňka, kulatý stůl se 2 židlemi, obraz, police, policová sestava, psací stůl, zásuvky, kancelářská židle, ratanové křeslo, rohová police, stolek pod televizi, televize, koberec 180x200 cm, odhadem dvě tzv. banánové krabice drobností; fotografie mohu poslat).

Poptávám kompletní službu, tedy včetně přípravy nábytku ke stěhování (např. částečná demontáž, ukáže-li se být nutná; zajištění fólií, uznáte-li za vhodné) i naložení a vyložení (nemohu poskytnout žádnou fyzickou pomoc při stěhování).

Prosím o odhad ceny a zprávu, zda by přicházel v úvahu nějaký termín v první polovině července tohoto roku.

Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den,

rád bych Vám nabídl tři zkušené stěhováky na nakládce, kteří si připraví stěhovaný nábytek, zajistí jej stěhovací stretch fólií a případně křehčí kusy stěhovací dekou, aby jste nemusela zbytečně platit za bublinkovou fólii.

Na vykládce navrhuji dva lidi, kteří se postarají o kompletní vynošení věcí a vše urovnají a umístí tak, jak si budete přát.

Pokud by bylo možné dodat fotky, abychom si udělali obrázek o tom, jak dispozice a nábytek vypadá, budu velice rád. Na základě fotografií stěhovaného nábytku Vám udělám kalkulaci.

Co se týká termínů v červenci, zcela jistě Vám můžeme vyhovět. Volných termínů pro toto období je celkem dostatek.

Budu velice rád, pokud se rozhodnete stěhovat s naší firmou a vynasnažím se, aby jste se stala dalším spokojeným zákazníkem v našich řadách.

Přeji Vám příjemný den a budu se těšit na Vaší reakci.

S pozdravem,
Jiří Pohořelý

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S prací pana Jiřího Pohořelého a jeho kolegů jsem nesmírně spokojen. Už z jeho nabídky je vidět svědomitý, pečlivý a profesionální přístup na úrovni. Rovněž další komunikace s ním toho byla důkazem. Nabídnuta a odůvodněna byla dobrá cena a tato cena byla dodržena. Na zaplacenou částku byl vystaven bezchybný doklad.

V domluvený čas se pan Pohořelý se svými kolegy dostavil. Všichni se představili a podali mi ruku. Všechny stěhované nábytkové kusy obalili smršťovací fólií, křehčí věci zajistili stěhovací dekou. Tam, kde bylo potřeba, provedli demontáž. Věci do auta pečlivě uložili. Před odjezdem se přišli opět podáním ruky rozloučit.

Také vykládka proběhla bez potíží.

Jednání pana Pohořelého může být příkladem pro všechny řemeslníky a poskytovatele služeb vůbec. Tak to má být. Stěhování s ním mohu na 100 % doporučit.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.07.2016 uživatelem Uživatel_128143

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace