Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu v návaznosti na rekonstrukci stoupaček v celém bytovém domě

Popis zadání

Firma ZG - stavby s.r.o. prováděla v bytovém domě celkovou rekonstrukci stoupaček při které postupovala podle předem avizovaného harmonogramu, který respektoval možnost užívání bytů i v době rekonstrukce. Vzhledem k profesionalitě jsem poptala firmu, zda by provedla i návaznou celkovou rekonstrukci mého bytu. Konzultace proběhla bez zbytečných průtahů, zástupce firmy byl plně nápomocen při odborných radách. Byla provedena předběžná kalkulace, náledovaly demontáže a bourací práce, vyzdění nových příček podle náčrtů objednatele, do zdiva byla připravena pouzdra pro posuvné dveře. Firma zajistila podle konzultací i kombinované obklady a dlažby, tzn. včetně dodávky materiálu. V nově zřízené kuchyňce vybudovala snížený strop ze zvláštním vstupem do nově vzniklého mezipatra, který osadila speciálně upravenými dvířky. Po celou dobu rekonstruce zajišťovala odvoz odpadu a úklid. Bezproblémově spolupracovala i s ostatními firmami, které se na rekostrukci podílely. Nebyl problém ani v případě, že objednatel požadoval navýšení nebo změnu zakázky během prací. V závěru prací firma provedla montáž bytových doplňků. Nad rámec objednávky prováděla i případné opravy a dodělávky prací, které opomněly spolupracující firmy objednatele.

Dodavatel (řemeslník)
Roman Grüner (Praha 8 - Troja) Plus
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Celkové hodnocení je výborné, rozsah práce přesně odpovídal dohodě. Kvalita práce byla velmi dobrá. Konečná fakturace téměř přesně odpovídala předběžné kalkulaci, případné rozdíly odpovídaly dodatečným dohodám. Celková cena rekonstrukce příjemně překvapila, pohybovala se spíše na nižší cenové úrovni. Během celé rekonstrukce byl zástupce dodavatele vždy k dispozici na mailu i na telefonu. Na maily reagoval okamžitě, po celou dobu stavby se nestalo, že by nevzal telefon. Případné problémy řešil aktivně. Po celou dobu rekonstrukce se v domě nevyskytla stížnost na chování zaměstnanců, hlučnost nebo nepořádek. Po realizaci cca 1měsíc se vyskytla jediná "závada", do odpadu WC se dostala těsnící hmota. Firma tuto "závadu" odstranila jěště v den reklamace. Rekonstrukce bytu jsem se obávala a dlouho jsem ji odkládala, ale s firmou ZG - stavby s.r.o. bych do toho šla znova a s klidem. Mohu jen doporučit.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.03.2012 uživatelem Uživatel_27119

rekonstrukce-bytu-v-navaznosti-na-rekonstrukci-stoupacek-v-ce_Snimek_011
rekonstrukce-bytu-v-navaznosti-na-rekonstrukci-stoupacek-v-ce_Snimek_005
rekonstrukce-bytu-v-navaznosti-na-rekonstrukci-stoupacek-v-ce_Snimek_009
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace