Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletní rekonstrukce bytu ve Starém Lískovci

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Pro našeho zákazníka jsme provedli kompletní rekonstrukci panelového bytu. Odstranili jsme původní jádro a vyzdili nové, na základě 3D návrhu jsme realizovali novou koupelnu a WC. V celém bytě jsme provedli nové rozvody elektroinstalace, sádrokartonové podhledy, podlahy a vyměnili jsme staré dveře za nové s obložkovou zárubní. Vchodové dveře byly nahrazeny novými bezpečnostními dveřmi.

Popis prací:

demontáž a likvidace původního jádra
vyzdění nového jádra Ytong
omítky
sádrokartonové stropy
samonivelační stěrka
hydroizolace podlah a stěn
vnitřní vodovod, připojení pračky
vnitřní kanalizace
nová elektroinstalace
dodávka a pokládka obkladů a dlažby v jádře a kuchyni
otvor pro vstup do stupačky
topný žebřík s el. patronou
LED osvětlení
dodávka a montáž dveří s obložkovou zárubní
dodávka a montáž vstupních bezpečnostních dveří
samostatně ovládané stropní ventilátory
WC Geberit - dodávka a montáž
dodávka a montáž zařizovacích předmětů
malířské a natěračské práce
vinylová podlaha

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Původně jsem se na Nedělníkovi obrátila pouze s rekonstrukcí bytového jádra a chodby, případně kuchyně. Na první schůzce jsme probrali všechny možnosti a pan Nedělník mi vysvětlil možné komplikace, které by vznikly, pokud bych chtěla zbytek dodělávat později. Nakonec jsem se rozhodla pro celkovou rekonstrukci a rozhodně toho nelituji.

Nejdříve jsem s paní Nedělníkovou vybrala podlahy, dveře, světla, obklady, zařizovací předměty do koupelny atd. Byla mi velmi nápomocná zejména svými radami při výběru (co se k čemu hodí nebo nehodí a proč...), za což jsem byla velmi vděčná. Já jsem pak navštívila prodejny, kde jsem si vybrané věci prohlédla "na živo". Když jsem nebyla s něčím spokojena, tak jsem to změnila a paní Nedělníková to zapracovala do návrhu.

Celková rekonstrukce byla naplánována na 10 týdnů, probíhala přes léto a zpozdila se o cca jeden týden, což bylo přijatelné. Rozpočet byl dodržen a byl navýšen pouze o to, co bylo domluveno a odsouhlaseno navíc. Také jsem byla předem informována, že by se mohl rozpočet navýšit v případě, že se zjistí, že pod dlažbou je nekvalitní beton. Naštěstí se tak nestalo.

Komunikace s panem Nedělníkem probíhala mailem nebo telefonicky, vždycky bez problémů a korektně. Stavebním věcem nerozumím, tak jsem měla dotazy ohledně probíhajících prací a pan Nedělník mi vždy všechno vysvětlil. Měli jsme nedorozumění ohledně montáže Geberitu, ale všechno se vyřešilo a realizovalo, tak jak jsem chtěla.

Celkově rekonstrukce proběhla hladce, bez problémů a s jejím výsledkem jsem opravdu velmi spokojena. Bydlí se nám v opraveném bytě moc příjemně. Jediné, co bych dnes udělala jinak je to, že bych začala dříve plánovat. Pokud bych v budoucnu opět řešila nějaké stavební úpravy, tak bych se určitě znova obrátila na Nedělníkovi. Jsou velmi vstřícní a snaží se svým zákazníkům vyhovět. Rozhodně doporučuji!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.10.2016 uživatelem Uživatel_177012

Dankova_var2_pohled_10
Dankova_var2_pohled_4
Dankova_var2_pohled_6
Dankova_var2_pohled_7
Dankova_var2_pohled_1
IMG_1102
IMG_1104
IMG_1101
IMG_1105
IMG_1107
IMG_1108
IMG_1110
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace