Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výměna stropních trámů

Popis zadání

Výměna 3ks stropních trámů. Tj. vyřezání starých napadených, nasazeních nových. Před samotnou prací jsem musel sundat ve všech místnostech stropy kvůli snadnému přístupu.

Dodavatel (řemeslník)
Radek Panoška RGV-střechy (Hořesedly, okr. Rakovník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Trámy se měly měnit ve čtvrtek, stropy jsem shodil a vše připravil.. Pan panoška přijel po skoro 10ti denním uhánění po telefonu, vyřezal 2 trámy ze 3, nové trámy mi složil před dům a od té doby už nám nebere telefony. Poslední trám jsem si musel vyřezat sám a nové (6.5m dlouhé) trámy jsem si nasadil také sám. Výsledkem ale bylo, že jsem měsíc sháněl jinou firmu, která bude chtít po panu Panoškovi něco dodělávat. (Nesehnal jsem) Celkově jsem dost zklamaný, 3/4 práce jsem si musel udělat sám.

Dohodnutá cena
11 500 Kč
Skutečná cena

8 500 Kč

Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.05.2016 uživatelem Uživatel_156740

Diskuze
Dobrý den,
rád se přidám k Vašemu názoru na pana Panošku.Nechal jsem si od něho pokrýt střechu na pergole, ale bohužel okolo komína krbu tam silně zatéká při jakémkoliv dešti :-( Pan Panoška slíbil nápravu, ale do dnešního dne stále nic.Už ani nebere telefon.Když mu zavoláte z jiného telefoního čísla tak to vezme, protože co kdyby to byla zase nějáká rybka a slyšíte výmluvy, že tam již poslal kluky, že je to opravený atd. Nic samozřejmě není opravený!!!! Další důvod proč nebere telefon je ten, že byl zrovna v zahraničí atd atd.Tohoto ,,řemeslíka" NEDOPORUČUJI!!!!!!!!
Palec dolů s odůvodněním: Nekomunikuje a když náhodou komunikuje, tak jenom slibuje.
Ano uznavam že reklamace nebyla provedena bohužel jsem se spoléhal na někoho kdo se na to vybodl samozřejmě beru vinu na sebe .Jediné s čím nesouhlasím je že se vymlouvám na praci v zahraničí KDE pro informaci všech jsem opravdu realizoval zakazky pro německou firmu škoda že sem nejde vložit foto tím bych mohl dokázat že jsem opravdu byl v německu (Waldschut,Freiburg,Buchenbach,Frankfurt.....) z tohoto důvodu jsem také nenabíral zakazky v ČR proto také nenarostl kredyt na portalu nejřemeslnici dyl jak rok jsem nerealizoval zakazku z tohoto portalu
To jen pro informaci a upřesněni
Pro informaci všem vyše uvedena reference je založená na nerealizované zakázce záloha na materiál kterou jsme obdrželi byla naplněna materiál se na místo dovezl ba naopak nebyla uhrazena doprava za přpravu stroních trámů proto bych rozuměl ohodnoceni za jednání nikoli za kvalitu vysledku 😁 a výkonu😁 když na realizaci nedošlo
Pane Panoška. Píšete, že jste se spoléhal na někoho jiného když jste byl v zahraničí. Ale když jsem se Vám náhodou dovolal samozřejmě z jiného tel čísla tak jsem Vás informoval, že nikdo reklamaci nevyřešil. Tak jste slíbil, že prijedete sám a sjednáte nápravu, ale bohužel do dnešního dne se tak nestalo. Takže???????
Pane Panoska, rozmyslete si prosim 2x co sem pisete. Kazdemu dojde, ze kdybych potreboval jen material objednam si ho na pile kdekoliv, rozhodne si nenecham zdrzet celou stavbu Vasim pristupem. To co zde vytvarite za hodnoty nema s kvalitou vykonem nic spolecneho. Ps vase prace v nemecku.. Je pro me podobna vymluva jako hospitalizace ruznych clenů rodiny, opravy automobilu a nasledne nezvedani telefonu.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace