Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Stavební práce

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Vybourat dlažbu, osadit pouzdrové dveře, vyštukovat, vymalovat.
Moje poptávka se týká pouze přímého majitele firmy, který práci sám provede. Nemám zájem o firmu, která zaměstnává lidi, kterým je vyplacená nízká mzda a podle toho vypadá kvalita práce a pracovní tempo.

=== Nabídka
Píšu Vám teď jen stručně z mobilu.
O Vaši poptávku mám zájem a do 24 hodin Vám pošlu detailnější nabídku.Prohlédněte si, prosím, zatím mé reference a pokud chcete, můžete vše urychlit a rovnou mne kontaktovat.
Hezký den

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Stavební firma mě při rozbalení stavebního pouzdra upozornila, že je plech v jedné straně promáčknutý. Poté jsme se domluvili na koupi nového, ale firma přišla s informací, že bychom museli čekat měsíc, a že poškozený plech sami vyrovnají, a že to není žádný problém. Bez toho aniž by mě upozornili, že plech není v pořádku, stavební pouzdro osadili. Po měsíci při zaměření dveří a zárubně mě firma Dodo informovala, že pouzdro je křivé a dveře budou dřít o plech a možná ani nepůjdou zasunout. Poté jsem kontaktovala majitele stavební firmy pana Cherevko Mykhailo, ale jeho odpověď zněla „Co se týče toho plechu tak já jsem udělal co jsem mohl to že von byl vohnuty to není naše chyba tak opravovat to ne hodlám“. Zde panu Cherevko Mykhailo odpovídám:“ Za to že plech byl promáčknutý, za to nemůžete! Ale že jste osadil stavební pouzdro s pomačkaným plechem a neinformoval mě, že plech je pořád promáčknutý za to pane Cherevko Mykhailo můžete Vy!!! Je vidět, že berete práci, kterou vůbec neumíte, a stavební pouzdro jste viděl poprvé v životě.“ Další věc je, že jsem dostala navíc naúčtováno 2000,-Kč za úklid (a to bylo mimo dohodnutou částku). Každá slušná firma po sobě uklidí (co mi upadne, to si zvednu), je to základ slušného chováni! Při štukování a malování místností nesundali vypínače ani zásuvky, takže při jejich výměně jsou krabičky na elektriku utopené! Slova pana Cherevko Mykhailo zněla „Oni se to kluci naučí“ omyl ty kluci už to musí umět, když kasírujete peníze od klientů! Ke stávajícímu obložení měla firma přidat osm obkladaček (viz. foto osm obkladaček ze shora) – je to křivé!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.06.2016 uživatelem Uživatel_81477

1.
5.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace