Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zednické práce v RD

Popis zadání

Rekonstrukce (pouze zednické práce) dvou pokojů v RD - ložnice a dětského pokoje. Jednalo se o škrabání omítek, udělání nových omítek, vymalování. Dále úprava zdi kolem dvou oken (po instalaci nových oken). Vybourání jednoho dveřního otvoru a zazdění jiného dveřního otvoru.
Jednalo se o zcela běžné zednické práce, bez zvláštních požadavků.

Dodavatel (řemeslník)
Jiří Moc (Klecany, Hlavní Město Praha)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Zcela nespokojeni. Pan Moc se projevil jako zcela nespolehlivý. Nejprve nás skoro prosil, aby mohl začít dříve, než jsme plánovali (bylo vidět, že nemá do čeho píchnout). Změnili jsme tedy trošku plány a umožnili jsme mu zahájit práce na dvou pokojích (ložnice, pokojíček) dříve. Emailem nám zaslal ceník prací, se kterým jsme souhlasili. První asi 3 dny jezdil spolehlivě, vždy ráno, spolu s pomocníkem. Poté se asi dva dny vůbec nedostavil, nebral telefony, nereagoval na sms. Pak přijel, jakoby nic, a omluvil se, že má rodinné problémy. To jsme akceptovali, každý může mít rodinné problémy. Ale mělo nás to varovat. Pracoval dále ještě pár dnů a poté se znovu neukázal. Opět nebral telefony, neodpovídal na sms. Poté už nikdy nepřijel, neomluvil se, nevysvětlil. Nechal nás v RD se zahájenými pracemi, v podstatě pouze oškrabal omítky a upravil okolí okna - a to ještě tak špatně, že to musel další zedník opravovat. Museli jsme narychlo najít jiného zedníka na dodělání. Při zahájení prací jsme mu vyplatili zálohu 5000,- a měli jsme štěstí, že asi tak za tuto částku odvedl práci, protože kdyby zmizel dříve, tak by ani neodvedl práci rovnající se této částce. DÁVEJTE SI NA TOHOTO "ŘEMESLNÍKA" POZOR!!!! NEDOPORUČUJEME!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.02.2012 uživatelem chsdiplomate

Diskuze
To jste si nechal rekonstruovat byt od řemeslníků z celé republiky? jeden z Klecan, druhý z české lípy...
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace