Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Fasáda RD Stará Lysá

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Barák v prvním lepidle. Nutné drobné opravy a přebrus prvního lepidla. Natažení druhé vrstvy lepidla s položením APU lišt kolem oken a dveří, někde i perlinka. Natažení finální fasády. Plocha stěn celkem je 210 m2. Nabízím 30 000,-Kč za práci. Materiál mám.

=== Nabídka
Dobrý den, mám vážný zájem o Vaší zakázku. Můžeme po domluvě začít hned. Děkuji za odpověd. S pozdravem Petr Česák.

Dodavatel (řemeslník)
Petr Česák (Čistá u Rakovníka, okr. Rakovník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Firma pana Česáka začala provádět finální úpravy a fasádu RD. Měli jsme dohodu, že po lepidle dám panu Česákovi půlku dohodnuté ceny a po finální fasádě druhou půlku. Půlku pan Česák dostal ale lepidlo na domě nedodělal, naopak je to uděláno fušařsky. Poté si pan Česák zbalil věci a odjel. Od té doby nekomunikuje ani mailem, ani telefonicky. S touto firmou jsem silně nespokojen a nemohu ji nikomu doporučit. Výsledek nulový a peníze pryč.

Dohodnutá cena
30 000 Kč
Skutečná cena

15 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 08.06.2016 uživatelem k.brazdil

Diskuze
Vážení!!!!!!!!!!!!
Dle smlouvy s panem Brázdilem, se mělo jednat POUZE O JEDNU ST2RKU, vyhazoval od samého začátku firmy ze své stavby!!! To se mi potvrdilo!!!!! Termín ukončení - prý klidně půl roku, že na to nepospíchá!!!! Měl dodat veškerý mat.!!!! Po konfrontaci s jeho ženou, po které jsem chtěl pouze folii a pásku na oblepení dřevěných částí, mne skoro poslala do pr....!!!!! Lešení, které bylo údajně odborně postaveno,SPOADLO Z DRUH0HO PATRA SE DVEMA LIDMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. A fasáda na jeho domě, by chtěla znovu kompletní zateplení, protože se mu tak vystřídalo moře lidí a každý byl vyhozen, podle toho mu to tam taky vypadá!!!!! A několikrát jsem se s portálem nbej řemeslníci dohadoval, že práci ukončenou nemám, tak at s provizí počkají, až do ukončení stavby!!!!! Takže ze mě nedělějte blbečka ani Nej Řemeslníci a ani Brázdile vy !!!!!!!!!!!!! A aroganci Vaší nženy, si taky trpte jen vy !!!!!! Děkuji
Omlouvám se za slovosled a formulaci, s jakou jsem reagoval.
Ale jsem naprosto rozčílený, na stupiditu a aroganci některých lidí...
Právě kvůli Vám, lidé krachují a odcházejí, ze stavebnictví.
Dle smlouvy s panem Brázdilem jste měl dokončit dílo a uklidit staveniště. Takže si to vezmeme postupně. Před podpisem smlouvy jste se tu byl podívat a deklaroval, že dílo za cenu smluvenou jste ochoten a schopen dodělat. Podotýkám profesionálně. O lešení, které tu stálo jste věděl již před podpisem smlouvy. Tak tu prosím nelžete, že mělo být údajně odborně vystavěno. Taková informace tu neproběhla. Na domě se nevystřídalo moře lidí, to také lžete. Zateplení dělal můj kamarád, který sice neodvedl nejlepší práci, ale byl jste to zase vy, který ještě před podpisem smlouvy deklaroval, že to bude schopen opravit. Věc, která mě moc mrzí, byla naše vzájemná smlouva. Ta byla napsána nedokonale. Byl jsem moc důvěřivý. Ale bylo v ní sepsáno alespoň to málo, že uklidíte staveniště. Po zkušenosti s vaší firmou jsem se hodně poučil. Takže ty kýble lepidla vysypané za barákem na zem jsem si stačil nafotit. A stačil jsem si nafotit i výsledky vaší práce. Ty "odborně" udělané obložky, "dolízaná" stěna apod. Takže takto stručně k vaší práci. A nyní k aroganci mé ženy. Arogancí asi myslíte to jídlo, kafé a další věci, které neustále připravovala pro vaše zaměstnance a pro Vás pane Česáku. Musím zmínit i věc, že jsme Vám spolu se ženou hlídali vašeho syna, kterého jste si sem dovezl. V tom spatřujete aroganci? Já spatřuji neskutečnou drzost z vaší strany vůbec něco takového napsat. Dalším argumentem k vaší neprofesionality je, že jste mi v mailové korespondenci slíbil vrátit 3000,- Kč. Psal jste, že do dvacátého (minulého měsíce) je odešlete. Zatím mi ale nic nepřišlo. Takže zase jen sliby? V poslední řadě bych rád reagoval na Vaší poslední poznámku o krachu a odchodu lidí ze stavebnictví. Pokud ze stavebnictví odejdou společnosti, jako jsou Vaše, pane Česáku, možná, že se dílu začne dařit. Pokud zkrachujete pane Česáku, a věřte, že ani po zkušenosti s Vámi, vám krach nepřeji. Ale pokud k tomu dojde, stane se tak kvůli Vaší neschopnosti, lživosti a přetáčení argumentů. Důkazem o tom, že práce šla provést kvalitně je firma, která tu dnes na baráku pracuje. Zadní strana je již hotová a musím říci, že je hotová kvalitně a hezky. Další strany jsou v přípravě a dílo jim jde od ruky skvěle.

ZPRÁVA PRO PORTÁL NEJ ŘEMESLNÍCI:
Touto zprávou ukončuji debatu s firmou pana Česáka. Předpokládám, že zase nějako nesmyslně a lživě zareaguje. Bohužel díky mé naivitě a důvěřivosti došlo k podepsání nekvalitní smlouvy. Takže dejme tomu, že si za celou tuto věc mohu já sám. Možná bych měl panu Česákovi poděkovat, za to, že mě naučil spoustě věcem :-) Nebudu to již dále řešit a reagovat. na žádný podnět od pana Česáka. Věc považuji za uzavřenou.
Bohužel nejlevnější nabídky se mnohdy nakonec nejdražší.....
Je to přesně jak říkáte.

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace