Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zednik dodelani sklepu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
sklep- jedna mistnost,strop,zem,dani futer,zazdeni diry po oprave kanalizace ve zdi, dodelani celkove zbylych mistnosti/chodeb

=== Nabídka
Dobrý den.

Zašlete mě prosím foto zminovaného prostoru a specifikujte ještě jednou rozsah prací.

Děkuji

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S realizaci jsem velice nespokojena, nazorne jsem ukazala,jak si predstavuji udelat mistnost sklep. Na realizaci sklepu jsem si vzala dovolenou 3 dni a pana jsem videla jeden den cca3 hodiny druhy den take cca 3 hodiny a treti den cca 8 hodin a to jsi jeste nekolikrat jel pro material. Ma rozdelano vice zakazek , na dohodnutou dobu nedorazi. Byla jsem velice zklamana z jeho odvedene prace,futro spatne zasadil,tak my dvere nezaviraji.Vymlouval se ze jsou dvere krive. Doklady na material jsem nevidela.
material 5000,odvedena prace 7.800 / za 14 hodin prace

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 14.06.2016 uživatelem Uživatel_152665

Diskuze
Co paní píše se nezakládá na pravdě.
1) Sklep je kompletně opraven viz foto.
2) Práce jsme se snažil provést co nejrychleji, aby měla paní co nejrychleji hotovo. Rychlost realizace a rychlost dodání prací je dle mého názoru přínosem a jistě kladná reference než naopak.
3) Za práce mě paní zaplatila a dílo jsme společně prošli žádné vady, dveře dovírali.

Práce byly odvedeny dle krátkého srozumitelného předem odeslaného rozpočtu, ze dne 26. 4. 2016, kde jsem vám jasně rozepsal pracovní úkony které budu provádět. Rozpočet jste odsouhlasila. Na konci přikládám text rozpočtu.

Bohužel paní se v průběhu prací urazila že součástí prací není i vyštukování zdí, přičemž v rozpočtu bylo jasně uvedeno : Polystyren na strop + lepidlo + štuk na strop. Což bylo také to co paní při ústní dohodě požadovala. Jistě šlo o nedorozumění v důsledku nepozorného čtení mé nabídky, do nabídek vždy přesně specifikuji rozsah prováděných prací. V průběhu prací jsem vám samozřejmě vyštukování zdí nabídl za standartní cenu.

Nejprve se s paní dalo normálně povídat a byla plná humoru, ale od té doby to šlo s komunikací od 10 k 5. A tato reference je toho dokladem. Pokud by byla paní korektní zavolala by mě a požádala o schůzku a vyřízení reklamace namísto psaní nepravd.

Souhr provedených prací :
Strop je zateplený, zatažený do armovací tkaniny a seštukován a zpenetrován, připraven na malbu.
Podlaha je vybetonována a zpenetrována.
Vodoinstalace zarovnána a zdi zpenetrovány a připraveny ke štuku.
Zárubeň zazděna a schod vybetonován.

Co se týče zmíněných pracovních hodin tato informace se též nezakládá na pravdě. Celkem čas prací byl 24,5h každopádně faktem zůstává že řemeslník není profesionální společník a je placen od úkolu, ne od povídání si se zákazníkem a čase stráveném na staveništi. Práce probíhaly 4 dny, dovolenou si paní vybrala dobrovolně nežádal jsme ji o to. Každá práce má svůj tech postup a je nutné dodržovat posloupnost. Ta dodržena byla. To že člověk není na staveništi neznamená že se o zakázku nestará. Nákupy materiálů zaberou vždy mnoho času.

První den, proházení šlice, nalepení polystyrenu na strop, natáhnutí perlinky (nutno nechat zaschnout do druhého dne), přípravné práce pro zárubeň nákup polystyrenu, uklid. Práce byly včetně dopravy pro materiál atd 5h.
Druhý den, doházení šlice , štukování stropu, začátek zazdívání zárubně, koupě zárubně 60 P do ytongu měli ji jak na potvoru na druhé straně prahy, uklid. Doprava + práce 6h
Třetí den dokončení zazdíváni, betonování, vlastní doprava 0,4m3 betonu (3 otočení), úklid práce 10h
Čtvrtý den dokončení betonování, vyvrtáí děr, úklid. 3,5h


Pro zárubeň byla místnost nízká, bylo nutné seříznout závěsy pro panty aby bylo možné dveře nasadit, paní měla staré na půdě. Osobně jsem ji ukazoval prohlé dveře s přiloženou vodováhou a společně jsme je zavíraly a otvíraly. Každopádně zavřít šli a oba jsme to viděli jinak by jste mě nezaplatila za provedené práce. Nevylučuji že je možná chyba při zazdívání mou vinou. V takovém případě jsem samozřejmě připraven závadu odstranit. Jsme připraven k vám přijet dveře společně prohlédnout a problém vyřešit stačí zavolat a domluvíme se na termínu.

P.S. : Znění rozpočtu

Zaházení šlicu
Vybetonování podlahy
Polystyren na strop + lepidlo + štuk na strop
Záruben 60 zazdít
Celková cena 12 800kč včetně materiálů a dopravy

Tuto referenci pokládám za neférovou, cena za práce byla solidní a poslána před prováděním prací. Všechny postupy jste kontrolovala vše jsme s vámi komunikoval. I kdyby byl skutečně problém s dvěřmi jak píšete zbytek prací je proveden velmi dobře viz foto. A rychlost provedení prací, na který si paradoxně stěžujete, pokládám za přínos a službu zákazníkovy, než nějakou záporný prvek. Z těchto důvodů je dle mě tato reference nepravdivá a zavádějící.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace