Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výměna radiátorů

Popis zadání

Pan Seidl je příjemný starší pán, se kterým se i zasmějete, ale vzhledem k tomu, že se zde má hodnotit práce řemeslníků, nemohu na něj v tomto ohledu napsat mnoho pozitivního. Objednali jsme si u něj výměnu radiátorů v celém bytě. I když se na začátku zdálo, že celý proces sundání starých radiátorů a zapojení nových, bude otázkou dvou týdnů, nakonec se to protáhlo z důvodu nespolehlivosti a nedbalosti pana Seidla na týdnů pět. Bohužel spolehnout se na to, kdy ve smluvený termín přijede, se opravdu nedalo. Nikdy se nám nestalo, že by přijel včas. Chápu, že má moc práce a když se stane nějaká havárie, může dojít ke zpoždění, ale nám se to ze třech návštěv, ke kterým došlo, stalo pokaždé. Návštěv, ke kterým ani nedošlo, je víc než dost. K termínu zapojení nových radiátorů totiž došlo až na pátý pokus. Neustále termíny měnil, jednou z časových důvodů, po druhé kvůli tomu, že neměl objednané potřebné radiátory. S jejich objednávkou to také nebylo jednoduché. Rozměry si samozřejmě napsal hned při první návštěvě, kdy radiátory sundal. Papírek s poznámkami ale ztratil, takže poté se vše domlouvalo po telefonu. Nakonec dorazil s radiátory, které měly nevyhovující rozteče. Den na to dorazil se správnými roztečemi, ale u dvou radiátorů s jinou délkou než kterou jsme požadovali. Jeho připravenost byla také mizerná. Chybělo mu nářadí a víceméně spoléhá na to, že v domácnosti se popřípadě něco najde.

Dodavatel (řemeslník)
Jaroslav Seidl (Praha)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S celkovým výsledkem jsme spokojeni, radiátory topí. Cena byla na Prahu adekvátní, i přestože byl jeho odhad na začátku nižší, než kolik si nakonec účtoval.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.04.2016 uživatelem Uživatel_151242

Komentář dodavatele
Dobrý den, reaguji na to hodnocení. Jednalo se o sundání tři starých litinových radiátorů v paneláku, s tím, ze až budou mít hotovy zednické práce, tak se připojí nové. Původní potrubí mělo být zachováno. Picmausovym bylo sděleno, že mi mají zavolaji dva tři dny dopředu, protože mám rozdelanou jinou zakázku. Na tu jejich jsem si také musel vyšetřit čas. Dopoledne nemohl,já zase nemohl pozdě odpoledne.Vzhledem k rozteci původního přívodního potrubí, byly chybně dodány ( ne z mé strany) radiátory, které byly na moje náklady druhý den vyměněny za správné a taktéž byly namontovany. O dochvilnosti p.Picmause: cituji z jeho sms. Pane Seidl, doma budu v 16:10 omlouvam se, vsude je sama zacpa, nezlobte se, Picmaus. Po celou dobu montáže,nevznikla za strany p.Picmause žádná negativní poznámka,prostě vše v pohodě,takže nechápu smysl této reference.

p.Picmausovi jsem nabízel několik termínů i v sobotu,to ale byly kdesi na Moravě,na dotaz proč napsal takovou referenci mi napsal ,že se omlouvá. Asi zkrat.

Seidl-topeni
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace