Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Renovace koupelny ,obklad a dlažba

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Hledám firmu,či řemeslníka na renovaci koupelny ,výměnu sprchového koutu ,stávající vodu chci dát pod omítku,nový obklad a schovat připravený přívod k sprchové vaničce do falešného schodu a schovat klozet a umyvadlo za dveře.Dále požaduji položit dlažbu v celé místnosti ,má velikost 7m2. a Prosím o Vaše finanční nabídky. Předpokládám začátek práce po 20.únoru.Bude možné spojit mou první popávku .Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den

Jsem zručný, český řemeslník z Prahy a osobně bych mohl zhotovit vaši zakázku se svým pomocníkem za dodržení všech pracovních postupu vylepšených o zkušenosti za létá provádění.
V oboru krom zkušeností získaných praxí mám i vzdělání Zedník na učilišti a pak Stavební provoz na střední škole, a proto si dovolím říci, že nejsem jen nějaký ferda, ale skutečný mistr oboru, který uspokojí vaše nároky.
V případě zájmu si vyžádejte můj kontakt a já se rád s vámi sejdu na místě a ihned i nacením. Chci totiž, aby cena odpovídala a nebyla vysoká jen proto, že to od počítace musím nacenít draze, abych predešel případným problemům. Dále pak chci, aby jste viděl, kdo vám to bude rekonstruovat (já osobněú) a nepošlu vám tam nekzkušené sousedy z východního bloku.
Můj profil obsahuje i www odkaz k mé prezentaci.

Dodavatel (řemeslník)
Ladislav Krajňák (Praha a okolí)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S realizací jsem velmi spokojen ,termín a cena ,vše podle dohody ,jsem rád ,že jsem si pana K. vybral. Na své kolegy j na sebe je náročný a nesnese lajdáckou práci.Je precizní. Mohu jen doporučit.

Cena
neuvedena
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.03.2012 uživatelem ppost

P1040707
P1040712
P1040714
P1040717
P1040706
27
30
P1040904
P1040906
P1040920
P1040900
P1040921
P1040894
Diskuze
Studie z koupelnového studia je hezká, a co takhle vyfotit Vámi provedenou koupelnu a ukázat nám ji? Ty Vaše reference jsou pomalu jak přes kopírák od jednoho pisatele, kromě toho obkladu mezi linkou - ten je pravý, zádný korektní doklad o Vaší poctivé a precizní práci jste neukázal, Poslat studii, nebo leták z Bauhausu a tvrdit, jak je klient s klozetem spokojený je spíše trapné. Hezký den Grüner
dobrý den, koukám, že mi tu přiskočila reference, ale věrte, že já ji sem nedával, to zákazník sam ze své vůle a jsem rád, že se mi to u něj tak povedlo. Fotky taky přidal zakazník sám. Já mám zase fotky z průběhu, tak je sem taky přihodim, aby jste viděl, že se to skutečně událo.
Fotky jsem dodal L.P.
Palec dolů s odůvodněním: Toto má být precizní práce ??? E.O. Dražice válec jako prase nade dveřmi ?? skříňka s Bauhausu ?? obyčejný wc - combi ??? obklad vcelku obyčejný??? Zákazník, zřejmě je s tím spokojen, nechápu však jednu věc, kdo stojí za tím, že tato reference je ojedinělá, pak v tom hledám pouze podvod, nic ve zlém.
Pane,či paní,dát kotel nade dveře byla jediná možnost , kam ho dát ,aby k němu byl přístup v případě budoucí opravi, wc byl nový po částečné rekonstrukci a neměl jsem zájem kupovat jiný a skříňka je sice malá,ale vyhovuje velikostí. Pokud jste si všimli,tak se operovalo v omezeném prostoru a pracovalo se s ušetřenými centimetry.Všem ,komu sem realizaci ukazoval a znal ,jak to vypadalo předtím se realizace líbila .Asi kdybyste to viděl předtím ,by jste to nenapsal.
Připojit E.O. bez vypouštěcího ventilu a odkapu od pojištovacího ventilu dokáže jen ukrajinský instalatér,detaily obkladů to mi stačí :-(
Nad vaničkou dle fotky soudím, že jsou okousané obklady, nebo někdo neumí silikonovat ? Měl použít alespoň lišty , schovala by se nekvalitní práce !!!
Plastové vaničky se dávno nepoužívají !!!
Pane,či paní vypouštěcí i pojišťovací ventil tam samozřejmě je ,okousané obklady taky nejsou ,je tam též lišta.Pokud vím,používají se i nadále a je to o tom,kdo si jakou vybere.
Vážený pane, nebudu se s Vámi dohadovat.Vypouštěcí ventil mozasný-kulový se montuje pod pojištovací ventil studené vody, na Vašem E.O. jsou pouze plastové přípojky s pojistným ventilem na stojato, když už jsme u toho, sestava má vypadat následovně:mosazné šroubení na E.O. a né pouze BJ šroubení z plastu 1 věc, za druhé mosazný T-kus 3/4" pod T-kus vypouštěcí ventil 1/2" topenářský z druhé strany přívodní ventil do bojleru (kulový) 3/4" nebo 1/2" a od pojištovacího ventilu který je i ve špatné poloze - vertikální !!! má být v horizontální - zde mě chybí hadička od trubičky a napojeno na odpad.Co se týče obkladu nad vaničkou, buď tam tedy máte špínu, nebo Vám před objektivem fotoaparátu přelétlo hejno mušek :-)
Jste možná spokojen ale jak jsem psal, nechápu jak mohla být vybrána jako zajímavá,to mi hlava nebere.
Jěště jsem zapoměl, ventil plastový pod obkladem ??? Když už ventil v koupelně , tak kulový se šroubením aby se dal kdykoliv vyměnit !!! a né nechat plastovou páčku nad obkladem, hodně štěstí až budete tento ventil časem vysekávat a znova obkládat, tyto ventily se používají minimálně, časem ho nezavřete, to by měl instalatér vědět !!! Kulák mosazný kvalitní né čínu např.Timme schovat pod magnetickou obkladačku.Zdar !!!
Hadička na vypouštecím ventilu je a ne tak neviditelná, aby se dala přehlédnout. Vypouštěcí ventil: k bojleru v obytnem prostoru snad takovou ohyzdnost přidávat nemusím, ostatně bojler lze vypustit přes pojistný ventil (hadičkou o přuměru 12mm která je napojena na kanalizaci, ale nikdo nemá v umyslu to dělat, když vše funguje). Ventil kterej pouzijete jednou za 20let pri výmeně bojleru tam bude jen osklivě vypadat. Vypouštěcí ventil je napojen vertikálně ve směru šipky a perfektné funguje dle požadavků na nej kladenych bez ohledu na to,jestli vám se to víc libí vodorovně. Ventil na přívodní stoupačce je puvodní a požadavkem bylo zachovat jej bez ohledu na mou nabídku jej vymenit a skryt za kohout s "vyměnitelnými" vnitřnostmi pod obkladačku, která tam je a je pod ní vodoměr . Výber toalety, obkladu a vybavení přece nechcete tahat do kvality prace? Proste neníkazdej milionař a taky to chce mít hezké. Obzvláště v tomto případě si to nechal rekonstruovat sám nájemník na své náklady bez spoluúčasti majitele. Vy by jste pochopitelně do ciziho také investoval desetitisice opatrně nebo spíš vůbec, tak nehaňte vkus obyčejných lidí. Lišta u vaničky je, pouze byla montována až po obkladu a není tam jako schovávačka, ale jako pojistka proti vniknutí vody. Nezávidte mi tak tu referenci, udělejte si svůj profil a budetet mít své reference a pak uvidíte jaký to je fajn, udělat dobrou práci. To že tu zase ještě někdo další ohodnotil referenci, že mu byla přínosem, tak to byl mj stavajíci zakazník, který ji videla vybral si me pro svou zakázku a pak mi sem taky dá referenci. Pro vás byla neužitečna, protože nic nehledáte, jen možna jak si zkrátit dlouhou chvíli. Papa
Ohyzdnost ?? vypouštěcí ventil ?? Vážený pane, jsme instalatérská firma a když vidím takovýto paskvil, připomene mi to východní blok, kde jim je vše naprosto jedno.Pokud to takto provádíte všude, měl by jste jít na školení !!! Sám dobře víte, když přijdete k někomu na výměnu E.O. není tam vypouštěcí ventil , nic jiného pochopitelně nezbyde, než to vypustiti přes pojišťovák ano, to jinak nejde , jen podotýkám, poj. ventil neslouží pro vypuštění, pokud to budete takto dělat všude, bude 99% instalatérů akorát naštvanejch protože ten bojler bude vypouštět 3 hodiny, tou vaší hadičkou a navíc takto umístění E.O.
O Filtru do E.O. se už raději nezminuji.A´t žije kvalita v této zemi !!!
Ano zákazník nemá peníze OK, jěště že tu máme meloucháře :-(
Až narazíte na zákazníka, který o tom něco ví, pak narazíte i vy !!!
Hodně štěstí Vám přeji a spousta takových odborných prací, budeme mít alespoň víc práce a zákazník bude plakat :-)
jo už toi chápu, vy závidíte, že se tato reference objevila v Zajímavých? No stydte se, dyť je to jen náhoda, já jsem v sekci Zajímavá reference viděl i jiné a mě osobně na nich nic extra nepřišlo a popravdě ani nevím, čím by se taková reference měla lišit. Kdyby se to jmenovalo "náhodně vybraná reference" tak už by to bylo lepší? Prototže nic jiného než náhodu v tom nehledejte. Jedíné mé přičinění je zhotovení zakázky a stejně tak jako když se podivate do jine sekce "náš blog" je tam jen náhodně vybraný članek z tisícu, až jich tam bude milion, tak urcite by na tento treba nikdy nevysla rada, tak jdete radej makat, zaregistrujte se tu a třeba tam taky budete. Jinak že by mi nějak víc volali lidi se neděje, stejně jako jindy 3 tydně z čehož jeden je stavební firma, pro kterou ze zásady nedělám, druhy nekdo, kdo očekava remeslnika s komunistickýma cenama a tretí skutecny zájemce se kterým domlouvám realizaci
Ano máte pravdu,výpustný ventil tam není,ale už odmítám diskutovat ,jestli se Vám něco líbí,nebo ne,já osobně jsem spokojen.
Musím se příspěvkům smát!Jukněte na web a zapřemýšlejte, má některý řemeslník v ČR tolik chváli - nejlepší-zedník-instalatér-malíř-podlahář-elektrikář-topenář-návrhář atd.(Nobelova cena), - není to podezřelé???, který "český,všestranný,korektní..." řemeslník má tolik času sedět u pc a vypisovat komentáře a odpovědi! Nezdá se Vám, že je všechno psáno v jednom "duchu"??-tzn.,že vše píše 1 člověk!??Znám ho osobně - je to na knihu! Tak prosím,POZOR!!! "Jak se kdo cítí, ten se vtípí!"
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace