Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kuchyňská linka a jídelní sestava

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Zákazník měl od začátku jasnou představu o barevném sladění s podlahou a okny a na nás bylo se jí max. přblížit.
Kuchyňská linka v provedení LTD ořech a vanilka. Kování Blum. Hliníkový rámeček na výklopu se sklem-Lacobel. Vestavné spotřebiče. Stůl z LTD, nerezové stolové nohy-zakázková výroba.
Posuvné dveře ke spížce s obkladovým panelem.

Dodavatel (řemeslník)
Jiří Musil (Brno-Řečkovice) Active
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S realizací jsem spokojena, komunikace s dodavatelem byla velice dobrá,neboť v termínech dodání i v provádění změn a úprav během zhotovení a realizace nám vždy ochotně vycházel vstříc až k naší úplné spokojenosti.Nejvíce mě nadchlo barevné sladění kuchyně a také kvalita použitých materiálů.Celkový dojem ještě umocňuje jídelní stůl,který svým designem krásně zapadne do moderního (ale i praktického) interiéru.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+8
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.09.2010 uživatelem Uživatel_3277

Kuchy_lamino_o_ech-_lut_1
Kuchy_lamino_o_ech-_lut_2
Kuchy_lamino_o_ech-_lut_4
Kuchy_lamino_o_ech-_lut_5
Kuchy_lamino_o_ech-_lut_6
J_deln_sestava
J_deln_sestava_2
Diskuze
Škoda, že u referencí nejsou ceny, přitom to je jedno z nejdůležitějších hledisek při výběru.
naprosty souhlas. Stacilo by nejak orientacne...
Dobrý den, cenu bych tam i dal, ale beru ohled na zákazníka, že pokud si to nepřeje nebo by nerad aby jeho věc někdo poznal a viděl cenu, tak to respektuji. Dále není problém, si nábytek nechat nacenit a je to tak, že cena se odvíjí od použitého materiálu a hlavně od vnitřního vybavení skříní. Děkuji za pochopení
A to je přesně ten problém pokud budou dávat reference primárně firmy tak nikdy nevznikne reálný pohled na skutečnou cenua posouzení takovéto zakázky. Opět volám ADMINa aby zasáhl a upravil způsob jakým se posuzují a zakládají zakázky .... prostě NO Comment
A jak jste přišel na to, že jsem si sám napsal referenci? Udělal jsem pouze to, že jsem zákazníkovi zaslal odkaz, aby ON vyplnil hodnocení. Viz. co ADMIN píše níže ""Teď k mýtům ohledně vzniku referencí.
Referenci může komplet napsat zákazník. Nebo jako v tomto případě dodavatel napíše popis, přidá fotky a pošle zákazníkovi k doplnění hodnocení (to je ulehčení procesu nikoli, že si firma sama píše referenci).""
souhlasím....že reference by měl dávat klient a ne firma.:-)
A jak jste přišel na to, že jsem si sám napsal referenci? Udělal jsem pouze to, že jsem zákazníkovi zaslal odkaz, aby ON vyplnil hodnocení. Viz. co ADMIN píše níže ""Teď k mýtům ohledně vzniku referencí.
Referenci může komplet napsat zákazník. Nebo jako v tomto případě dodavatel napíše popis, přidá fotky a pošle zákazníkovi k doplnění hodnocení (to je ulehčení procesu nikoli, že si firma sama píše referenci).""
Ok, vypadá to, že bychom měli tématu CENY věnovat nějaký diskusní článeček na blogu nejlépe s anketou..

Současný názor Admina je, že:
1/ Cena je velmi užitečná informace. Abychom dodavatele i autora motivavali ji uvést, zvažujeme, že bychom mohli dodavateli za referenci uvedenou s cenou dát v systému více bodů, než za referenci bez ceny. Pro autora by dárek v podobě trička mohl být též podmíněn uvedením ceny.
2/ Z diskusí s uživateli mají s uvedením ceny problém spíše firmy (které si to nepřejí) než zákazníci. Asi na to (firmy) mají právo. Stejně ale věřím, že pokud cenu uvedou a je rozumná, další zákazník osloví raději je, než aby zjisťoval cenovou hladinu u dalších bez cen.

Teď k mýtům ohledně vzniku referencí.
Referenci může komplet napsat zákazník. Nebo jako v tomto případě dodavatel napíše popis, přidá fotky a pošle zákazníkovi k doplnění hodnocení (to je ulehčení procesu nikoli, že si firma sama píše referenci). V tomto případě dodavatel může vyplnit cenu. Zákazník potom při vyplňování hodnocení může vše. Může cenu smazat, pokud ji nechce zveřejnit, může ji naopak doplnit, pokud není uvedena. (může i měnit popis zakázky, přidávat i ubírat fotky) Může dokonce uvést ceny dvě - cenu smluvenou a cenu zaplacenou, pokud se lišily.

Co to znamená? Že např. autor této reference může cenu doplnit. Pan Musil souhlasí, můžete tedy cenu prosím jako autor doplnit (kliknutím na Upravit...)?

A jak říkám, můžeme se snažit více všechny motivovat ceny vyplňovat.

A díky za všechny komentáře, myslím, že jsou podnětné.
Ja bych v tom nevidela problem, kdyz se firma snazi, aby mela reference na remeslnicich.
Naopak je videt, ze ji zakaznici zajimaji a chce se nejakym zpusobem prezentovat.
Pokud firma napise popis a klient ho muze editovat a doplni, jak byl se zakazkou spokojen, neni na tom nic podezreleho. Naopak pro nekoho muze byt cas straveny nad psanim popisu velkou prekazkou, takze firma, byt byl klient spokojen, by nikdy zadnou referenci a doporuceni nedostala. To mi pripada skoda.

Co se tyce cen, myslim, ze by pomohla treba i cena jednotkova - napr. u podlahy, vymalovani bytu apod. Proste tam, kde je to tak, ze i tato dilci cena naznaci, v jakych cenovych relacich se dana firma pohybuje...
S jednotkovou cenou je to zajímavý tip, díky.
Dobrý den.Kuchyňské linky vyrábíme přes 10 let.Uvedená cena u fotky Vám stejně nic neřekne.Ani já bych nebyl schopný rozeznat ,která firma je levnější .Srovnáváte neporovnatelné,Pokud bude zakázka přesně specifikovaná do všech detailů a oslovené firmy Vám ji nacení při použítí shodných materiálů,pak můžete srovnávat"kdo je levnější" Samozřejmě nehovořím o srovnání ceny ,kdy by jste si přečetli v popisku cena např.112000 a 890 000 ...:-)
Je velice složité porovnávat ceny v době , kdy jen laminovaných dřevotřísek jsem Vám schopen nabídnout cca 500 druhů v rozmezí cca 580Kč-2690 Kč Pracovní desku 190Kč-8000Kč za běžný metr.Dvířka 450 Kč-8300Kč za 1m2 Pojezd šuplíku 24Kč-3600 Kč,výklop dvířek horní skříňky 80 Kč-12400 Kč.Pro vysvětlení vyšší cena=elektrický pohon.
Uvádění ceny kuchyně pokud není rozpoložkovaná je tedy zbytečné.
Není problém vyrobit kuchyňskou linku stejných rozměrů za cenu 65 000Kč ,nebo 465 00Kč.Na fotce budou vypadat podobně a výrobce ,který použije ty nejdražší možné komponenty tady spadne do krabičky"DRAHÁ FIRMA".
Děkuji za čas,který jste si udělali pro přečtení mého příspěvku :-)
Radim Kolibík
Perfektní definice.
Je zajímavé, že kritické příspěvky se tady houfně mažou.
Takže je to server, který má být otevřený a nebo se jenom smí chválit.
Kritické příspěvky se nemažou. Stejně tak zde najdete řadu negativních referencí, které jsou věcné.

Mažou se osobní útoky a nadávky. Byl skryt Váš příspěvek právě z tohoto důvodu. Navíc jste na tento fakt byla upozorněna mailem a požádána o vysvětelní, na což jste neodpověděla.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace