Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Štukování, malování

Popis zadání

Ve vytopeném bytě seškrábání všech zdí, penetrace, štuky, malba. Jednalo se o 1+1 o celkové výměře 42m2.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Konečná realizace je téměř podle mých představ, má to však háček. Při dojednávání zakázky bylo jasně domluveno, že se seškrábou a vyštukují všechny zdi, pánové udělali 2/3 s tím, že by to bylo moc práce a zanechali staré štuky. Kalkulace počítala se všemi zdmi.
Především jsem byl velmi nespokojen s přístupem. Pánové nebyli schopni přijít ani jeden den v dohodnutou dobu. V bytě kouřili i přesto, že se nikoho nedovolili.
Dále bych čekal, že profesionálové budou mít dostatek vybavení, ne jako v tomto případě. Avizoval jsem dopředu, že na typ barvy, kterou se bude malovat bude zapotřebí určitého typu válečku. Opravdu mě nenapadlo, že mi druhý den pánové oznámí, že ho nemají a já mohl vesele vyrazit pro váleček. Druhý den jim pro změnu došlo něco dalšího a jelikož daný den neměli automobil, mohl jsem jet opět já.
Ani s úklidem jsem nebyl příliš spokojen.
U placení bylo nakonec velké překvapení na straně řemeslníka, že nejsem ochoten zaplatit plnou částku, která byla kalkulována na daleko větší objem práce.
Možná mám příliš vysoká očekávání, nicméně od profesionálů čekám profesionální práci i chování.

Dohodnutá cena
13 500 Kč
Skutečná cena

9 000 Kč

Související témata:
hlasy
+5
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 30.01.2012 uživatelem Uživatel_22468

Komentář dodavatele
Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Jsme profesionály v oblasti úpravy interiérů a malování s mnohaletou zkušeností v oboru. Věříme v dlouhodobou spolupráci.
Akorát panu Čepákovi nesedl přístup "našeho" zedníka, podotýkám že pan Čepák, se rozhodl pro určitý postup, který následně druhý den trochu pozměnila paní Čepáková, vzhledem k tomu, že práce byla provedena podle paní Čepákové zedníkem, a dodatečné práce zrealizovány v rámci rozpočtu..nedalo se nic víc udělat nicméně práce byla provedena dobře a učelově dle přání, a dokončena v rámci dohodnutého termínu. Tato reference je mi více než líto, a bohužel se neschoduje s realitou.
Podotknu že během celé realizace se v bytě pohybovala partnerka pana Čepáka majitelka bytu, která na kouření řemeslníku neměla žádné námitky, a to se tam vyskytovala denně narozdíl od pana Č. který tam byl snad jednou a pak nakonec 1hodinu, narozdíl od majitelky která neustále konzultovala práce, takže se pokušelo vyhovět všem angažovaným a došlo k chybě v komunikaci.Tuto referenci považuji za nepravdivou!
Diskuze
Dobrý den,souhlasím z dodavatelem,zákazníka si nevybereme a chování některých lidí je opravdu vrchol a takovým jako v tomto případě se člověk nezavděčí,je úžasné jak dokáže některý zákazník někomu úmyslně zatopit v kotli,zákazník má vždy pravdu ve všem a co řekne nebo napíše je svaté,mi řemeslníci už nemůžeme nic a podle takových děláme vše špatně,a nemáme už právo se ani pravdivě hájit,přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků a co nejméně takových jako v této referenci,s pozdravem Drvota Jiří
Pane Drvoto, kdybyste na vlastní oči viděl práci svých kolegů ze 4Manus, mluvil byste jinak. S pozdravem P. Kubálek
Možná ano možná taky ne,a jen tak mimochodem 4 Manus nejsou mí kolegové a projevil jsem pouze svůj názor,nebot vím z vlastní zkušenosti že někteří zákazníci dělají problémy zbytečně a překrucují všechno co se dá,a pravdu má kdo?No přece vždycky zákazník.
Jen doplním k vyjádření firmy: majitelem bytu jsem já, tudíž je mým právem povolit či zakázat kouření a nic to nemění na faktu, že se nikdo z řemeslníků nenamáhal alespoň zeptat. Zadavatelem zakázky jsem také já, tudíž očekávám, že jakékoliv změny v původní dohodě budou konzultovány přinejmenším telefonicky se mnou, ne s rodinným příslušníkem, který šel pouze zkontrolovat zda je vše v pořádku.
M.Čepák
Jako majitel bytu se nám představila přítelkyně pana Č. alespoň nám to tak řekla, nicméně tam s námi byla po vědčinu času a celou realizaci měla na očích :) _____Pro pana Drvotu :Pane Drvoto, kdybyste na vlastní oči viděl práci svých kolegů ze 4Manus, mluvil byste jinak, : Ano mluvil a už by jste o povaze pana Č. nepochyboval vše máme zdokumentované na fotkách a videu, za svou praci se nestydíme ba naopak :) do dvou dnu budou fotky na našich Webech www.4ma.cz v galerii ,a stejně jak Vy Vám přeji co nejméně zákazníků tohoto typů... ps. DUŠÍ A SRDCEM FIRMY JSOU LIDÉ A JEICH PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKŮM v této filozofii fungujem ,)
V galerii není nic, škoda, ale to asi není podstatné, představu si lze udělat podle vyjádřaní zadavatele i dodavatele.
na druhou stranu chápu že práce neproběhla absolutně podle představ zadavatele ale lidí v tom podle nich tedy velmi angažovaných, ..a to může vyvolat pocit rozhořčení.vzniku této situace lituji a beru malou čast odpovědnosti,
_4 mila :)_ galerie je v "rekonstrukci"bude se rozrustat ,několik záběru z této akce je na webu . page "MALOVÁNÍ"
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace