Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výměna vodoměru

Popis zadání

Výměna vodoměru

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Bohužel musím potvrdit nedobrou zkušenost uživatele 106512.
Oznámení o výměně bylo vyvěšeno měsíc dopředu v roce 2015, poté bez důvodu zrušena (zbytečně jsem si bral dovolenou). Nová se odehrála v 02/2016, ale nebylo oznámeno dostatečně dopředu, takže nikdo nebyl doma.

Již při telefonickém objednání náhradního termínu výměny s touto firmou mi namísto dialogu bylo "zdvořile" zavěšeno. Kdybych si tohle dovolil v práci já, druhý den bych mohl zůstat doma.

Samotná výměna také nic moc - pán se ani nepředstavil. Na záchodě nám vymotal toaletní papír, který potřeboval k servisu, a nechal to tak. Špinavý toaletní papír hodil do umyvadla. Zanechal plastový odpad z nového vodoměru.

Věřím, že pozitivní zkušenosti mohou být skutečné. Ve firmě měli asi jen "špatný den". Přeji hodně štěstí při zlepšování služeb, prostor tu je.

Dohodnutá cena
150 Kč
Skutečná cena

150 Kč

Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.03.2016 uživatelem Uživatel_146648

Komentář dodavatele
Dobrý den.

S největší pravděpodobností se jedná o případ, kdy nespokojený "nájemce" vlastníka bytové jednotky ignoroval periodickou výměnu (celý objekt zpřístupnil své byty v daném termínu). Následně mu byl vyúčtován pokladním dokladem výjezd v hodnotě 150,- Kč. S čímž nebyl spokojen. Je nám líto, že jednání uživatele musím považovat za sebestřednost.

Po zkušnostech s portálem jsem nucen zrušit spolupráci. Neobjektivnost (neprověření faktů) tohoto veřejného prostoru poškozuje jinak dobré jméno firmy. Do současnosti spravujeme cca 7.000 bytových jednotek v oblasti bytových vodoměrů a indikátorů tepla.

Nefér se nám jeví i anonymita stěžovatelů 106512 a 146648.

S přáním příjemného dne

Pavel Tököly (majitel a realizátor individuální výměny vodoměru za 150,- Kč)
Diskuze
Dobrý den,

kdybych periodickou výměnu ignoroval, nebral bych si pro její 1. ohlášený termín dovolenou.
Většina obyvatel ve vchodě jsou senioři, které tam zastihnete po celý den.

V hodnocení nepadlo ani slovo o ceně za dílo. Negativně na mě zapůsobil přístup, komunikace a (ne-)úklid, který je nedílnou součástí každé řemeslné práce.

Spravujete-li 7000 bytů, pak jsou 2 negativní reference výborný výsledek a není třeba svalovat vinu na tento portál. Stažením se z tohoto portálu byste jen avizoval, že se může objevit více nespokojených zákazníků. Namísto zlepšení přístupu a zkvalitnění služby znemožnit zákazníkům dát referenci.

Co se týče anonymity, také jsem netušil, kdo jste, když jste se při příchodu ani nepředstavil.

S přáním pěkného dne,
Ondřej Štěpánek
Tedy jen snad poslední připomínka. Práce na objektu byly objednány výborem Společenství vlastníků jednotek. Bylo zjištěno, že 17 spoluvlastníků bylo spokojeno, k poměru jednoho nespokojeného "nájemníka". Druhý termín výměny byl stanoven s ohledem na tu skutečnost, že po vyvěšení prvního oznámení většina v objektu změnila stanovisko a požadovala technologii dálkového odečtu. Což jistě chápete, že vyrobit a naprogramovat zařízení není otázkou hodin. Navíc máme montáže naplánované na 14. dní dopředu.

K provozu portálu jen tolik. Co nepovažuji za seriozní a partnerský přístup je nemožnost zrušení profilu spolu s historií záznámů v kyberprostoru. Je sice uvedeno ve smluvních podmínkách, ale věřím, že si s tím poradí schopný JUDr., který naše právo třeba i soudní cestou vymůže.

Do té doby ale zvolíme nejspíš cestu "bombardování" portálu spokojenými zákazníky ! :-)

Tököly
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace