Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce koupelny

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
potřebuji rekonstrukci koupelny.
Primárně se jedná o nové obklady uzazení Vany/sprchového koutu.
Koupelna se cca 8m2.
Bude potřeba také odmontovat topení anamontovat nové a současně také přetáhnout částečně trubky s vodou na jiné místo.
V případě úspěšné realizace koupelny, zadáme další zakázku.
Lokalita Benátky/Horky nad Jizerou

=== Nabídka
Dobrý den,
Po seznámení a prostudování Vaší poptávky Vám vypracujeme přesný položkový rozpočet pro všechny práce a materiály na zadanou rekonstrukci.
Rekonstrukcemi bytů a domů se zabýváme již šestým rokem!
Při objednání a využití našich služeb poskytujeme vizualizaci zdarma.
Máme pouze vyškolené a profesionální pracovníky, kteří pracují pod naším každodenním stavebním dozorem.
Na kompletní sortiment SIKO vám nabízíme slevy až do výše 20.%.
V případě Vašeho zájmu o bezplatné zaměření, konzultaci a rozpočet nás prosím kontaktujte:

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Přestože nejsem ten typ, co dává špatná hodnocení, nicméně tato zkušenost mne donutila.
Na začátku vstřícná komunikace ve stylu "Nic není problém". První komplikace nastala kdy firma Rouklin (p.Klinkáček a p.Novotný) chtěli zpětně zaplatit vizualizaci koupelny (1500czk), aniž by mne o tom na začátku informovali. Následně nám nabídnuli katalog SIKO, kde sprodukty jsou předražené o 30% a víc, s tím, že mají na některé produkty 10 - 20% slevu. Po firmě Rouklin jsme chtěli, aby nacenila pouze práci a nikoliv materiál. Práci nacenila na cca 35 000 czk. Materiál (WC , umyvadlo atd.) jsme si nakoupili po vlastní ose. Firma měla nastoupit na práci 3/5. 3/5 ráno nám zavolali, že měli autonehodu a čekají na policii a ozvou se v poledne. Odpoledne se ozvali s tím, že řemeslníci měli úraz - zlomené ruce a nemohu tedy začí pracovat. Slíbili, že si zajistí náhradní a začnou do pátku. Nikdo do pátku pracovat nezačal (v tu chvíli již jsem měl dávno osekané obklady a odmontovanou sanitu, což jsem si dělal sám). Firma na víkend úplně přestala komunikovat - prý hledala řešení. 9/5 jsme se konečně spojili s tím, že mají náhradní řemeslníky. Když jsme konečně chtěli s firmou Rouklin uzavřít smlouvu, neboť s nimi jsme jednali od začátku, tak nás informovali, že smlouvu musíme uzavřít s řemeslníky samotnými, že oni jsou pouze koordinátoři !!! Noví řemeslníci samořejmě měli nové ceny, které byli jiné než nacenění firmou Rouklin. Dnes (11/5) se p. Novotný naprosto distancoval z celé zakázky rekonstrukce a nechal nás, aniž by nás o tom informoval, abychom se buď dohodli s řemeslníky, které nám dohodil nebo prostě se zařídili, jak chceme!!! Tuto svojí akci nám ani nekomunikoval, dozvěděli jsme se to přímo od řemeslníků !!! Už jsem rekonstruoval 2 byty, ale tohle se mi nikdy nestalo. Můj dojem je, že ve chvíli, kdy firma Rouklin - p,Novotný zjistil, že nenakoupíme předražené produkty od SIKO a současně "asi nemá svého řemeslníka" tak jeho nacenění nedává smysl, protože z něj nebude mít žádnou provizi, takže pro něj nemá smysl s námi dál komunikovat. Stručně - naprosto neprofesionální, špatná komunikace, nedoručení slíbeného atd. atd. Pokud zvažujete tuto firmu, ujistěte se, že jejich řemeslníci nemají zlomené ruce, protože já sám bych je p.Novotnému zlámal, kdybych ho potkal.

Dohodnutá cena
35 000 Kč
Skutečná cena

0 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.05.2016 uživatelem Uživatel_135132

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace