Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce bytu 1+kk Brno

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

: Realizace rekonstrukce bytu 1+kk Brno s dodávkou materiálu a zařizovacích předmětů, při níž byl kladen velký důraz na finální podobu,umístění a řešení veškerých detailů dle požadavku zákazníka

- vystěhování původního vybavení bytu
- bourací práce
- demontáž umakartového jádra
- výstavba nové dispozice bytového jádra YTONG
- montáž pouzdra JAP
- hydroizolace
- zednické práce
- obkladačské práce
- dodávka a montáž zařizovacích předmětů
- rozvody pro kuchynskou linku
- SDK podhledy
- kompletní elektroinstalace bytu
- elektrorevize
- LED osvětlení
- instalatérské práce + tlaková zkouška
- nové štukové omítky stěn
- nivelace podlah
- pokládka koberce
- malířské práce

Dodavatel (řemeslník)
ROZMIK Pavel Rozmahel (Brno-Líšeň)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

V roce 2012 jsem se rozhodl pro rekonstrukci bytového jádra a kuchyně v panelákovém bytu. Sám jsem si vypracoval projekt "Iluzorní představa zákazníka o rekonstrukci koupelny a kuchyně", obsahující m.j. i seznam stavebního materiálu, potřebných zařízení a stavební výkresy, který jsem dal 3 brněnským firmám, nalezeným náhodně na internetu a zabývajících se těmito pracemi.

PRVNÍ FIRMA neměla požadované zelené kachličky (Z.K.). V SIKU Brno (S.B.) však tyto Z.K. byly. Jiné barvy žádaného typu K. tato firma k dispozici měla, ale jejich cena ve srovnání s cenou kachliček v S.B. byla nápadně nízká. Pokud si nevyberu místo zelených K. z nabídnutých barev, tak firma rekonstrukci neprovede.
ZÁVĚR 1:Dohoda s PRVNÍ FIRMOU nebyla možná.

DRUHÁ FIRMA chtěla např. za vystěhování starého a nastěhování nového zařízení a stavebního materiálu do I.NP "jen" 9000,00Kč. Protože však bydlím ve IV.NP, tak jsem si spočítal, že správná cena by měla být 36000,00Kč. Za projektovou dokumentaci, kterou jsem firmě dal a nebylo potřeba nic měnit, požadovala 6000,00Kč. Potřeboval jsem 3ks revizních dvířek, ale v C.N. byly 4ks. Potřeboval jsem rozvodnici s 5moduly, ale v C.N. byla rozvodnice s 12 moduly.Atd…….. ….
DRUHÁ FIRMA zřejmě vytvořila C.N. pro mě nedbalým přepsáním C.N. na zakázku z minulosti pro jiného zákazníka, který bydlel v I.NP.
ZÁVĚR 2:Dohoda s DRUHOU FIRMOU nebyla možná.

TŘETÍ FIRMA, „ROZMIK“, mi předložila cenovou nabídku (C.N.) na rekonstrukci bytového jádra a stavební úpravy v kuchyni o 80 000,00Kč nižší než DRUHÁ FIRMA a cena byla téměř ve shodě s expertním odhadem ceny, který jsem si nechal udělat u kamarádů na FAST VUT Brno. Za projektovou dokumentaci nic nežádala. Tato firma prostudovala můj projekt "Iluzorní představa zákazníka o rekonstrukci koupelny a kuchyně" a ve všech bodech ho naplnila. Dodala požadovaná zařízení, stavební materiál a odvedla vysoce kvalitní odbornou práci. Proto jsem s realizací zakázky velmi spokojený. Termín i dohodnutá cena byly dodrženy. Komunikace s firmou "ROZMIK" byla výborná. Koupelna a kuchyně jsou v užívání třetím rokem bez jediné závady. Výsledek práce firmy nepředčil moje očekávání. To proto, že již krátce po zahájení práce a seznámení se s jejími zaměstnanci jsem zjistil, že je to firma na vysoké odborné a řemeslnické úrovni, která odvede práci jenom kvalitní a za málo peněz ve srovnání s DRUHOU FIRMOU. Příště bych firmě „ROZMIK“ zadal udělat rovněž kompletní přestavbu kuchyně, nejenom její stavební část, tedy včetně vybavení kuchyňskou linkou a skříňkami. Ušetřil bych i za kuchyni hodně peněz. Avšak smlouvu o rekonstrukci kuchyně jsem měl již s firmou, zabývající se výrobou a instalací kuchyní, podepsanou v r.2012.
ZÁVĚR 3:Na základě vlastních, jenom dobrých, zkušeností doporučuji firmu „ROZMIK“ všem zájemcům o rekonstrukci bytového jádra nebo kuchyně. Je to firma, která za málo peněz odvede kvalitní práci a zcela splní veškeré, i neobvyklé, požadavky zákazníka (firma "ROZMIK" = „ZA MÁLO PENĚZ – HODNĚ KVALITNÍ MUZIKY“). Doc.Ing.Vladimír Blažek,CSc.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 01.03.2016 uživatelem Uživatel_120645

ROZMIK_(51)
ROZMIK_(53)
ROZMIK_(52)
ROZMIK_(63)
ROZMIK_(62)
ROZMIK_(76)
ROZMIK_(79)
ROZMIK_(84)
ROZMIK_(89)
ROZMIK_(91)
ROZMIK_(9)
ROZMIK_(55)
ROZMIK_(60)
ROZMIK_(76)
ROZMIK_(85)
ROZMIK_(77)
ROZMIK_(86)
ROZMIK_(90)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace