Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Výrobu kuchyňské linky

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám výrobu kuchyňské linky do malé kuchyně cca 8m2, dále ve stejném dekoru dvířka ke spížce a desku přes radiátor s postraními skříňkami. Nemám zájem o moderní kuchyň např. bílou lesklou. Nejlépe by vyhovovala barva vanilky s tmavší deskou. Rovněž neplánuju výměnu spotřebičů.

=== Nabídka
Dobrý den.

Dovolte mi,abych krátce představil naši firmu.

Jsme truhlářská firma s více než 20ti letou tradicí zabývající se výrobou kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na míru. Sídlíme ve vlastních prostorách v obci Pchery, okres Kladno.
Používáme materiály a kování, u nichž Vám můžeme garantovat plnou záruku 5 let.
Jistotu vysoké kvality zpracování zaručuje jak naše strojové vybavení, tak i skutečnost, že jsme se , po splnění přísných kritérií na kvalitu našich výrobků a objemu objednaných zakázek, stali autorizovaným studiem fy Trachea, předního českého výrobce dvířek.

Máme k dispozici katalogy a vzorkovníky firem, s nimiž dlouho spolupracujeme. Deskové materiály odebíráme od fy Egger, Kronospan, Kaindl. Nepoužíváme polské materiály.
Dvířka standardně osazujeme panty s dotahem a tlumením, šuplíky s dotahem a tlumením o nosnosti 40 kg.
Korpusy z lamina jsou o síle 18 mm a jsou kolíkovány a lepeny. Tzn., že nejsou viditelné žádné spojové šrouby a korpus je extrémně pevný a tuhý. Skříňky tedy dopravujeme již vcelku. Korpusy jsou ohranované hranou ABS o síle 2 mm, čímž dokonale chrání před vlhkostí a nechtěným mechanickým poškozením (např. náraz hrnce). Spodní skříně stojí na nastavitelných nohách o nosnosti 400 kg s mechanismem na nacvaknutí odnímatelného soklu.
Standardně dodáváme pracovní desky o síle 4 cm s odolností do 180°C.
Jsme přímí výrobci. Zakázky sami vyrábíme, dopravujeme a montujeme. Jsem schopni zajistit i drobné elektrikářské, instalatérské práce. Odborná montáž elektrospotřebičů je samozřejmostí. Montáž a doprava spotřebičů je zdarma pokud spotřebiče odeberete od nás.

Můžeme nabídnout cenově výhodné spotřebiče,levněji než na internetu- výběr z katalogů Whirlpool, Bauknecht, Gorenje, Electrolux, Cata ( firma se specializuje na systémy odsávání).
Kuchyňské sestavy vyrábíme do 4 týdnů od podpisu smlouvy a složení zálohy.
Na celou sestavu poskytujeme záruku 5 let.

Pro přibližnou kalkulaci potřebuji znát rozměr a tvar kuchyně, počet šuplíků. Mohu Vám nabídnout osobní konzultaci u nás na prodejně, nebo u vás, při které bychom vše prokonzultovali.
Vámi požadované barvy a dekory jsme schopni zajistit.

Věříme, že vás nabídka zaujme a budeme se těšit na případnou spolupráci.

S pozdravem,
Ing. Jiří Pechman

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Realizace kuchyňské linky fy Ing Jiří Pechmana proběhla v naprostém pořádku, komunikace byla výborná, platil jak dohodnutý termín, tak cena.
S výsledkem jsem naprosto spokojená, pan Pechman navíc poradil některé skutečně vhodnější řešení, mohu jen doporučit.
Ježková

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 28.04.2016 uživatelem Uživatel_144294

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace