Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Studnař

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Na zahradě rodinného domu máme studnu,hlubokou 10 metrů,avšak zdá se v ní málo vody...Potřebovali bychom studnu zkontrolovat,případně opravit.
Kolik stojí vaší firmou kontrola studny?
Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den,

odborná kontrola (vyčištění studny) by stálo cca 4500,- Kč vč. dopravy.
Kdy naposledy jste studnu čistili? je možné že na dně studny je větší množství sedimenu který ucpává pramen.

Dodavatel (řemeslník)
Čištění a regenerace studní (Olšany u Šumperka, okr. Šumperk) Active
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pánové dvakrát zapomněli na smluvený termín.Cena v nabídce byla opravdu asi jen "informativní". A hlavně minimálně polovinu času u nás stráveného trávili v autě s cigaretou v ruce nebo s telefonem u ucha.Takže za nás opravdu už nikdy více!!

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.06.2016 uživatelem Uživatel_144128

Diskuze
Dobrý den, Vaše recenze nás celkem šokovala. Naši zaměstnanci se vždy chovají profesionálně a pokud si jdou zapálit cigaretu vždy se zákazniku zeptaji zdali jim to nevadí. Na kvalitních referencích si zakládáme. Celkem mě tedy udivuje že jste referenci napsala až nyní když k čištění tedy pravděpodobně došlo někdy v březnu ikdyž si tedy Vaší studnu vůbec nevybavujeme. Pokud jste s nami byla nespokojena upřímě mě to mrzí ale jak říkam vubec nám to nejde do hlavy.
Dobrý den,na základě vašich kladných referencí jsme si vaši firmu také objednali.Pro nás tedy bohužel.Byli tu dva mladí kluci jeden se prezentoval jako váš zástupce či manažer,druhý, byl ten den u vás první den v zaměstnání - naše studna prý byla jeho první.
Kouřit do auta chodili kdy chtěli na nic se nás neptali a váš "manažer" měl telefon neustále u ucha.Takže dle mého z 6 hodin které tu strávili pracovali cca hodiny dvě.
Nehledě na to,že v té době jsme v domě ještě nebydleli,tak jsme na smluvený termín na dům jeli od našeho tehdejšího bydliště cca 20km a dvakrát jste na nás zapomněli volala jsem tehdy na číslo 603972234 onomu vašemu "manažerovi" ,který se vymlouval,že na nás zapomněl z důvodu,že máte mnoho práce.
Recenzi jsem upřímně psát ani vůbec nechtěla,jen mi stále chodili emaily ať recenzi vložím,tak jsem se nakonec rozhodla tak učinit.
Dobrý den, co na srdci, to na jazyku.
Rád bych dodal, co se týče nového člena firmy -každý jednou začíná... Osobně práci vykonávám řadu let takže ohledně Vámi hodnocené kvality práce se nebudu vyjadřovat, respektuji Váš názor... Je mi VELMI líto že jsme k Vám přijeli až na třetí pokus, stalo se, už to bohužel nevrátím. Vím, že si zákazníci berou kvůli čištění dovolené a dojíždí na místa výkonu, také by mě tato situace nepochybně namíchla. Nicméně radši přeložíme termín, než aby se někomu z nás něco stalo z důvodu zanedbání čehokoliv. Tato práce je velmi náročná. Z Vaší strany chápu hodnocení jako kdyby k Vám přijeli nějací budižkničemové, což mě přizvedlo ze židle. Proto reaguji na odpověď. U 80% veškerých zákazníků jsem byl osobně, téměř nikdo si na naše vystupování nestěžoval a doufám že nikdy nebude, jsme totiž slušní lidé. Při čištění se musí dodržovat jisté prodlevy, za prvé aby při spěchu někdo do studny nespadl, nebo naopak, aby z ní také vylezl... a třetí co mě první napadá je, že dezinfekce musí zreagovat, rozložit bakterie a po určitém čase opět odčerpat. Osobně mám klidné spaní, nepotřebuji se přetvářet že děláme, že něco děláme v mezičase. Radši uděláme práci za 6 hodin pořádně a přijedeme ke druhému zákazníkovi později, než to ošulit a vše stíhat bez zdržení. -to bychom takové reference asi nezískali... Někdo to pochopí, někdo ne. Jsme přeci jenom lidé, ne stroje. Omlouvám se za Vaši nespokojenost a naši neschopnost přesné organizace. Konec konců jsem rád, že tato reference se dostavila, alespoň to utvrzuje že nejsme stroje ale lidé, navíc potvrdí fakt, že reference jsou pravdivé. Ať se Vám daří a mějte se Krásně.

"Lidé jsou často nerozumní, nelogičtí a sobečtí. Přesto jim odpusťte. Budete-li k nim laskaví, stejně vás obviní ze sobectví a nízkých motivů. Zůstaňte laskaví. Budete-li úspěšní, získáte některé falešné přátele a opravdové nepřátele. Přesto pokračujte. Budete-li upřímní a čestní, lidé vás podvedou, vy ale zůstaňte upřímní a čestní. Strávíte-li léta budováním něčeho, co vám jiný zničí přes noc, budujte znovu. Naleznete-li štěstí, klid a mír, budou vám závidět. Zůstaňte šťastní. Na dobro, které uděláte dnes, zítra lidé zapomenou. Přesto dál dělejte dobro. Dávejte světu to nejlepší, co je ve vás, a i když to nemusí stačit, přesto dávejte dál." -Matka Tereza

S pozdravem R.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace