Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Instalace myčky v kuchyňské lince a výměna pračky v koupelně

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání

Co nejdříve:
1,Potřebuji zapojit stolní myčku nádobí. Myčka bude stát ve skříni pod dřezem. Potřebuji zřídit napojení na vodu a na odpad, včetně materiálu (výměna "dřezvového kohoutku - baterie " s napojením pro myčku a odpadu s připojením pro myčku). Úprava kuchyňské linky snad potřeba nebude.
2, Připojit sušičkopračku (výměna za starou pračku).

=== Nabídka
Dobrý den,

nabízím Vám realizaci poptávky.V případě Vašeho zájmu zašlete sms s kontakty.Zavolám co nejdříve jak to bude možné.Ideální by bylo i foto stávajícího stavu odpadu a připojení vody v místě kde bude umístěna myčka.Případně zítra po 15 hod. prohlídka na místě,při které můžeme domluvit podrobnosti a termín realizace.
Cena: 150,- hod. plus materiál.

S pozdravem

Loukota V.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Pat a Mat.
Místo jednoho pána přišli dva, o dvě hodiny později, z restaurace.
Pračku připojili, myčku také, ALE:
Pan Loukota nedokázal dobře identifikvat problém s připojením, což se později odrazilo i v dalším jednání, placení a výsledku.
- Místo slíbeného jednoho pátku, práci dělali 2 lidé 4 dny. Druhý pán se prokazatelně zaučoval, což je dodnes vidět na připojení i kachličkách.
- Sobotu,kdy práce měla být hotova, jsem strávila sháněním náhradních kachliček za rozbité, nového dřezu či odpadu,který se nevešel do naplánovaného prostoru, zatím co pan Loukota a kolega se potýkali s kapajícím potrubím a rozbíjením další části zdi.
- Neděli jsme strávili společně pod dřezem. Ze dvou (dle rady odborníků) mnou zakoupených odpadů byl odborníky vytvořen jeden, stále kapající. Dodnes vypadává jedna část z druhé a já jen trnu, kdy mi voda ze zapojené myčky vyteče do kuchyně, jak se již 2x stalo. Nemám však dosud odvahu pozvat dalšího opraváře.
- Očekávání předčila cena za práci! Byly napočítány všechny hodiny, kdy oba pánové strávili v naši domácnosti, takže 5000 Kč za připojení pračky a myčky mne opravdu překvapilo. Odmítla jsem zaplatit za učně.
- Slíbený doklad za zaplacení práce (bez materiálu) 2500,-Kč mi pan Loukota V. již nedodal, stejně jako doklad na 1000,-Kč, který ode mne obdržel předem na materiál.
- Cena však odpovídá množství adrenalinu za strávený víkend. Adrenalinové sporty jsou nyní žádané.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.08.2016 uživatelem Uživatel_141612

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace