Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Dodávku a montáž zábradlí (schodišťová madla)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den.
Prosím o cenovou nabídku na dodávku a montáž zábradlí (schodišťových madel) - materiál nerozhoduje (madla dřevěná, plastová, ...) - rozhoduje cena. Budeme vyměňovat výtahy za celoopláštěné (Fermacel) a potřebujeme na něj dodat nové zábradlí. Stávající zasílám v příloze. Bylo by to 68 ks 3m madel a 26 ks 1,4m madel.
Děkuji
Krejčová

=== Nabídka
Dobrý den. Mám zájem o Váší poptávku. Madla mužu nabídnout z bukového masivu včetně povrchové úpravy transparentním podlahovým lakem.Z listnatých dřevin je tak nejvhodnější i cenově. Ještě lépe vychází madla z jehličnatých dřevin například borovice ale do panelového domu je nedoporučuji jsou měká. Z Váší poptávky akorát není jasné zda chcete madla samotná nebo včetně držáku madel. Cena za madla včetně dopravy a montáže by byla cca 30 320.-.S pozdravem Jakeš.

Dodavatel (řemeslník)
Tesařství-Filip Jakeš (Nový Jičín)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Zakázka neproběhla - k naši velké nelibosti.
Byla domluvena schůzka kvůli zaměření, na kterou nepřijeli a od té doby se jim není možno dovolat. Nereagují na telefony, maily, ....

Přivedli nás do velmi nepříjemné situace, protože jsme byli tlačeni časem. Takže výtahy máme hotové, ale nemáme madla.

Takže OPRAVDU MOC DĚKUJEME!!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.03.2012 uživatelem krejcova

15102011267
Komentář dodavatele
Poptávající si upravila pravdu tak trochu podle sebe. Chyba byla zajisté i na naší straně. Ovšem je třeba zdůraznit, že poptávající jaksi zapomněla vyřídit příslušné formality tykající se zakázky, které se běžně vyřizují mezi objednavatelem a dodavatelem. Na které byla od začátku upozorněna. Taktéž jsme se nebyli schopni dozvědět termín zhotovení. Jediné čeho litujeme, že jsme nečekali na znáčkách s telefonem a počítačem v ruce, až paní poptávající zavolá. Abychom, mohli všeho nechat a vrhnout se na její zakázku.
Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: souhlasím s firmou !!! někteří zákazníci si myslí, že jsou jsou jen oni na světě!!!
Líbí se mi že souhlasíte s firmou, bez toho abyste měl všechny informace.... Asi jste přehlédl důležitou věc - Byla domluvena schůzka kvůli zaměření, na kterou nepřijeli a od té doby se jim nebylo možno dovolat. Nereagovali na telefony, maily, .... Ano, mysleli jsme že jsme jen my na světě - v tu středu, evidentně ne a je to naše chyba, že?
To mě zaujalo. Pravda asi bude někde uprostřed. Spočítaly jste cenu za 1m BK zábradlí včetně dopravy a montáže?!?!?!?!?
V nabídce od firmy je: Cena za madla včetně dopravy a montáže by byla cca 30 320.- (68 ks 3m madel a 26 ks 1,4m madel)
Paní mě fakt baví, schůzka byla domluvena na středu ale na jinou, než jste si myslela vy! Vy sama jste nebyla schopna ani napsat, kdy to má být hotové...Vaše demagogie je opravdu pozoruhodná. Vas zajimá jen to, že Vám v pátek nikdo nezvedl telefon a nereagoval na maily, ale sama jste nebyla ani schopna dat dohromady smlouvu. O kterou jsme Vás žádali 14dní před zahajením práce. A tohle jsme Vam psali hned na začátku, kdy jste souhlasili s naší nabídkou. Taky jste zapoměla uvést, že jste měnili počty madel, kdyz Vám p. Jakeš chtěl cenu upravit, ve Váš prospěch, taky jste to nepotvrdila mailem, jak jste slibovala. Nejdřív si zameťte před svým prahem a pak tu na někoho něco svadějte. Jediné co mě mrzí, že jsem ten Váš mail přehlédla, protože bych na něj ihned odpověděla, když byl p.Jakeš pryč a nereagoval z pracovních důvodů. Nenecham si líbit Vaše nesmyslné poznámky, když sami jste neplnili svoje povinnosti. A pokud bude nutné, tak to můžem rozvést do detailu.
Píši již poslední připomínku předtím, než zruším svoji registraci na tomto portálu…..

Jsem neuvěřitelně hloupá, že jsem se rozhodla napsat hodnocení na tuto firmu a popravdě toho lituji – tuto větu myslím naprosto vážně.

/Mám ohromné štěstí, že ostatní firmy, které u nás zatím (během posledního půl roku) odvedli svoji práci při rekonstrukci domu, byli natolik dokonalé, že mi odpustili moji naprostou neschopnost ve vedení prací. Nevím jak by dopadla rekonstrukce střechy, výměna 4 výtahů, přechodu na TUV, výměna indikátorů, stříšek, schránek, …. (v celkové hodnotě 9,5 milionů). Ještě že ode mne nikdo nepožadoval takové zvláštní věci, jako sepsání nějaké smlouvy, nechtěli po mně žádné schůzky, nakonec nechtěli ani peníze, …. To by to dopadlo…./

Tímto se omlouvám všem za svoji demagogii, za moji naprostou neschopnost, …. Ano, udělala jsem vše špatně. Jestli je to možné, prosím provozovatele www.nejremeslnici.cz, aby odstranili moje špatné hodnocení na tuto firmu, protože byla všechno moje chyba.

Též prosím provozovatele www.nejremeslnici.cz aby odstranili moji registraci, jelikož jsem nyní zjistila, že zrušit svůj profil asi nemohu. Mohu se jen odhlásit, ale stále budu registrovaná. A už nechci. Děkuji.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace