Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rozvod odpadu pro kuchyňskou linku

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
ráda bych u Vás poptala rozvody odpadu pro kuchyňskou linku - příprava pro připojení dřezu se sifonem a odpadu myčky. Potrubí bude plastové, celková délka ca. 1,2m, podrobný nákres posílám jako přílohu. Termín realizace 14.-20.1. 2016. Poprosila bych Vás o předběžnou kalkulaci ceny.
Děkuji,
V. Kommová

=== Nabídka

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Při komunikaci s firmou nebyla od začátku jasná cena, práce byla provedena sice poměrně rychle, ale za to za poměrně vysokou cenu. Na rozvod odpadu přijeli dva řemeslníci, což nebylo nutné. Za ca. dvě hodiny práce a provedení ca. 1m plastových trubek je dle mého názoru 3.800 Kč příliš mnoho.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

3 800 Kč

Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.02.2016 uživatelem kommova.veronika

Komentář dodavatele
Dobrý den, situaci ohledně této zakázky jsem na základě Vašeho hodnocení s kolegy osobně probíral a vyplynulo, že průběh řešení zakázky byl v rozporu s Vašim tvrzením. Asi nemá smysl rozebírat, ale shrnu jen podstatné body: cena byla při prohlídce orientačně stanovena do 4000 Kč včetně materiálu a nebyl vysloven žádný nesouhlas, cena materiálu byla takřka polovina z celkové ceny, nešlo pouze o rozvod vody, ale i o další práci, která již není zmíněna, navíc kolegové jsou sehraní a vědí co dělat, proto také zadání vyřešili v tak krátké době. Stěžujete si na cenu, v hodnocení jste ale označila kvalitu výsledku i úroveň jednání jako "S nedostatky", jednoduše tedy bylo dle Vás vše špatně, podle kolegů ale nebyl sebemenší problém při této zakázce od začátku až do konce včetně řešení nacenění, dokonce ani při dokončení práce, zhodnocení a placení. 14 dnů zpět tedy bylo vše v pořádku, s prací jste byly spokojeni a při placení nevzešla žádná námitka. Myslím, že více dodávat netřeba, ale záleží jakou mírou sebereflexe disponujete, zda si opravdu stojíte za každým slovem i výše vloženým hodnocením.

S pozdravem Marek Liba.
Diskuze
Palec dolů s odůvodněním: viz. komentář dodavatele
Dobrý den,
ráda bych reagovala na Váš komentář - cena byla při prohlídce stanovena na ca 3.500 s tím, že je to včetně materiálu, který bude stát ca. 500,- a záleží, jak dlouho bude práce trvat, může to být 1, 2, 3h ale že se určitě vejdeme do 5.000. S tím se nedá příliš nesouhlasit, pokud něco potřebujete udělat rychle, nevíte ale, s jakou cenou máte tedy počítat. Práce trvala 2,5 h a cena byla 3.800 protože byl dražší materiál. Potud je vše v pořádku, ale při placení neměl Váš kolega na vrácení a vypadalo to, že tedy odejde se 4.000, které jsme mu dali. To už mi profesionální nepřijde, stejně jako to, že jsme nedostali žádnou fakturu. Hodnocení je samozřejmě subjektivní, ale dle mého názoru odpovídá slovnímu popisu přiřazenému jednotlivým hvězdičkám.
S pozdravem,
Veronika Kommová
Dobrý den, máte pravdu, že přímo na místě neměli kolegové peníze nazpět, zašli ale do auta a peníze vrátili, nevidím na tom opravdu nic neprofesionálního, situace, která může nastat, stejně tak ohledně faktury, nebylo to tak, že by kolega Vám ji nechtěl vydat, ale zapomněl, stačilo ale přeci připomenout nebo mohl poslat elektronicky, což se dá stále ještě napravit, především ale hodnocení i komentáře vkládáte Vy, přitom jste na místě ani při placení nebyla přítomna, kolegové jednali s pánem, jak tedy můžete hodnotit úroveň jednání ? A pokud odpovídá i hodnocení kvality práce, jaké tam byly nedostatky?

S pozdravem Marek Liba (FERDA).
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace