Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Patrová postel s úložným prostorem

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

rádi bychom si nechali udělat patrovou postel s úložnými prostory. V příloze zasílám obrázek hotové postele, která nás inspirovala - něco podobného bychom si představovali, jen trochu jiné rozložení úložných prostor, což se pokusím popsat.

V zásadě bychom chtěli něco velmi podobného, jako je na obrázku v příloze, lišit se to bude tím, že úložné prostory pod horní postelí by byly napůl šuplíky a napůl vysouvací šatní tyč (zepředu dvířka, která by vyjela ven i se šatní tyčí, pokud je to možné), kromě žebříku bychom z boku ještě rádi otevřené skříňky/knihovny, které by plnily funkci schodíků, tyto spíš užší. Spodní postel bychom rádi s vysouvacím roštem a úložným prostorem. Spodní matrace by se ale používala pouze příležitostně, proto zvažujeme možnost, že by tato matrace byla pouze nízká a byla by položena pod matrací na spodní posteli, abychom co nejvíce využili prostor pod postelí raději pro úložné prostory, ne pro matraci. Lůžka bychom chtěli o rozměru 200x90 cm, celková výška postele cca 160 cm. Necháme si poradit, ale v zásadě chceme celkovou postel co nejnižší, abychom se k hornímu dítěti snadno dostali a nebylo ošizeno o pusu na dobrou noc v posteli, ale zároveň, aby dítě dole mělo komfortní prostor. Barvu bychom rádi bílou, na původním návrhu se mi líbí všechny ty oblé kraje, bez ostrých hran, to bych ráda ponechala.

Dále plánujeme ještě rohový pracovní stůl na míru pod okno a šatní skříň, to jen ať víte, že práce je u nás potenciálně ještě i více, ale tato postel bude představovat největší položku, proto je pro nás momentálně rozhodující.

Ocenila bych, kdybychom mohli dostat alespoň rámcovou kalkulaci, než se pustíme do detailního plánování, zároveň uvítám, pokud mi poradíte, na čem se dá případně ušetřit, je možné, že nevědomky jsem si vymyslela nějaký prvek, který celou práci neúmyslně prodražuje, případně můžete dát nějaké cenové varianty. Samozřejmě si můžeme také zavolat a celé vám to ráda dovysvětlím osobně.

Děkuji a těším se na spolupráci.

=== Nabídka
Dobrý den,

Naše firma se podobnými realizacemi zabývá.
Pro ilustraci našich prací se prosím podívejte na naše webové stránky do sekce zakázkové truhlářství.
Pokud máte zájem o mé služby, napište mi prosím Váš telefon. Já Vás budu kontaktovat , kde probereme potřebné. Poté Vám vyhotovím kalkulaci.

David Benda

Dodavatel (řemeslník)
David Benda (Roudnice nad Labem, okr. Litoměřice) Plus
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Oceňuji příjemnou, rychlou, jasnou komunikaci při domluvě, dochvilnost, dobré rady a konzultace při navrhování postele. Pan Benda udělal postel přesně tak, jak jsme ji navrhli, některé věci nám poradil jinak, za což jsme rádi, až po nějaké době užívání bychom některé drobnosti asi byli bývali udělali trochu jinak, protože jsme si je jednoduše neuměli úplně představit, ale to je holt život a riziko práce na míru.

U pana Bendy jsme poptali další věci, takže jsme spokojeni.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

36 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 19.04.2016 uživatelem Uživatel_23790

Puvodni_1
postel1
postel4
Diskuze
jaká je cena
jaká je cena
Dobrý den, cena je uvedena u referece - 36 tis. bez matrací.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace