Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Hodinový manžel (elektrika, vrtání)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

1) zapojení rozbitého "jiskřiče" u plynového sporáku (drátky rozpojené, probíjí, jiskřič nefunguje, viz foto 1)
2) pomoc s vyřešením problému se osvětlením v předsíni. Žárovky po velmi krátké době praskají (lineárné halogenové zdroje 150W, viz foto 2). Podobný problém s LED bodovkami v koupelně vyřešen trafy.
3) oprava kabelu k elektronické chůvě (drátky roztržené viz foto 3)
4) navrtání několika věšáků v předsíni

Termin - co nejdrive. Ct, Pa, So (7.-9.1.) popripade Po (11.1.)

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Celkově spíše spokojenost, ale některé věci nebyl pán schopen opravit (jiskřič na plyn sporáku), přestože jsem nahrála fotografii a popsala v poptávce o co jde. Informace, že je nutno pořídit nový náhradní díl a že se plynem vlastně nezabývá mě tímpádem uvedla trochu do rozpaků.

Na druhou stranu pán spravil ještě pár dalších věcí, které v poptávce nefigurovaly, zakoupil vhodnou žárovku a speciální prodlužovák, což bylo určitě velké plus.

Cena ok, ale preferovala bych úkolově vázanou odměnu nikoliv časově. Šlo by to asi při vší úctě udělat rychleji.

Příště asi zkusím zvolit jiného dodavatele.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

1 270 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.01.2016 uživatelem Uživatel_53963

foto_1_jiskric
foto_3_chuva
foto_2_svetla
Diskuze
Paní mi sama vyndala spínač el.zapalování z desky, aby mě ukázala závadu. Nebyla schopná mi na místě najít dokumentaci od varné desky, kde by se zjistil výrobce a typ VD, navrhl jsem jí, ať si najde servis na internetu a náhradní díl si sama objedná. Vysvětlil jsem jí i snadnou montáž, že jen sundá a zase nasadí konektor s kablíkem na nový spínač. Domníval jsem se, že když si umí spínač vyndat, tak zamáčnout do otvoru nový, je velice snadné. Jestli chtěla abych náhradní díl sehnal a namontoval já, měla to prostě říct, ale měla by ho dražší. Shánění, objednání a dovezení vč montáže by také něco stálo.
Co se rychlosti práce týče, ano dají se některé činnosti o něco zkrátit, ale jen na úkor kvality. Když si zákaznice přála montáž celkem jednoduchých věšáčků na zeď s přesností na mm, tak to nějaký čas vyžaduje. Obzvláště když se vrtá do cihlové zdi, která je na přesné vrtání nejhorší.
U zakázek tohoto typu, kdy se jedná o značně různorodou práci, provádím obhlídku předem, abych věděl co vše mě čeká a co všechno zajistit abych mohl zakázku realizovat. Snažil jsem se i vyhovět požadavkům, které mě zákaznice zdělila až při montáži a na které jsem nebyl předem připraven. I to jsem zvládl a jestli chce zákaznice příště využít jiného řemeslníka, je to její právo a já jí to vřele doporučuji. Možná s novou zkušeností si zpětně bude vážit i těch předchozích. Věřím, že jsou i mnohem šikovnější řemeslníci, ale o těch se nemám možnost dozvědět jako o těch horších, protože jsem byl již mnohokrát požádán "dalo by se s tím něco udělat?" co vytvořili jiní. Tak to prostě je....
K tomuto komentáři nelze z mé strany nic namítnout. Je to má první realizace s NejŘemeslníky, takže vlastně nemám srovnání. Přeju Vám hodně spokojených zákazníků.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace