Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Odstranění zápachu - kuchyň

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Potřebovali bychom se zbavit trvale zápachu v kuchyni.

Před odjezdem na dovolenou jsem udělal tu obrovskou chybu, že jsem vypnul elektřinu v celém bytě, tedy i lednici a mrazák. Po návratu z dovolené nás čekalo nemilé překvapení v podobě šíleného zápachu, který byl způsoben povolením všech zmrazených věcí v mrazáku (zejména ryb) a vytečením tekutiny ven. Vše jsme několikrát umyli a vyčistili všechny spáry, jak to jen šlo. Bohužel v zimě, kdy nemohou být okna trvale otevřena se zápach po několika málo hodinách vrací. Potřebovali bychom tedy tento problém vyřešit - nicméně přesnou příčiny / místo zápachu neznáme. Situaci komplikuje fakt, že lednice s mrazákem jsou vestavěny v kuchyňské lince a tedy čištění je mnohem problematičtější. Zároveň může být problém i v tom, že některé části kuchyňské linky mohly "nasáknou" původní smradlavou tekutinu do sebe, která se postupně uvolňuje. Hledáme tedy někoho, kdo jednak najde příčinu / zdroj zápachu a zároveň se mu ho podaří trvale odstranit ať už bude příčina jakákoliv.

Termín realizace - co nejdříve - dle domluvy.

=== Nabídka
Dobrý den, zabýváme se parním čištěním. Používáme profesionální parní stroj, který čistí a zároveň desinfikuje a není zapotřebí velké množství chemie (někdy není zapotřebí žádná, záleží na míře znečištění a typu povrchu). Dle našich zkušeností je zapotřebí spotřebiče vyjmout a kuchyňskou linku odsunout, aby bylo možné vyčistit opravdu veškerá znečištěná místa. Cenu jsme schopni určit až na místě dle velikosti kuchyně a odhadu doby čištění.
Pokud budete mít zájem o vyčištění, neváhejte nás kontaktovat

S pozdravem

Michal Dinu

Dodavatel (řemeslník)
Michal Dinu (Tišice)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Rychlá domluva. Navíc práce provedena i o víkendu. S prací jsem zcela spokojen. Pan Dinu pracuje rychle a zároveň pečlivě. Doporučuji.
Lukáš Jůza

Dohodnutá cena
Skutečná cena

1 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.11.2015 uživatelem Lyk

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace