Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Vestavná skříň

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám vestavnou skříň do podkroví v bílé barvě (částečně se zrcadlem - v příloze je zrcadlo vyobrazeno šedou barvou). Přikládám nákres "zavřené" i "otevřené" skříně s orientačními mírami (hloubka skříně bude cca 60 cm). Skříň bude s otevíráním na panty (nikoli posuvné dveře). Úplně vpravo bychom rádi šuplíky.
Prosím o sdělení ceny a případném termínu dodání.

Děkuji

Novotná


=== Nabídka
Dobrý den,paní Novotná

Mám zájem o Vaši poptávku.Cena poptávané vestavěné skříně dle Vaší vizualizace a rozměru je 25.500,-Kč.Záruku poskytujeme 4roky a termín dodání 1 měsíc.Pokud Vás naše cena zaujala,tak nás kontaktujte a domluvíme se na dalším postupu.
hezký den za GRADEN-BRNO Zdeněk Hamřík

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

S realizací zcela spokojena nejsem, ale vzhledem k tomu, že jsem si před akcí přečetla recenze, které již napsali zákazníci přede mnou, tak jsem s tím tak trochu počítala. Poptávaná skříň je v šatně, kde nemusí dělat úplnou parádu, a tak jsem nakonec s poměrem ceny a výkonu jakž takž spokojena (cena byla výrazně nižší než u jiných nabídek). Skříň do obýváku ale raději zadám osvědčenému stolaři u kterého mám lepší zkušenost. Termín dodání se velmi protáhl (cca o 1 a půl měsíce), přičemž jsem poslouchala různé výmluvy proč se původní termín nestíhá (nemoc, rozbité auto...). Velmi mě překvapilo, že skříň byla montována s jiným kováním (horším) než bylo původně domluveno! Všimla jsem si toho až po montáži, takže se to muselo předělávat. Nejsem si úplně jistá, zda se jednalo o omyl, jak mě pánové ujišťovali. Dále se musely upravovat šuplíky, protože drhly. Kvalita není celkově nic moc. Za pozdní termín dodání jsem dostala slevu.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

24 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 15.04.2016 uživatelem Uživatel_62503

skrin_satna2
skrin_satna1
Novotna_skrin_.
Novotna_skrin
Komentář dodavatele
Mé vyjádření ke komentáři od pí.Novotné:

Píšete,že s realizací nejste spokojena.Nechápu proč toto píšete,když jste mi tvrdila při převzetí zakázky,že jste spokojená!Ano zakázka se zpozdila z důvodu nemoci ,a to jsem Vás informoval.A vše bylo v pořádku.
Po montáži 8.února si pí.Novotná převzala zboží v pořádku,bez závad a bez výhrad což mi potvrdila podpisem a podepsanou fakturou.
...............................................................................................................................

9.února od Vás napsáno soukromou zprávou na nejřemeslnici.cz.(kopíruji)
Dobrý den,

navazuji na dřívější korespondenci. Přeměřovala jsem tloušťku lamina použitého na skříň, kterou jste dnes u nás montovali. Šuplerou jsem naměřila 16mm, jak je to možné?

Děkuji za informaci.

Novotná

Tentýž den jsem odpověděl emailem,že tloušťka lamina je 18mm,a že z lamina 16mm neděláme.A pí.Novotná mi napsala opět přes nejřemeslníci.cz soukromou zprávou (kopíruji obsah emailu)

Ještě jednou dobrý den,

tak už vím, jak je možné, že jsem naměřila 16mm.... neumím měřit šuplerou :-) Předchozí e-mail berte za bezpředmětný.

Díky

Novotná
...............................................................................................................................
Ano,omylem jsem zaměnil panty,které jsem jel k pí.Novotné vyměnit.Panty které jsem dodal omylem,byly ve stejné kvalitě jako ty co jsem vyměnil jen s tím,že na pantech je logo BLUM.
...............................................................................................................................
Paní Novotná mě požádala o nacenění další skříně do předsíně emailem 17.února s nákresem.(kopíruji obsah emailu)

Dobrý den, pane Hamříku,

po dohodě posílám nákres skříně do předsíně s orientačními mírami. Skříň by byla ve stejné barvě jako byla skříň do šatny (myslím brillant white)

Dole bychom rádi botník (jednu "polici" ideálně nějakou takovou, jako posílám na obrázku - tři vrstvy pro co nejvíce bot). Nad botníkem čtyři šuplíčky, pak volný prostor (bez dvířek) s tyčí na bundy a úplně nahoře skříňka.

Za jakékoli připomínky k návrhům skříní budu ráda. Prosím vás o nacenění.

Pěkný den

Novotná
...............................................................................................................................
Skříň s botníkem jsem nacenil a poslal emailem.
Od doby kdy jsem zakázku 8.února předal,tak pí.Novotná nebyla schopna doplatit zakázku.Telefonicky jsem pí.Novotnou několikrát upozorňoval a slyšel jsem od ní výmluvy "pošlu zítra,zapomenula jsem,a na konec ztráta faktury".
Nechápu jak někdo může zapomenout zaplatit skříň na kterou den co den kouká!
...............................................................................................................................
Až 11.dubna pí Novotná napsala email (kopíruji obsah emailu)

Dobrý den, pane Hamříku,

bohužel jsem asi "zašantročila" vaši fakturu. Mohl byste mi ji prosím poslat naskenovanou, abych věděla kam mám doplatek uhradit?

Děkuji

Novotná

Fakturu jsem ji obratem naskenoval a poslal emailem.Po dvou měsících byla faktura 15.dubna připsaná na účet.

Co mám více dodat?
Pí.Novotná nevložila ani fotku skříně,jelikož si každou zakázku fotím,tak fotky vkládám sám.Přesné zadání poptávky co pí.Novotná chtěla je vyrobeno přesně tak jak požadovala a při předání bylo vše v pořádku a bez výhrad.
Šuplík který drhnul,bylo způsobeno tím,že pí Novotná dala před námi dítě,které si v něm nechala hrát.To pí.Novotná neuvádí!Proto jsem šuplíky upravil,aby nevzniklo další drhnutí.
Nechápu proto tento komentář od pí.Novotné.To ji naštvalo to,že jsem se upomínal 2 měsíce o mé peníze?Proč pí.Novotná po předání a převzetí díla si nechala nacenit další zakázku,když pak napsala tento komentář??Nehledě na to,že v komentáři píše o nějaké skříni do obýváku o které nebyla řeč a já ji naceňoval skříň s botníkem do předsíně což jsem okopíroval její požadavek viz.výše!
Proto si udělejte úsudek o pí.Novotné a její referenci.
Pí.Novotná z Jehnic asi neví o čem píše!Nechápu její jednání,když byla spokojená.Zřejmě to udělala proto,že jsem se upomínal o zaplacení faktury.
To je vše co bych dodal.Fotky přikládámDiskuze
Píši stručně a naposledy:
1) spokojena jsem v poměru cena - výkon. Skříň za ty peníze ujde, ale provedení mohlo být rozhodně lepší
2) přiznávám, šuplerou měřit neumím :-)
3) původní namontované panty byly nějaké "noname", dohodnuté byly Hettich. "Noname" panty byly posléze vyměněny za Blum
4) drhnoucí šuplík rozhodilo dítě o váze 13kg, které tam pouze chvíli posedělo (uvedená nosnost šuplíku panem Hamříkem byla 40 kg)
5) fakturu se mi skutečně podařilo zašantročit, nicméně v prodlení s platbou jsem na tom nebyla hůře než pan Hamřík s prodlením s dodáním.
6) skříň do předsíně jsem si nechala nacenit čistě z důvodu srovnání cen s jinými stolaři.
7) o skříni do obýváku pan Hamřík skutečně neslyšel, protože mě ani nenapadlo, že bych po něm skříň někdy chtěla - tu udělá lepší stolař

Novotná
Nechápu co je to za výmluvu,že někdo ztratí fakturu a celé dva měsíce nevyvíjí žádnou iniciativu směřující k zaplacení a zaplatí až po několika urgencích.Jak typické.........
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace