Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zapuštěný bazén u rodinného domu

Popis zadání

Realizace zapuštěného bazénu

Dodavatel (řemeslník)
MORAVA POOL s.r.o. (Chudčice)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Vše v pořádku, až na komunikaci, kdy se nedalo třeba i týden dovolat. Velké problémy nastaly až po zaplacení, to už se nedalo dovolat vůbec, absolutní ignorace. Při reklamaci komponenty strojovny - telefon nezvedá, dopis se vrátil, na mail neodpovídá.
Následně jinou firmou zjištěno, že strojovna disponuje několika zásadními nedostatky.

Dohodnutá cena
210 000 Kč
Skutečná cena

210 000 Kč

Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 21.10.2015 uživatelem Uživatel_51786

Komentář dodavatele
Reklamace protiproudu. Protiproud se údajně sám zapínal. Dvakrát návštěva u zákazníka, protiproud fungoval tak jak má, závada nezjištěna. Elektroinstalaci si prováděl zákazník svépomocí.
Diskuze
Reklamace protiproudu. Protiproud se údajně sám zapínal. Dvakrát návštěva u zákazníka, protiproud fungoval tak jak má, závada nezjištěna. Elektroinstalaci si prováděl zákazník svépomocí.
Předně děkuji za reakci (protože na žádnou jinou formu kontaktu jste nereagovali) byť je zavádějící, lépe řečeno lživá. Elektroinstalace nebyla prováděná svépomocí, ale odbornou firmou na Vaše doporučení a problém s elektroinstalací nijak nesouvisel. Vše již funguje díky jiné firmě, ale to není předmětem mé reference. To, na co jsem chtěl jiné zákazníky upozornit, je především komunikace a přístup v momentu, když je dílo zapalceno a nastanou problémy, zatím jsem se ničím podobným nikde nesetkal, bohudíky. Mějte se hezky a snad i vám to pomůže k zamyšlení, že něco je špatně.
Vážený zákazníku, pokud bych nereagoval, nebyl bych u Vás dvakrát ohledně reklamace protiproudu. Odborná firma nebyla na naše doporučení, byl to elektrikář z Vašeho okruhu známých. Pokud by elektroinstalaci prováděla námi doporučená firma, byl by problém neprodleně vyřešen. Možná než nás opět nařknete ze lži, stálo by za to se zpětně podívat na to, kdo Vám elektroinstalaci prováděl.
Dobrý den, problém s elektroinstalací vůbec nesouvisel, zavádíte diskusi úmyslně jinam a na podstatu mé reference nereagujete. Solidní firmy dnes fungují v oblasti zákaznické zkušenosti úplně jinak. Kdyby jste mi zvedl telefon, nebo odepsal na moje maily, nemuseli bychom si dopisovat zde. Ale jak jsem psal, jsem rád, že alespoň reference zde, vybudila Vaši reakci. Dalších mých komentářů není třeba. Ať se Vám daří a máte méně nespokojených zákazníků, jako jsem byl já.
Vážený zákazníku, podstata Vaší reference je v tom, že jsem nereagoval, přitom jsem u Vás ohledně reklamace protiproudu byl "znovu opakuji dvakrát". Pokud problém nesouvisel s elektroinstalací na kterou jsem při návštěvě u Vás upozorňoval, tak nevím s čím. Motor protiproudu bez elektrického připojení nefunguje.V oblasti Vámi uvedené zákaznické zkušenosti jsem Vám doporučil námi prověřenou elektroinstalační firmu, která má zkušenosti v oblasti bazénů.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace