Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kuchyňská linka

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

Výroba a montáž kuchyňské linky podle zadání a přání investora.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Jste s realizací spokojeni?
Ano, naprosto a bez výhrad.

Byl dodržen termín realizace?
Ano a děkuji tímto panu Vondřichovi za jeho vstřícnost a trpělivost. Před samotným zadaním výroby kuchyňské linky, kterou jsem si u něj zadala, jsem se s ním sešla třikrát. Vždy mi vyhověl ohledně času i místa setkání a vždy přijel včas. Mile a přátelsky reagoval na mé četné telefonáty a maily.

Vyskytliy se při realizaci závady?
Ne, žádné závady se při realizaci nevyskytly, pan Vondřich přistupoval k tvorbě svého díla tak, že jsem měla tu čest vidět, jak člověk znalý svého oboru tvoří s maximálním soustředěním na detail dílo, které má být ve výsledku krásné na pohled, funkční a precizně zpracované. A to se mu bez výhrad povedlo.

Co předčilo očekávaní, co je nenaplnilo?
Mé očekávání už předčilo samotné setkání s panem Vondřichem. Po peripetiích s ostatními řemeslníky, kteří se podíleli na stavbě mého domu, byl pan Vondřich jako přízrak z jiného světa. V dobrém slova smyslu. Především oceňuji jeho laskavé jednání, klidným hlasem neúnavně odpovídal na mé nekonečné dotazy. Po zkušenostech s ostatními "mistry svého oboru" (myšleno ironicky) jsem se ptala do detailů na všechno. Pan Vondra nevtíravě a fundovaně promluvil k mému návrhu kuchyně a nastínil drobné změny, které by udělal, aby kuchyň ve výsledku splnila svou funkčnost na maximum. Tehdy jsem si prosazovala svou s důrazem na estetický vzhled, nakonec jsem po delším přemýšlení uznala jeho názor a dnes mu dávám plně za pravdu.
Pan Vondřich a jeho lidé si váží svého řemesla a také práce druhých. Byla radost ho pozorovat. Když přivezl kuchyň, najel dodávkou k francouzkým dveřím, které vedou do kuchyně, nejdřív pokryl celý vnitřní prostor kartony a pak až vstoupil on, nařadí atd. Kdo stavěl, jistě ví, jak se řemesníci chovají, jednu věc udělají, další poškodí. Nechci je strkat do jednoho pytle, ale mám takové zkušenosti. V momentě, kdy firma Vondřich opouštěla můj dům, by nikdo nepoznal, že v něm strávili dva dny řemeslníci instalující kuchyň. Rozdíl ve stavu domu před o po byl pouze v tom, že přibyla naleštěná kuchyň, uklizeno a všechen odpad odvezen.

Udělali byste příště něco jinak?
Ano. Méně bych s panem Vondřichem diskutovala, protože nyní již vím, že není potřeba si ověřovat jeho slova, ví, co říká a co dělá a je skutečným mistrem a člověkem, se kterým je radost spolupracovat. Už u něj mám zadané další návrhy, tak se vám brzy pochlubím s výsledkem a pevně věřím, že bude opět excelentní. K pochybám není důvod.

Děkuji pane Vondřichu.

S pozdravem,
Tereza Havelková


Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+8
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.01.2012 uživatelem Tereza Havelková

Havelkova1
Havelkova2
Havelkova3
Havelkova4
Havelkova5
Havelkova6
Havelkova7
Havelkova8
Havelkova9
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace