Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce rodinného domku

Popis zadání

Bourání starého zdiva, odvlhčení, oprava stěn, rohů, vymalování.
Očekávání - profesionálně odvedená práce.

Dodavatel (řemeslník)
cech kazimir (kolin)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Negativní! Absolutní nespokojenost jak po stránce profesionální tak i lidské!
Termín ani cena nedodrženy - práce nedokončena nebo odvedena nekvalitně tak, že byly nutné opravy (jiným řemeslníkem) - vícenáklady.
Pozor, rád si vybere peníze formou zálohy!
Materiál nakoupený zbytečně navíc o 5.300 kč, ač slíbil, že proplatí, nestalo se!
Výmluvy, lži, nakonec bez reagování vůbec, neférové jednání. Neuznal reklamaci, ani se neomluvil.
Mám pocit, že tento člověk žádné řemeslné práci nerozumí, viz. fotografie.
Nedoporučuji!!

Dohodnutá cena
22 790 Kč
Skutečná cena

62 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 05.10.2015 uživatelem Uživatel_131717

DSCN4715
DSCN4718
DSCN4729
DSCN4730
DSCN4722
DSCN4727
DSCN4736
DSCN4725
DSCN4888
DSCN4749
DSCN4903
DSCN4897
Diskuze
No to snad ne! :(
Bože že jsem si to nepřecetla dříve to samé jsem zažila i já podvodník, ale s omluvou to samé takový lidi by měli zavřít mě slíbil že odveze dveře na vylouhování zaplatila jsem mu za to po mesici a pul pátrání kdy dveře budou jen výmluvy a lži to samé dveře na vylouhování nedovezl a peníze si nechal pro svoji potřebu je mi z toho akorát tak zle nakonec jsem zjistila ,že dvěře se válí u něho na zahradě v naprosto šíleném stavu.Denně ho naháním a jsem velmi rozhořčena navíc nic sepsaného .Moje chyba děs a hrůza.neuvěřitelné!!!!!!!!!! na dveře nyní čekam ale velmi pochybuji nevím zdali nad ním plakat nebo ...........prosím všechny od něj nic snad pěkně vymaloval to je asi tak celé sice komunikuje omlouvá se prosí ale néééééé už nikdy více jsem v šoku už několik dní a nemohu se z toho vzpamatovat hlavně vyláká peníze je to smutné leč pravdivé je mi ho líto děs pokud nechcete mít problémy a pocuchané nervy nic od něj nechtějte
Je mi líto i Vaší negativní zkušenosti s tímto pánem, rozhodně ne profesionálem a slušným člověkem! U mně ani to vymalování nestálo za nic, kocouři, vynechaná místa, sama si zvládnu vymalovat lépe. Držím Vám palce, ač upřímně moc nevěřím, že se svých dveří či peněz dočkáte. Ostatním NEDOPORUČUJI!
MÁM HO POD KONTROLOU VÍM KDE BYDLÍ NEMOHLA JSEM UVĚŘIT TOMU JAK PROFI LHAL ale bohužel i to se stává člověk je moc důvěřivý .Dveře zpět dostanu to vím ikdyby nevím co to máme pro příště :-) momentálně je brousí ručně ani nechci domyslet jak budou asi vypadat jsem velmi zklamaná
tak nejsem svi..... a musím říct ,že dal vše do pořádku dveře vypadají super dokonce nám vrátil i nějaké peníze .Tak ted ho musím pochválit termín dodržel na minutu a to doslova!!!!!!!! Nervy to ale samozřejmě byli.Možná to bylo i pro něj ponaučení ,protože jsem na něj dost řvala.To člověk neví co si má vlastně myslet.tak vše dobře dopadlo.
Panečku, zázraky se dějí. Možná proto, že jste ho bombardovala návštěvou a slovně. Takové štěstí jsem bohužel neměla. I když tvrdý názor na něj si ode mně odnesl. Tak příště více opatrnosti a štěstí na slušný lidi.
Tak jsem ho přechválila v záchvatu že mám dveře doma !!!!.Když jsem se podívala blíže dveře jsou udělané, ale bohužel opravdu nekvalitně.!!!!!Slíbil, že ve čtvrtek dorazí dveře a futra dát do pořádku.Po 17 hod. Je 18 a on nikde.Tel má vypnutý.Mám opět vztek .Slušný člověk se omluví ,třeba proto ,že nemůže.Bohužel mu nevěřím už ani slovo.Za ty peníze jsem mohla mít kvalitně dveře vylouhované..Férový rozhodně není.a nikdy nebude.Pochybuji o tom zdali se opět dočkám jsem prostě naivní.PROSTĚ NIC NENÍ POŘÁDNĚ A KVALITNĚ DODĚLANÉ..NECHCI BÝT ZLÁ,ALE TAKTO PRACOVAT A VZÍT SI ZA TO TAKOVÝCH PENEZ NENÍ PROSTĚ MOŽNÉ.TO OPRADU ČLOVĚK NEVÍ ZDALI SE TOMU MÁ SMÁT NEBO BREČET ČI OPĚT ŘVÁT!!!!!
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace