Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rodinný dům

Popis zadání

Stavební práce probíhaly od úplných základů stavby rodinného domu až do úplného dokončení jemných detailů. Požadavky byly z náší strany náročné, nicméně práce byla odvedena na více než 100%.

Dodavatel (řemeslník)
Vlastimil Štěpánek (Náchod-Kramolna)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S realizací stavby jsme byli velmi spokojeni, vše bylo dodrženo v dohodnutém termínu i cenová nabídka se shodovala se skutečností. Pan Štěpánek je velmi solidní člověk s velkým přehledem, ze strany stavební, funkční i estetické. S jejich prací jsme byli velmi spokojeni a musím říci, že v domě žijeme dva roky a do této chvíle jsme neshledali žádné závady. Pokud jednou bychom realizovali stavbu nějakého domu, třeba pro své dospívající syny, jistě zvolíme opět firmu pana Vlastimila Štěpánka s jeho zednickou partou. Jsou spolehliví, milí, nenároční a navíc jsme si s nimi užili spoustu legrace.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+7
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.08.2010 uživatelem pichova.iveta

1
2
4
5
7
8
9
Diskuze
Dobrý den, moc se mi líbí Vaše zimní zahrada. Mohla byste prozradit, kdo takovéhle zakulacené dělá? Díky.
Dobrý den,jsem moc ráda,že se Vám naše zimní zahrada líbí,je dominantou domečku.Tvořila ji firma STABOS s.r.o. Brno.Doufám,že Vám toto pomůže.Hezký den
Zimní zahrada není dominantou. Dominanta je něco, co je na první pohled vidět. Což je ten velký štít s malými okny a budkou nad vchodem. Ale největší masakr je ta západní strana téměř bez oken. Člověk by čekal, že z jihu a západu budou okna velká, aby se na jaře a podzim nachytalo trošku tepla, ale tady ne, majitel je zřejmě zaměstnancem Transgasu.
***Váš domeček je celkově nádhera***
Zimní zahrada vypadá dobře zpracovaná, ale zdá se mi, že ta přilepená garáž a zimní zahrada v původním architektonickém řešení nebyla, že? Ale nad přání zákazníka není :-(
Z jedné strany protažená střecha nad garáž jak na horských stavení a z jihu něco co vypadá jak půl maringotky. To by se architekt podivil.
no architektonicky je to silenost. To nedelal architekt, ale cune. Divim se co vidim kolem mest a uvazuji, ze za 30 let to bude jak dnes pohled na panelaky. Des a hruza.
Pánové, prosím o trochu shovívavosti. Naším cílem je pomoc při hledání solidních firem. Což se zde zdá se povedlo a autorce reference moc děkujeme. Tak nám tu autory nedemotivujte a sami se třeba ještě aktivněji zapojte ať je z čeho vybírat.

Zvlášť u stavby domu je solidnost firmy zásadní, a jak se ukazuje zdaleka ne samozřejmé. http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/1491 nebo http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/1477
ok ;) Zrovna zahrada je to jedine pekne na domu. Tragicke je jeji esteticke zasazeni do domu. Dale tez krivky domu, nepeknost jmenem polovalbova strecha a balkon ala rakouska chalupa. Dalo by se pokracovat.
Dobrý den,nechci Vás nějak urazit,ale zajímalo by mne,v čem asi tak bydlíte?Každému se líbí něco jiného,my jsme zrovna v tomhle domečku moc šťastní a architektem byla docela myslím velmi známá firma z okolí Prahy,žádní břídilové a co se týče Vašeho názoru,mne vlastně ani nezajímá.Takže člověk musí nejdřív "zametat před svým prahem" a pak soudit něčí práci...nevím tedy ,jestli vůbec něco o stavebnictví něco víte...!?Hezký den a pohodu v duši :-)
Vždyť jsem práci pochválil, ne? Jenom jsem se podivil nad řešením. Můj komentář měl vyznít v tom smyslu, že řemeslník udělá na přání zákazníka cokoli. A to si myslím, že není úplně v pořádku.
Co je to za referenci, která vzbudí negativní ohlasy...
Neberte to osobně, ale máte hezké kytky v truhlíku, toť vše.
Další bod:
Bydlím v podstatě v nové stodole(sedlová střecha, střešní okna, půdorys obdélník), kterou jsem si před pár lety postavil ručně, ale všechno jsem si nechal nakreslit nebo aspoň posvětit architektem. Ne na všem se má šetřit.
Myslím, že by to chtělo přitvrdit s pravidly komentářů, jinak se vám to tu rozsype.
Až bude paní Vonásková referovat na svého synovce:
"Podívejte se jak nám to náš Béďa opravil, a to stačilo jen trochu hlíny a zeď je jako nová..."
Myslíte? Diskuse spíš vypovídá něco o diskutujících. A můžu Vám říct, co vidím. ;-) Firma Štěpánek získala druhou kladnou referenci a zdá se, že by mohla být solidní. Paní Píchová je s dílem spokejená a podělila se o zkušenost (což podle našich statistik udělá jeden člověk ze sta) a patří jí náš dík.

Vy, věřím, že děláte dobré pergoly, ale pokud zde vystupujete jako firma, tak mi nepřijde jako dobrý nápad se strefovat do potenciálních klientů. Čímž neříkám, že byste nemohl mít jiný názor. .Ale věty typu, že majitel je asi zaměstnancem Transgau jsou fakt zbytečné. Pana Kasu známe osobně, tak by bylo nefér něco ventilovat ;-) Snad jen, že pokud by rád tento web posunul kupředu i k tříbení architektonického vkusu, doufám, že taky přispěje nějakou vlastní referencí, což zatím neudělal, ale věřím, že brzy napraví.

A do vlastních řad bych řekl, že bohužel se mi nepodařilo příspěvek napsat, aby byl míň mentorující a trochu víc vtipný. Ale po tom Transgasu mě nějak na vtipy přešla nálada ;-)
a co jste dokázal vy? Máte něco čím se můžete chlubit...jste architekt...důležité je že se to líbí majitelům, jinak by si to nenechali dělat :) v každém případě je to věc vkusu a názoru. To, co je pro jednoho šílenost může být pro druhého splněným snem!
Za sebe vubec neraguji na kvalitu stavby. Verim, ze s firmou jste byli velmi spokojeni a klidne bych se na ni tez obratil. Firma dostane vetsinou zadano v projektu co ma delat a jeji referenci je kvalita jak to udela. Mne slo pouze o vzhled celeho domu (rozumejte jeho navrh) a ten se zkratka nepovedl.
Začíná mě to tu bavit :-)
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace