Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Zednické práce, vodoinstalace, elektroinstalace

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
- odstranění 2 zdí, obě mají následující rozměry: délka 60 cm, výška 264 cm a tloušťka 25 cm (pravděpodobně keramické zdivo) – s tím spojena nová omítka a pravděpodobně odstranění a znovupoložení podlahy v okolí zdí (laminátová)
- přesun příprav pro zapojení kuchyňských spotřebičů (voda, odpad, elektřina, elektrické zásuvky) - pouze o pár centimetrů (cca 50cm)
- přesun vypínačů - přesun také pouze o pár centimetrů

- časově by to bylo ideální co možná nejdříve, v byte se již bydlí a vzhledem k nutným úpravám není k dispozici kuchyň

- hlavní požadavky jsou na kvalitu a zejména provedení prací v nejbližším možném termínu, samozřejmě za rozumnou cenu


=== Nabídka
Dobrý den
jsme společnost s dlouholetou tradicí v oblasti návrhu a rekonstrukce interiéru na klíč. Vaši zakázku jsme schopni zrealizovat komplet. Nabízíme Vám nezávaznou konzultaci a zaměření s komplexní cenovou nabídkou. Nic Vás nestojí pouze je potřebné si dohodnout termín zaměření. V případě zájmu prosíme o výměnu kontaktních údajů. S pozdravem Lepič
PS: zítra 6.10.2015 budu v Brně

Dodavatel (řemeslník)
Interiéry - ALMAROS (Počenice-Tetětice-Počenice)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Komunikácia so spoločnosťou bola zo začiatku bezproblémová a majiteľ spoločnosti vystupoval ako príjemný človek. Dokonca poradil s niektorými vecami a navrhol originálne a praktické riešenia. Rekonštrukcia bola nakoniec dohodnutá v jemne pozmenenom rozsahu (búranie 2 priečok - šírka 50cm a 30cm, vybúranie otvoru do jednej steny - 120 cm šírka a dorobenie sadrokartónom, presun elektrických zásuviek, zahladzovacie omietky a náter).

Problém nastal až počas realizácie samotnej zakázky. Remeselníci len zriedka prišli na dohodnutú hodinu a práce trvali omnoho dlhšie než sa predpokladalo (celkovo 3 týždne bez položenia podláh, ktoré sme si nakoniec zabezpečili sami vzhľadom k nespokojnosti a zdĺhavosti prác). Napriek tomu, že som pánov upozorňovala, že na byte sa býva, a preto potrebujem špinavé práce mať čo najrýchlejšie za sebou, tak stavebná suť zaberala polku obývačky úplne zbytočne viac než dva dni, nehovoriac o zvyšku stavebných materiálov, ktoré si firma nebola schopná odniesť niekoľko dní. Realizované práce vykazujú značné nedostatky (krivá sadrokartonová priečka, nedostatočne zasekané elektrické káble, poškodenie podláh, neopravené omietky po kompletizačných prácach elektrikárov).

Najvačším prekvapením pre mňa bola finálna cena. Povodne dohodnutá cena bola 20815 Kč, spoločnosť nakoniec požadovala 24 090 Kč. Vzhľadom k nedostatkom sme sa po ostrej výmene názorov dohodli na sume 19 500 Kč.

Zdoraznila by som však nasledovné:
- elektrické káble v podlahe sme si museli dosekať sami, lebo ináč nebolo možné položiť podlahu,
-káble, ktoré nie sú dostatočne zasekané do stien sme sa snažili zakryť kuchynskou linkou lebo sme už nemali energiu znova to vysekávať a dorábať omietku,
- sadrokartónová priečka má rozdielnu šírku pri podlahe a pri strope a nie je pravouhlá,
- po odchode remeselníkov sme ešte museli pozatierať a dosadrovať škody na omietkach.

Pri najbližších prácach by som jednoznačne trvala na spísaní detailnej zmluvy o dielo, v ktorej by bol uvedený presný termín dokončenia so sankciami pre prípad prodlení a vymenované všetky práce.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

19 500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.12.2015 uživatelem Uživatel_129542

Komentář dodavatele
K zakázce jen toliko, že jsem vzal brigádníka na stavební práce a bohužel jeho práci nestihl kontrolovat. K eletrikářské práci tu prováděl někdo mi neznámí byl to eletrikář kterého si dosadil dotyčný brigádník - sadrokartonář / investorka jej vyplaceela sama napřímo a i jeho práce si sama kontrolovala / já jsem jen dodal pána který pro mne dělal bourací a sadrokartonářské práce na dohodu / byl u mne na doporučení brigádně a bohužel se mi neosvědčil. Dvě zakázky a dva průšvihy . Pravdou je, že dělal pode mnou a používal i mé pokladní doklady dle doložených skutečností přes naši pokladnu prošlo na tři příjmové doklady postupně 14.500.-kč / včetně odvodu DPH 15% /. Zbývající peníze dle informace investorky vyplatila eletrikářům.
Poučení NIKDY nezaměstnávejte nikoho koho nemáte osobně vyzkoušeného ať se nedostanete do podobných problémů.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace