Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Koupelna, WC

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Panelový byt se zděným jádrem. Společnou šachtu se stoupačkami bychom rádi utěsnili (asi sádrokartonem) s průhledem na vodoměry. Přichází nám tudy kouř od sousedů. Dále chceme novou dlažbu + obklady. V koupelně navíc vyměnit stávající vanu za sprchový kout + vanu v jednom. Pokud by šlo celé řešení koupelny a WC vidět v několika návrzích, určitě přivítáme.

Rozměry koupelna cca 5 m2 a WC cca 2 m2.

Realizace v únoru příštího roku.

=== Nabídka
Dobrý večer,

k přesnější kalkulaci by bylo dobré vidět alespoň půdorys bytového jádra.Pak by bylo možné lépe kreslit a navrhovat.V tomto termínu by bylo určitě možné Vaši poptávku zrealizovat.
S pozdravem

Jaroslav Hruška

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Spokojenost
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Spokojenost s kvalitou položení obkladů, dlažby, WC, vana, koupelnový nábytek.
Drobné nedostatky (již opraveno) - vypínače výrazně nepřekrývaly otvor v obkladu, dveře nešly zamknout, hlučnost ventilátoru způsobená nasazením.
Přetrvávající nedostatky - dveře v koupelně jdou zavřít až silným přítlakem. Původně bylo řečeno, že si to časem sedne, což se nestalo. Naopak zmíněný silnější přítlak je poslední dobou doprovázen zvuky v zárubních (laicky zatížením pěny v zárubních). Klika u dveří namontována nesymetricky (viz. obr.).
Komunikace na začátku vzorová - pan Hruška se nabídnul i s odvozem nakoupeného materiálu, při realizaci nebyl problém, když jsme si na poslední chvíli vzpomněli s bidetovou sprchou.To co nás nejvíce mrzí, je nereagování na SMS zprávy, maily po realizaci. Ty první nedostatky byly opraveny až po 3 měsících opakovaného naléhání, na nově se projevené nedostatky pan Hruška zatím nereaguje. Při vlastní realizaci jsem měl pocit, když rekonstrukce jela podle plánu, bylo vše děláno pečlivě, ke konci, jako kdyby již pospíchali a to se projevilo na kvalitě. Ani nedošlo k řádnému předání, dokonce jsme byli dohodnuti i na vestavěné skříni, na kterou nedošlo. Prostě pocity rozpačité, část práce perfektní, část s nedostatky, nespolehlivost v některých fázích jednání.

Nakonec proběhla oprava nesymetrické kliky, problém se zárubněmi se nevyřešil.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 02.02.2013 uživatelem Uživatel_21864

01
02
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace