Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Plot

Popis zadání

Oplocení pozemnku, 60 metrů drátěný plot,60 metrůbetonový plot
hezký kvalitní plot, který vydrží
spokojenost s touto firmou

Dodavatel (řemeslník)
Ploty brány Tomáš, s.r.o. (Volary, okr. Prachatice)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Bohužel jedna velká katastrofa. Plot se předával na dvakrát, protože hned na první pohled nebyl tak jak měl být. Při práci a řezání betonových sloupkůnám firma popálila bezpečnostní folie na sklech u domu, sloupky nakřivo zabetonovány, křivě zařezány, ostuda, plno věcí aby to nějak vůbec vypadalo jsme si dodělával sám.Plot nebyl vůbec zpevněn tzn. že při vštru betonové desky dělaly hluk, také dodělej si sám. Nyní 3 desky praskly,a čekáme co bude dál. Zprvu dobře jevící se firma, ale opak je pravdou. Při jakékoliv reklamaci ať písemné či telefonní nulová odezva a prostě pro ně neexistujete.NEDOPORUČUJI, VELIKÁNSKÉ ZKLAMÁNÍ HLAVNĚ Z JEDNÁNÍ FIRMY.

Dohodnutá cena
123 000 Kč
Skutečná cena

123 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 24.08.2015 uživatelem Uživatel_109286

IMG_0464
IMG_0466
IMG_0465
IMG_0467
IMG_0468
IMG_0470
IMG_0469
IMG_0472
IMG_0471
IMG_0476
IMG_0474
IMG_0473
IMG_0478
IMG_0475
IMG_0479
IMG_0477
IMG_0481
IMG_0480
IMG_0483
IMG_0482
IMG_0485
IMG_0488
IMG_0484
Komentář dodavatele
Dobrý den, zajímavé, je že je podepsán předávací protokol bez vad a nedodělků a co se týká, že jsou sloupky křivé jedná se o betonové sloupky a desky a žádný výrobce nedokáže vyrobit za ty peníze co tento typ plotu stojí, aby vše sedělo na milimetr, to, že dáte vodováhu z jedné strany sloupku neznamená, že sloupek je křivý, když dáte z druhé strany sloupku bude ve vodováze ono na bet. sloupku jsou betonové nerovnosti tudíž nemůže být sloupek ze všech stran ve vodováze a co se týká desek, tak desky také nejsou vyrobeny na milimetry, tudíž se stane, že deska přesně nesedá na druhé desce, ale to není chybou montáže, ale výrobku a jak máte tu mezeru mezi deskami, tak to je jen z důvodu, že domluva byla plot v jedné rovině a když Vám bylo vysvětleno, že pod plotem bude velká mezera, tak poté jste si vymyslel, když vše bylo hotové, že pod plot chcete ještě dát soklové desky, ale ty už nešli dát do drážky sloupku, když plot byl hotov to je, tak, když nikdo něco požaduje a po dokončení mění věci, když nemá představu a co se týká sloupků jasně Vám bylo řečeno, že sloupky se budou v horní části řezat z důvodu, že jste vybral výšku plotu na které nejsou sloupky dodávány o tom, jste věděl moc dobře, a v neposlední řadě to, že nikoho nařknete, že poškodil fólii na okně bez důkazu tak to je velice ubohé, byli tam 4 lidi a všichni tvrdí, že o tom nic neví, že u okna nic neřezali a že ty vaši pánové co stavěli dům a dělali v té době dlažbu na to přišli až , když byl plot hotov je velice divné spíše to udělali při řezání dlažby a obrub a pak to zkoušíte hodit na někoho jiného.
Plot byl proveden dle domluvy v jedné rovině to, že po dokončení požadujete různé úpravy, výškové a jiné znamená, že se něco musí krátit, ale to je pouze vaše chyba, když Vám to bylo vysvětleno, jak to bude to jste odsouhlasil, tak bylo provedeno. Poslední věc jasně vám bylo řečeno, že desky horní se zabezpečují proti pohybu klínky či silikonem, kdy toto je možné udělat, ale že to v ceně není, že je to nad rámec CN, to jste nesouhlasil, tak je jasné, že jste si toto musel udělat sám a s čistým svědomím řeknu, že vy jste si na domě sám neudělal určitě nic, když jste tam měl různé typy na jednoduché práce. Děkuji za Vaše vyjádření.
Diskuze
Dobrý den,
další smutná odpověď plná alibismu místo činu bohužel jen dokazuje chování Vaší firmy, když dojde k reklamaci.
Sloupky nejsou křivé od výrobce, ale křivě zabetonovány. Bohužel jen vodováha může sloužit jako důkaz.
Mezery v plotu nejsou u země, ale mezi deskami.
Bohužel celé jsem si nevymýšlel, ale jako investor takto představoval, na což snad mám i právo, mohli jste kdykoliv cenu po dohodě navýšit.
Folie je poškozena Vaší firmou, jsou na to i foto důkazy, jak jistě víte, které jsem Vám posílal, ale vy jste zase neodpověděl..Vůbec mě nepřekvapuje že to Vaši lidé, jakožto zaměstanci zapírají. Nedovedu si představit, že v dlažbě jsou kovové díly, které by házely jiskry jako v případě vašeho plotu.
Vysvětleno mi dohromady nikdy moc nebylo, jen jsem vždy dostal email s urgencí platit. To samé platí o upevnění plotu, která by měla být součástí montáže a ne nadstandart. Předání plotu v Únoru kolem 18:00 byla velká chyba, ale z mé strany jsme důvěřoval že bude vše v pořádku.
Ano jakožto investor, který chce bydlet se ani neočekává že si půl domu postavím sám, ale prosím, do toho Vám nic není.
Vážený pane Tomáši Iljeve, místo aby jste mi zvednul telefon či odpověděl na emaily ohledně reklamace a my se v klidu na všem domluvili, což šlo až na Vaší firmu, se všemi ostatními firmami, zde jen hrajete hru aby jste si chránil jméno své firmy, bohužel z celé komunikace jen vyplývá to, o čem jsem se zmiňoval již v minulém emailu. Ani na telefon, ani na email, ani na písemnou reklamace, jak je v díle o smlouvu, jste nereagoval, a to je o čem se tu bavíme. V prípadě že chceme ještě vše zachránit, email i tel. č. na mě máte. S pozdravem Roman Dolejš
bože co to je za patlala? to si vážně myslí že když je jedna strana ve vodováze tak druhá být nemusí?
Dobrý večer,
musím souhlasit s autorem. Objednal jsem si dodávku plotu včetně brány z Tahokovu u firmy Ploty brány Tomáš s.r.o. Práce zahájeny 30.11.2015. Zabetonování sloupků trvalo 2 dni. Sloupky rovněž byly zabetonovány křivě. Možná to bylo z důvodu, že zaměstnanci místo práce hráli fotbal. Osazení betonových desek proběhlo tak, že osm kusů bylo prasklých. Základ betonový na usazení brány byl samozřejmě udělán také špatně. Po měsíci mi bylo oznámeno, že mi zaměstnanci přijedou bránu namontovat. Po zahájení prací bylo zjištěno, že základ se musí předělat kvůli výšce terénu a brána s totálně zkroucenou výplní tahokovu je chyba zinkování. Dle mého názoru i blbec ví, že to není zinkováním, ale navařením tahokovu do úplného kraje rámečku na to připraveného. Abych to zkrátil, základ byl předěláván 2x. Jedenkrát špatně zhotovený a podruhé přemrzl. Brána neopravena a plot s jedním okem krásný. Motor z důvodu malého výkonu odvezen na výměnu, který už jsem neviděl. Naštěstí i v Praze jsou férové firmy za lepších finančních podmínek, tak se mi podařilo vše dokončit místo doplatku 26 700 za 14 000,-Kč včetně silnějšího motoru Nice Robus 600K1. Nechápu přístup této firmy k zákazníkům a hlavně pana Ilieva, který opravdu nebere telefon a nereaguje. Černý Jaroslav Praha 10 Křeslice jarda1975@seznam.cz
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace