Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Instalatér

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Koupili jsme dům, který byl cca dva roky nevyužíván, tedy odpojen od vodovodní sítě. Původní majitel odstranil vše, co bylo možné- vanu, kohoutky, toalety, bidety, umyvadla... Potřebujeme kontrolu stavu objektu, případně poradit, co je třeba učinit před připojením na zdroj dodavatele vody a kanalizace. Jedná se o velký dům cca 400m2 plus zahrada.


Děkuji

=== Nabídka
Dobrý večer, to by opravdu chtělo osobní návštěvu, zhodnotit situaci a vymyslet společně řešení. Těch je vždy víc. S pozdravem j.Trantina

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dobrý ďen. Úvodem bych řekla, že jednám s hodně řemeslníky a pan Trantina je jednoznačně nejhorší osoba, se kterou jsem se setkala.

Pán přišel realizovat zakázku na domě, která byla nad jeho možnosti. To se může stát. Ovšem tvářil se, že věci rozumí. Objednal zboží, které bylo zbytečné. Po dvou až třech týdnech nebyla voda zprovozněna a proto jsem najala jiného řemeslníky, který vše zapojil cca do dvou hodin. Od pana Trantiny jsem chtěla vrátit peníze za materiál, který on vrátil a který jsem já zaplatila. Po cca dalších dvou týdnech urgence mě tvrdil, že je poslal na špatný účet.. Působil na mě mile, jen zmateně, tak jsme se domluvili, že mi opraví něco na vaně na jiné adrese a zbytek mi doplatí na místě. Dorazil i se synem a že prý mají úźasný superčistič, který používal, když byl mladý. Ještě jsem se ujišťovala, zda je to bezpečné, že mám několikaměsíční miminko. Potvrdil že ano. Během minuty nalil tento přípravek ve dvou místnostech do WC, bidetu, umyvadla, sprchy, vany a kuchyňského dřezu. V ten okamžik jsem si všimla černé tekutiny rozlévající se po podlaze v kuchyni a s malou jsme utíkali do jiného pokoje. Jednalo se o čistou žíravinu, která rozleptala trubky, kuchyňskou linku, koš. Později jsem zjistila že i sprchovou vaničku a vanu. K mému úžasu jsem zjistila, že pán nemá na svoji práci pojištění a ještě mě chtěl vlákat na pojistný podvod, což jsem odmítla. Pak mi přestal odpovídat na sms, volání. Pouze když jsem zavolala z jiného mobilu, tak najednou odpověděl. Prostě celkově trapné. Po měsíců urgence mám koš za 1000,- Kč a již se mnou nekomunikuje. Vše mám natočeno na video a mám i fotky.

Závěrem. Pán, ať možná to nemyslí zle je úplně neschopný, bez pojištěni a ještě nehodlá řešit problémy.

Jednoznačně nejhorší zkušenost.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

-30 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.02.2016 uživatelem Uživatel_124307

image
image
image
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace