Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu v cihlovém starém činžovním domě

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
celková rekonstrukce bytu v cihlovém činžovním domě v Brně - střed, podkrovní byt, určitá změna dispozice - po poradě, návrh, elektro, voda, odpad, koupelna, kuchyně, podlahy, střešní okna, izolace - zateplení?, dveře?. Celková plocha bytu nyní je 80 m2, k tomu cca 15 m 2 půdního prostoru, 5.p bez výtahu.

Moje představa výše celkové investice je 350 000, - Kč. Nepotřebuji luxus, chci se svou dcerou a partnerem vybudovat útulné a příjemné bydlení v takovém komfortu, jaký za tuto částku je možný.
Děkuji za nabídky.

=== Nabídka

Dodavatel (řemeslník)
REMI ART ERBES, spol. s r.o. (Brno-Žabovřesky) Plus
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Spokojenost
Celkové hodnocení

Spokojenost ano s jednotlivými konkrétními věcmi(obklady, dlažba, elektřina, topení, část izolace...) Na druhé straně určité nedostatky. Celkově průměrný výsledek, něco výborné a něco z našeho pohledu nedostatečné.
Termín dodržen nebyl, první prodloužení jsme akceptovali a zařídili se dle toho, ovšem dále a dále se vše protahovalo. Dosud nejsou některé věci vyřešené. Podotýkám, že rekonstrukce měla svoje úskalí a nebyla jednoduchá. Takže musím složit hold firmě, že do toho šla, ale zároveň se pak začala zvyšovat cena pro mne neúnosně a navíc docházelo k nepřesným informacím a nedostatkům v provedení prací.
Komunikace s paní Erbesovou byla ze začátku a v průběhu vynikající, pak došlo k určitým výpadkům v komunikaci se subdodavateli a v organizaci, prodlením , ale jednání vždy probíhala v ovzduší tolerance a snahy o porozumění a vyřešení všeho ke spokojenosti obou stran.
Po realizaci se vyskytly určité závady, ale zatím se dalo vše rychle uvést do pořádku.
Očekávání předčilo korektní jednání, nenaplnilo určité postupy a provedení některých prací.
Firmu celkově doporučuji za předpokladu, že zákazník si pohlídá pravidelně přesné provedení prací, předpisy vyplývající ze zákona a úředních předpisů při jakýchkoliv změnách.
Ano, příště bych provedla jinak celkově organizační stránku a jiná rozhodnutí vzhledem k tomu, co dnes vím o předpisech a zákonných opatřeních a místo na spoléhání se na profesionalitu a celkový přehled a znalosti firem bych si vše přesně zjistila a hlídala sama.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

650 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.05.2016 uživatelem jas.terra

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace