Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Částečná rekonstrukce bytu

Popis zadání

1) odstranění starých podlah, koberců, skříní, svítidel

2) štukování a výmalba stěn

3) natření radiátorů a dveří, montáž nových světel, položení nové plovoucí podlahy

4) dodatečně jsme se dohodli ještě na vybourání dveří do koupelny, příčky a částečnou dozdívku stěny pro nove dveře a kompletním úklidu po rekonstrukci

Byt má rozlohu 42m2, plovoucí podlaha cca 25 m2

Dodavatel (řemeslník)
Interiertechnik (Martin Šoškola) (Praha - Hloubětín)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

V žádném případě nedoporučujeme navazovat spolupráci s panem Šoškolou resp. s firmou Lemista, kterou také reprezentuje. Manželé Šoškolovi reprezentující tuto firmu jsou obyčejní zloději!

Firma Lemista (manželé Šoškolovi) se nejprve chovala velmi vstřícně a rozumně, poslali rozpočet a začali hned pracovat. Nechali si zaplatit první zálohu 18 tis Kč a následně ještě jednu zálohu ve výši 11 tis Kč. Když jsme přijeli do bytu na kontrolu postupu prací, zjistili jsme, že vymalovali, aniž by udělali štukování, které bylo největší položkou v rozpočtu. Začali jsme se domáhat nápravy a nastaly problémy. Pan Martin Šoškola, se kterým jsem rekonstrukci domlouvala, odjel do zahraničí a komunikaci přehrál na svoji ženu Miroslavu Šoškolovou , se kterou byl dohodnutý pouze úklid, a již v této fázi nezvedala telefon. Když se nám podařilo se telefonicky spojit s panem Šoškolou, přiznal, že jejich zedník se nás snažil podvést a že sjedná nápravu, v té chvíli si řekl o další část platby – 8 300 Kč na dodatečně domluvené práce. To jsem mu také zaplatila a doufala, že vše dají do pořádku. Bohužel k nápravě nedošlo, ani s jedním z manželů se nešlo telefonicky spojit, pracovat přestali. Ještě asi 3 týdny jsme se snažili s nimi domluvit a pak jsme sehnali jinou firmu, která musela dělat část prací znovu z důvodu špatně odvedené práce firmou Lemista - plovoucí podlahu začali pokládat na nerovný povrch se zbytky lina a dozdívka byla také udělaná vadně – jiná šířka než zbytek zdi – jaksi zapomněli, že se na zeď budou ještě dávat dlaždičky, které by pak přesahovaly zbytek zdi.
Bohužel musím konstatovat, že manželé Šoškolovi jsou zloději a podvodníci. Celkem jsme jim zaplatili 37 300 Kč a práci odvedli za maximálně za 15 tis Kč a nekvalitně. Celková dohodnutá cena byla 43 tis Kč. V bytě jsme viděli pracovat pouze rodinné příslušníky, kteří evidentně nejsou způsobilí provádět tyto práce.

Lituji, že jsem se nejdřív nepodívala na tyto stránky, kde jsou již popsány podobné zkušenosti s touto firmou a dalšími subjekty, kde Šoškolovi vystupují. Dalším varovným signálem je fakt, že firma Lemista má v předmětu podnikání pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor nikoli stavební práce.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.07.2015 uživatelem EvaS

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace