Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Menší rekonstrukce částí bytu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Menší rekonstrukce bytu v Praze 5 Stodůlkách, pokud možno co nejdříve - nejpozději do 4-6 týdnů. Jedná se o:
1) předělání komůrky na WC = dodání a zapojení WC a malého umyvadla, úprava podlahy, položení dlažby, vykachličkování komůrky a úprava zadní stěny, včetně osazení dvířek k odečtům měřidel. Poznámka: Přívod vody i odpady pro WC a umyvadlo tam jsou v šachtě v zadní části komůrky. Rozměr místnosti: 90x107 cm.
2) odstranění původní a položení nové dlažby na podlaze a ve sprše a výměna zástěny sprchy. Rozměr místnosti: 81x148 cm, sprcha je vyzděná a vykachlíčkovaná, zástěna je z plexiskla.
3) doplnění odsávání ze sprchy a WC s vyvedením do větrací šachty v protilehlé koupelně s možností vedení nad stropními podhledy ve vstupní hale a v koupelně.
4) odstranění bidetu v koupelně a jeho nahrazení přípojkou na pračku + náhrada dvou kachliček v místě bidetu.
5) vyštukování celého bytu 4+kk o ploše cca 80 m2 s odstraněním tapet ve 2 místnostech.
Prosím o cenovou nabídku. V případě štukování/výmalby (a odstranění tapet) stačí na jednotku plochy.

=== Nabídka
Dobrý den,

děkujeme za Vaši poptávku. Rekonstrukci ve Stodůlkách můžeme realizovat zcela bez problémů, termín v polovině srpna máme stále volný. Pro přesnou kalkulaci bude nutné zaměření na místě. Náš stavbyvedoucí shodou okolností bydlí též na Stodůlkách, může tedy zaměření a kalkulaci provést poměrně operativně. Nicméně odhadem na základě zkušeností z předešlých obdobných rekonstrukcí by se celková cena včetně štukování a odstranění tapet měla vejít do 70 tisíc Kč (vč. DPH 15%).

Prosím v případě zájmu nás kontaktujte nebo na sebe pošlete telefonní kontakt a email.

S pozdravem

David Ulbrich, TERTIUS Servis s.r.o.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Firma reagovala na zakázku téměř okamžitě, přičemž její vedoucí uvedl i odhad ceny. Při následné prohlídce bytu pan stavbyvedoucí Jelínek všechno proměřil, zhodnotil a navrhl možnosti realizace některých problémových požadavků. Přitom působil velmi zkušeně a důvěryhodně. Krátce nato zaslal velmi solidní cenovou nabídku, kterou jsme akceptovali.
Operativně byla řešena především otázka napojení nově vytvořeného WC na odpadní potrubí, které mělo jiné než předchozím majitelem deklarované parametry. Proto bylo nutné řešit doplnění WC a jeho napojení pomocí kalového čerpadla. Nad rámec původního požadavku bylo ještě domluveno v jedné místnosti odstranění starého a položení nového linolea a nátěr všech radiátorů. Vše byla schopna firma zabezpečit vlastními silami, vše ve velmi dobré kvalitě, bez zjištěných poškození a v krátkém čase pouhého jednoho týdne.
Komunikace se stavbyvedoucím byla vynikající.
Zadání zakázky proběhlo za účasti vedoucího a stavbyvedoucího podpisem objednávky/smlouvy o dílo i s předpokládanou cenou. Převzetí provedených prací se v neděli odpoledne kvůli případným připomínkám (které nebyly) kromě nich zúčastnili i další dva řemeslníci.
Cena byla i přes některé neplánované náklady dodržena se snahou o úspory tam, kde to bylo možné, ale ne na úkor kvality.
Firmu jednoznačně doporučuji jako velmi kvalitní, solidní, flexibilní a s jasně smluvenými a dodrženými pravidly.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.08.2015 uživatelem Uživatel_88946

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace