Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce koupelny a WC.

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Hledám spolehlivou firmu, která má skutečně zájem o provedení rekonstrukce stávájící koupelny a WC v cihlovém bytě ve Vyškově v 2 NP blízko centra. Koupelna má rozměry 170cm x 170cm. WC má rozměry 105cm x 170 cm. Obě místnosti jsou od sebe rozděleny zdí o šírce 10cm.

V plánu je spojení obou místností, vybourání dveří od WC, zazdění otvoru po odstraněných dveřích, předělání stávajících odpadů a vodovodního potrubí podle nové dispozice spojené koupelny s WC. Osekání starého obkladu. Obklad nový. Předělání starého topení za žebřík a ostranění topení na WC. Ve spojené místnosti bude pouze jedno topení. Přiložena fotografie návrhu nového rozložení koupelny a fotografie původní dispozice koupelny a WC.

=== Nabídka
Dobrý den, jsme společnost s dlouholetou tradicí v realizaci interiérů na klíč. vaši zakázku jsme schopni zrealizovat předpokládaný termín cca tři týdny, cenová kalkulace možná nezávazně po upřesnění detailů a zařizovacích předmětů. V připadě zájmu máme i kontaktní kancelář Vám nejblíže v Kroměříži, ul. kpt. jaroše 604/8. Pokud Váš zajem přetrvává a zakázky již nebyla zadána můžete nás nezávazně kontaktovat. S pozdravem Lepič

Dodavatel (řemeslník)
Interiéry - ALMAROS (Počenice-Tetětice-Počenice)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Dobrý den, tuto firmu nemohu vůbec doporučit. Nejdříve mě pan Lepič donutil, abych vše přes Váš portál zrušila, aby Vám nemusel platit nějaký poplatek za zprostředkování práce. Poté začalo mé nekonečné trápení dne 11.8.2015 započal pracovat. Hhed po asi pěti dnech mi bez mého vědomí zbořil jednu bytovou příčku, kterou jsem neměli vůbec uvedenou v pracovní smlouvě a tím začalo nekonečné množství problémů. Nyní je stav bytu takový, že mám tolik chybně odvedených prací, že nevím ani kde mám začít jmenovat. Obložení vany je otřesné, kachličky nejsou vůbec rovné, vanu vypěnoval a tím se vyboulila, do vany mi namontoval úplně jiný sifon, vodovodní potrubí k vanové baterii zazdil křivě a z toho důvodu nejde pořádně přidělat vanová baterie, závěsné WC zabudovat tak, že statnější muž si na něj nesedne (přidělané 20cm od zdi, kdy místa měl celý metr), roháček k přívodu vody k pračce teče, je nutné objednat instalatéra, přidělaný otopný žebřík protéka a musí se udělat celé napojení znovu, umyvadlo mi pověsil do výšky 92 cm, takže člověk menšího vzrůstu se tam nemá šanci umýt (standardní výše je 80 cm), do umyvadla mi dal úplně jiný sifon, namontoval ventilátor vzhůru nohama. Mohla bych psát romány. Navíc mi z bytu bez mého souhlasu odvezl 3ks interiérových dveří, 3 ks termostatických hlavic a dva litinové radiátory. Prostě nechápu jak je možné, že jsem díky Vašemu portálu, ve který jsem měla důvěru, pustila do bytu takového člověka, který nemá ani v nejmenším morální chování a jednání. Do dnešního dne běhám po právních poradnách a hodlám se soudit, protože takové jednání není možné nechat bez trestu. Prosím Vás nenechte, ať udělá další lidi nešťastné a už jej nedoporučujte, vše můžu doložit i fotograficky. Navíc práce měl dokončit 31.8.2015 a do dnešního dne (27.11.2015) není hotovo! Nemá ani slušnost opravit věci, které pokazil a tyto opravy musím opět platit. Jedná se o další finance, které jsem platit nemusela. Pohledávku jsem řádně zaplatila, ale pan Lepič neprovedl řádně odvedenou práci. Již jsem oslovila dvě firmy, které mají práci dodělat a vyjádřili se, že toto je prasárna a tak může dělat jen člověk, který nemá charakter. Práci po takovém člověku nikdo zatím opravit nechtěl, protože mají strach, že se ukážou další ukryté závady a mají strach, aby odpovědnost nepřešla na jejich firmu. Nyní hledám nové firmy, které jsou ochotny opravit něco, co pokazila firma jako je Lepič. Jedním slovem se dá říct, že pustit si jej do bytu rovná se KATASTROFA !!!

Dohodnutá cena
120 000 Kč
Skutečná cena

93 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.11.2015 uživatelem Uživatel_120830

Koupelna_Vyskov_-_puvodni
Koupelna_Vyskov_-_nova
Navrh_koupelny_01
Navrh_koupelny_se_spotrebici_01
Zavady_koupelny_001
Zavady_koupelny_002
Zavady_koupelny_003
Zavady_koupelny_004
Zavady_koupelny_005
Zavady_koupelny_007
Zavady_koupelny_009
Zavady_koupelny_008
Zavady_koupelny_014
Zavady_koupelny_013
Zavady_koupelny_016
Zavady_koupelny_015
Zavady_koupelny_017
Zavady_koupelny_018
Zavady_koupelny_019
Zavady_koupelny_020
Zavady_koupelny_021
Zavady_koupelny_022
Zavady_koupelny_010
Komentář dodavatele
Na výše psanou referenci paní Formánkové musím reagovat. Nebudu však jako ona, ale opřu se pouze o podložené a doložitelné skutečnosti. Ano provedli jsme cenovou nabídku na základě její poptávky, kterou jsme s ní dopodrobna odkonzultovali / vždy jsme jednali minimálně ve dvou a velice korektně a ze zakázky odvedli i platbu daně ikdyž dodnes není finančně dorovnéna / proto několik věcí zůstalo otevřených /. Veškeré jednání máme zaznamenaná. Co se týče nabídky ta byla odkonzultována, uprevena a pozdeji poptávající několikrát doplněna / máme zaznamenané a podepsané změny a doobjednávky ze strany investorky / , proto byl termín několikrát přeložen / i přestože byla na tuto skutečnost upozorněna, že již mame jiné práce a termín se prodlouží .Poptávající si rovněž sama domlouvala některé práce s našimi spolupracujícími osobami navíc / a za tyto jim posléze ani nezaplatila /. Odvezené věci z rekonstruovaného bytu jak nás nařkla jsme předem potvrdili / nemáme důvod si odvážet staré použité dveře a pod. vše šlo na sběrný dvůr včetně její použité kuchyně a dalších věcí.
Diskuze
Nejsem sice zadavatel, ale namontovat křivě rozvody vody, mít nerovné obklady a vůbec udělat takovéhle kotrmelce tak to nedokáže snad ani amatér. :( Tohle je opravdu fušeřina.
Děkuji, že se mnou souhlasíte. Oslovila jsem již několik firem s prosbou o nápravu největších průšvihů, ale bohužel bez úspěchu. Ve chvíli, kdy uvedené dílo uvidí osobně, odmítají jakoukoliv spolupráci a odpověď je vždy stejná. Vše reklamujte u firmy, která udělala něco takového! Pokaždé jen kroutí hlavou, někdy na adresu firmy nadávaji a nechápou, že v dnešní době se taková firma může uživit. Snad budu mít aspoň trochu štěstí a jednou se dočkám aspoň pěkně přidělané vanové baterie. Již přes měsíc hledám někoho na opravu, ale zatím bez úspěchu. Od včera už aspoň topí otopný žebřík. Našla jsem slušnou firmu, která mi tuto závadu opravila. Už nemusím mít obavu, že vytopím sousedy. Velká škoda, že na tento portál nejde vložit video, kde je fontána z topení vidět nejlépe.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace