Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

kompletní rekonstrukce bytu

Dodavatel (řemeslník)
V+K Kopecký (Praha)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Jednalo se o kompletní rekonstrukci panelového domu 4+1 až na pod povrch panelu. Od zasekání elektriky, položení vinylové podlahy, malířských prací až po koupelnu a záchod. Včetně všech dveří, zrcadel, světla na lodžii až po věšáky na prádlo. V bytě, který byl v dezolátním stavu po předchozích majitelích - před rekonstrukcí nezůstal kámen na kameni. Vše jen co si dokážete představit se muselo udělat nově. Druhou věcí byl i nedostatek času, který jsem na koordinaci a zařizování rekonstrukce měl. Na žádost firmy Kopecký pro kompletní koordinaci rekonstrukce i s firmami 3 stran proběhlo 100%. Starat jsem se o to musel minimálně. Zpětnou vazbu jsem dle potřeby dostával včetně fotografií, SMS, MMS, emailu a telefonátů denně. Přesně podle požadavku z mé strany.

Realizace proběhla dle dohody. Následné další úpravy, které se vyskytnuly během rekonstrukce byly konsultovány i na dálku, nafoceny. Focen byl i na žádost průběh rekonstrukce. Termíny i ceny za vše byly dodrženy. Komunikace je skvělá, neustálý feedback a návrhy vylepšení a úprav, co je zbytečné a jak by to šlo udělat lépe i levněji. Silné zaměření na nápaditost a ochotou.
Mile mě překvapilo jak je tato firma schopna i řešit nestandardní požadavky. Díky tomu jak je křivý panelový dům, bylo nutné vše dělat naprosto nestandardně.
Skvělou věcí co předčilo mé očekávání je koordinace i s jinými firmami, které prováděli instalaci kuchyně, vestavěných skříní, internetových rozvodů, vchodových dveří. Pan Kopecký erodovaně vše koordinoval do posledního detailu.
Vyskytly se i drobné závady na světlech – vina výrobku, byť byla dodržena značka i kvalita. A proto zde píši, že bez sebemenších otázek zařídil promptní reklamaci, výměnu těchto drobných věcí a zřízení nápravy. Tyto chyby se vyskytnou v době elektronických vymožeností často.
Příjemně mě překvapilo i vyvrácení mých požadavků, které jak se mi zdály skvělé, byly ve výsledku lepší udělat na doporučení firmy K+V jinak. Za toto jsem vděčný, neboť letité zkušeností předčí zkušeností neznalého jako jsem já. Představa je jedna věc, ale zkušenosti firmy K+V druhá a tudíž velmi podstatná.
Probíhala zde také kompletní elektroinstalace ze strany elektroinstalační firmy. Vyskytla se zde malá chyba v zapojení v kompletně hotové koupelně. Firma K+V se toho chopila, musela část koupelny znovu vybourat, opravit a zavést novou elektroinstalaci do koupelny v již kompletně hotovém bytě a to včetně podhledů. Co mě překvapilo, není vidět, že by byl vidět nějaký zásah. Skvěle vrátili do původního stavu vše jak bylo před nutnou opravou.
Musím říci, že spolupráce s firmou K+V je pro mě přínosem. Ještě zde budeme dělat drobná doladění dodatečných úprav.
Finanční stránka byla dodržena.
V blízké době budeme před prodejem starého bytu potřebovat další práce, již si sjednávám opět K+V ku pomoci.
Děkuji ještě jednou!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 30.06.2015 uživatelem Uživatel_120824

obyvak
IMG_20150429_170323
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace