Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Dokončení rekonstrukce jádra

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli by jste neměli zájem a časové možnosti na dokončení rekonstrukce zděného jádra v bytovém domě?
Rekonstrukci započala firma, která ale nestihla dokončit vše v dohodnutém termínu, ani s rezervou.
Hotové je: betonová podlaha, kromě sprchového koutu, zděné příčky, omítky, odpady, voda, topení a elektro rozvody. Potřebovali bychom tedy dodělat koupelnu a záchod.
Primárně by šlo o montáž sprchového odtokového žlabu a dobetonování podlahy ve sprchovém koutě. Vylití nivelace s ohledem na vyspádování dlažby ve sprše. Natáhnutí hydroizolace, obložení obou místností obkladem 30x60 cm v ploše cca 30 m2 a položení dlažby také 30x60 cm v ploše cca 8 m2.
Nevím ještě jak dopadne dodělání SDK zástěn v koupelně na stupačkách a ještě na jedné stěně, které se mají také obkládat, takže je možné, že by sa museli dodělat nejdřív ještě tyto. Obě v ploše cca 3,5 m2.

Realizace by byla potřebná co nejdřív a bude se konat v Brně Žabovřeskách.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,
Ján Kubíček

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Solidní
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Stavební firma, která nám dokončovala rekonstrukci jádra měla nevýhodnou východiskovou pozici, protože musela navazovat na velice špatně odvedené počáteční práce. Navzdory tomu se jí ale dokončení povedlo víceméně dobře a téměř i v domluveném termínu, i když s překročením odhadovaného rozpočtu.
Firmu jsme si vybrali na základě solidního vystupování a jednání pana Ing. Pavla Čecha, jednatele společnosti. Firma nakonec dělala finální povrchy stěn, základní malby, betonový potěr v kuchyni, osazení sanity, podlahy a obklady na záchodě a v koupelně, a některé další drobné dokončovací práce. Sice nebyly všechny práce udělané v předpokládané kvalitě, i tak se výsledek nedal srovnávat s předchozí "firmou" a byt se konečně stal obyvatelným.
Nespokojeni jsme byly pouze s kvalitou obkladačských prací, které se zřejmě dali udělat o něco precizněji, a vysloveně špatné bylo silikonování, které se muselo téměř kompletně opravit.
Při důkladné kontrole provádění zmiňovaných detailů lze tuto firmu doporučit.

Poučení z naší rekonstrukce bytu máme mnoho, ale ta nejdůležitější jsou jednoduchá - důkladně prověřit reference a zkušenosti firem a živnostníků (nedat jenom na první dojem z člověka a stovky fotek z realizací), a ještě důkladněji kontrolovat kvalitu prováděné práce, protože i to, že jednáte se zkušeným majitelem a šikovným řemeslníkem nemusí znamenat, že k Vám další den nepošlou nezkušeného břídila (pokud si nedokážete pohlídat kvalitu prací sami, určitě si najděte někoho, kdo jí alespoň občas přijde zkontrolovat)

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 18.01.2016 uživatelem kuboj3

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace