Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Truhlář

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Hledám šikovného truhláře na opalování dveří a obložek, vyhotovení kuchyňské linky a 2 skříní a který nebude až moc drahý.

Dveří je celkem 5, skříně, které bych chtěla mám na obrázku, ale bylo by možná lepší vše vidět přímo na místě. Prosím navrhněte termín, jaký se Vám hodí na schůzku.

Děkuji za nabídky.

=== Nabídka
dobrý den měl bych zájem o vaši zakázku jsem sice z tábora ale cestuji všude. Děláme rychle levně a kvalitně. zkuste mi poslat prosím ty skříně ja bych na to vymyslel nějakou ceničku a kdyžtak i kuchynku. osobní schůzce se nebráním. díky s pozdravem

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Jsem nespokojena s prací pana Mesároše, téměř 3 měsíce jsem čekala na vyrobené a zrenovované dveře, které dnes vypadají ještě hůř než na začátku. Zaplatila jsem ne malou částku, kterou si jistě pan truhlář užil a mezitím se stále vymlouval na rozdělanou práci. Zrekonstruovala jsem nově byt a teď ho mohu znovu vymalovat, kvůli jeho zprasené práci, při které si rád ještě popil. Takže pane Mesároši ještě jednou děkuji za zfušovanou práci a mohu říct, že bych si od Vás nenechala dělat ani prkýnko u záchodu. Doufám a věřím, že lidé, kteří na Vás narazí si raději najdou spolehlivějšího a pečlivějšího truhláře. Foto přidám.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.07.2012 uživatelem mina.stny

Diskuze
Dobrý den, nejste sama co má takové problémy. Podívejte se na moje psané reference, kdy jsem rekonstruovala byt a všechny nové omítky jsou tak zprasené, že nevím jak s tím dál. To je také na kompletní rekonstrukci. Jsem naprosto zoufalá. Takže s vámi skutečně cítím. Dřeme, abychom vydělali nějaké peníze a takoví ....fušeři......nás doslova okrádají.
Dobrý den, to mě velmi mrzí. Nechci někoho očerňovat, ale p. Mesaroš nepatří mezi dobré a šikovné truhláře, jeho spolehlivost je na bodu mrazu. Do dneška lituji, že jsem se na něj obrátila, chybama se holt člověk učí. Práci, kterou on odvedl, bych si sama svedla možná líp a měla bych to jak levnější, tak hlavně bez nepořádku, který po sobě zanechal. Myslím si, že 23 letý kluk, jako je on, se má ještě hodně co učit. Proto zde chci upozornit lidi, kteří se na něj obrátí, ať si najdou raději šikovnějšího a spolehlivějšího truhláře, který se baví i trochu na úrovni.
Určitě nechci jitřit rány po té co Vás navštívil neschopný řemeslník. Nicméně si neodpustím otázku. Skutečně jste hledali nejřemeslníka, nebo nejlevnějšího řemeslníka ? Většinou se totiž levná práce nerovná kvalitní práce. Nicméně poděkování za i tuto referenci si každý zaslouží. Alespoň mohou mít ostatní možnost se podobným fušerům vyvarovat.
Souhlasím s KOVODESIGN. Tak to bohužel řeší spousta lidí. Jinak k věku, mě osobně je 26let a dle referencí vidíte, že žádné prase nejsem. Není to jen o věku, ale také o tom jak lidé dokáží o práci a u ní přemýšlet a jak se staví k podnikání. Osobně se snažím vše dělat na 100% i když mám třeba sto chutí se na montáž po 14ti hodinách vykašlat, vždy ji dodělám i kdybych tam měl být o dalších deset hodin déle, jen aby byl zákazník spokojený. Takže nejde o věk ale především o přístup.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace