Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Oprava dálkově ovládaného lustru (funguje jen 1 ze tří režimů)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Před 3 roky jsem zakoupil dvě osvětlovací tělesa na strop - jde o čtvercovou skleněnou desku přimontovanou ke stropu, s devíti skleněnými kostičkami (3x3) s halogenovými žárovkami + dalšími více podkresovými LED žárovkami. Základní zapínání lze běžným vypínačem, ale ovládání tří režimů se provádí dálkovým ovladačem
1. = svítí všech 9 žárovek,
2. = svítí pouze kříž 5 žárovek (všechny krom rohových),
3. = svítí jen 4 rohové žárovky.

Dálkový ovladač zpočátku spolehlivě přepínal u obou těchto těles mezi těmito režimy, posléze se u jednoho z těles začalo stávat, že při režimu "všech 9" třeba samovolně některé zhasínaly (resp. zhasínají), nebo se přepnínal/á režim do jiného modu bez toho, že bych se ovladače jakkoli dotkl. Teď už funguje pouze režim 3. (jen rohové). LED žárovky problém při ovládání nemají. Nemyslím, že to je ovladačem (koupě nových baterií pomáhá vždy jen zdánlivě, pochvíli opět začne zlobit, navíc týž ovladač u druhého tělesa problém nevykazuje). Je tedy možné, že je problém spíše se zapojením přívodních kabelů elektřiny (?), s nějakým nedoléhajícím kontaktem ap. (?). K demontáži a montáži patrně bude třeba min. dvou lidí, protože řemeslníci, kteří mi to zapojovali (při celkové rekonstrukci bytu, nebyl jsem u toho) prý měli co dělat, aby to tam ve dvou nainstalovali.

=== Nabídka
Dobrý den, jak je cca těleso velké? Pracuji sám, něco podobného jsem instaloval, tak snad by to šlo v jednom sundat, případně by jste byl nápomocen s pridrzenim. Na druhou stranu asi budu schopen provést jen kontrolu zapojení a když bude problém v elektronice, musel by se od výrobce sehnat identický náhradní díl.
Za těch 800,- bych přijel a prověřil.
Přeji hezký den, Miroslav Šimko - lights for home

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Příjemné vystupování, jasná a rychlá komunikace, naprostá časová přesnost podle dohody, kvalitní práce. Já jsem s panem Šimkem velmi spokojen.
Práce byla provedena z objektivních příčin na dvakrát - při první návštěvě byla po demontáži a odborné analýze zjištěna příčina závady - vadný (vyhořelý) speciální modul uvnitř dálkově ovládaného stropního svítidla. Protože z tohoto důvodu nebylo možno bez náhradního specifického modulu uvést svítidlo do funkčního stavu hned na místě, nepožadoval pan Šimko původně dohodnutých 800 Kč, ale pouze 700 Kč (ačkoli toto sám vůbec nemohl ovlivnit). Při druhé návštěvě, kdy už jsem měl k dispozici náhradní díl od výrobce, dohodnuta cena práce + svorek, které pan Šimko pro tento účel pořídil, na 1.000 Kč. Dohodnutá cena byla dodržena. Jsem naprosto spokojen a doporučuji.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

1 800 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 06.07.2015 uživatelem Uživatel_119226

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace