Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce RD

Popis zadání

V rámci rekonstrukce RD+přilehlé hospodářské budovy, byly panem Radkem Žuchou provedeny různorodné práce a to : zednické-zdění,nové omítky-štukování,betonování,položení dlažby,položení polovoucí podlahy,výměna oken-včetně zabudování střešních oken,úplná rekonstrukce koupelny- nové dlaždičky,nová instalace sprchového koutu ,vybudování nového ústředního topení s napojením na nový elektrický kotel s přifázováním na krbová kamna,stavba plynového rozvodu,stavba-sestrojení nových dřevěných schodů,nové elektroinstalace,rekonstrukce kanalizačního odpadu,zabudování sádrokartonů,stavba pergoly,komínu,rekonstrukce stropů,vjezdu z ulice na pozemek a jiné práce.

Dodavatel (řemeslník)
Žucha Radek (Bechyně, okr. Tábor)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Práce byly provedeny postupně v delším časovém období a to podle dohody a časových možností dodavatele.Práce většího rozsahu byly provedeny na základě stavebního povolení,byly vždy předem konsultovány s investorem,aby byl zaručen kvalitní výsledek a spokojenost majitele RD.Dohodnuté termíny a cena byly vždy dodrženy. Práce a materiál byly doloženy fakturou a paragony.Dá se tvrdit,že žádné závady se po realizaci nenašly.Komunikace s vyhotovitelem-p.Radkem Žuchou byla vždy výborná,jeho pracovní morálka byla vzorná,jeho zručnost a um byl vskutku vynikající.Se vším si věděl rady,výsledek své práce, který zde po něm zůstal mluví sám za všechno.Je nutné zde na tomto místě podotknout a ocenit to,že při práci skutečně na to co dělá "myslel"a nejen na technické provedení,ale i co možná nejmenší finanční náklady např.při objednání stavebního materialu a proto výsledek se dá oznámkovat jako vynikající.Výsledek snad ani nepředčil původní očekávání ,protože bylo zřejmé,že to nemůže ani dopadnout jinak než to dopadlo.
Pane Žucha, děkujeme. Ing.Zdeněk Kolínský s manželkou ,Opařany 149,PSČ 39161.
Poznámka:Na ukončení práce-kolaudace , v zavedení elektrických rozvodů,kotle a plynových rozvodů zajistil p.Žucha odbornou revizi, pracovníkem s příslušným oprávněním,který dal povolení k provozu.Byl jsem svědkem pochvaly od těchto "revizáků" k panu Žuchovi,jakožto zhotoviteli.
Jsem rád,že mohu zveřejnit toto hodnocení a přeji budoucím investorům prací p.Žuchy tolik spokojenosti,kterou jsme měli my.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.06.2015 uživatelem Uživatel_118779

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace