Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytu 3+1 vč. nábytku

Popis zadání
Popis vyplněn dodavatelem:

V bytě neprobíhaly žádné velké změny dispozic a celkově byl na základě priorit zákazníka kladen důraz zejména na funkčnost a kvalitu.

Původní umakartové jádro bylo demontováno a postaveno ve stávající dispozici nové. Všechny stěny a stropy byly zbaveny původních povrchů a nově vyštukovány a vymalovány. V předsíni a jádrě jsme snížili stropy SDK podhledy s úspornými LED bodovkami, všechny stávající dveře byly vyměněny za obložkové, vstupní dveře za bezpečnostní. Všude byla provedena jednotná vinylová podlaha.

Po stavebních pracech přišla na řadu kuchyňská linka, vestavné skříně, a další nábytek, včetně začlenění pracovny. Prosklené části jsou kombinované s hliníkovým rámečkem pro rozbití jednotného designu dřeva a vyniknutí vnitřního obsahu.

Dodavatel (řemeslník)
PANELREKO, s.r.o. (Praha 4 - Opatov) Premium
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Vážení a milí zaměstnanci firmy Panelreko,
považujeme za svou povinnost vyjádřit maximální spokojenost s provedením celkové rekonstrukce panelového bytu v Praze 11.
Šlo o složitý projekt zahrnující jak vyzdění bytového jádra spojené s instalací moderního vybavení koupelny ,WC a kuchyně, ale i radikální změny v prostorovém uspořádání bytu související s bouráním starých příček a stavěním nových, nový rozvod elektřiny včetně datových kabelů, položení vinylové podlahy, ošetření a malbu stěn, osazení novými dveřmi, designového poradenství atd.
Navíc bylo s velkou vstřícností vyhověno našim prosbám o zhotovení nábytkového vybavení bytu podle našich požadavků přesně na míru, a to jak v obývacím pokoji, tak v obou ložnicích a chodbě. Podotýkáme, že nás tato vstřícnost mile překvapila, jelikož jsme se domnívali, že Vaše firma je specializovaná pouze na stavební práce.
Udivilo nás, jak precizně Vaše firma všechny jmenované práce odvedla, navíc v souladu se záměrem chovat se co nejšetrněji k okolnímu prostředí a také v souladu s časovým harmonogramem (drobné zdržení bylo způsobeno námi požadovanými vícepracemi). Co se týče zhotovení nábytku, rádi bychom také vyjádřili maximální spokojenost, s jakou ochotou a rychlostí se Vaši pracovníci vypořádali i se všemi dodatečnými úpravami, které si rekonstrukce vyžádala.
Rádi Vaši firmu budeme doporučovat našim známým.
Eva a Miloš Pokorovi
V Praze dne 21. 5. 2015

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 02.06.2015 uživatelem Uživatel_118034

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace